Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Nikakor mi ne uspe spravit pod 10 litrov ko se vozim na LPG (ok, ne vozim se za kamioni v zavetrju, pa ne vozim 110 po AC, itd.), je pa vseeno zanimivo, da je kar ?ejna zadeva, mo?no pa tudi da je pa? moj prasistem na LPG boter ve?ji porabi, kot jo je imel npr. Bo?tjan na istem tipu vozila, ob ultramodernem Autogas sistemu! :blush:

 

P.S. - sicer pa 10litrov na 100 prevo?enih km, zame v ? ?e zmeri pomeni nekako 5,5 litrov nafte za kak?nega Dizlerja (Boss, govorim zelo na pamet, ne me zarad kakih Centov za u?esa potegnit). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S. - sicer pa 10litrov na 100 prevo?enih km, zame v ? ?e zmeri pomeni nekako 5,5 litrov nafte za kak?nega Dizlerja (Boss, govorim zelo na pamet, ne me zarad kakih Centov za u?esa potegnit). :P

 

?e ti tko pravi? :hudicek:

 

A benza ti pa ?ist ni? ne kuri :ne vem:

 

 

 

 

Druga? sem pa ?ist zadovoljen... zadnjih nekaj tankanj je od 5,9 do 6,2 max :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, poleti prakti?no nula - ker ko ga npr. ob 15h ?tartam s parkinga, ne vem ?e rabi 30 sekund, da pre?alta na LPG, zjutraj pa seveda vsekakor nekoliko ve?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto se mi je nekaj polomil............samo 8.2 porabe :harhar: tako porabo sem nazadnje bele?il ammmm2 leti nazaj :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto se mi je nekaj polomil............samo 8.2 porabe :harhar: tako porabo sem nazadnje bele?il ammmm2 leti nazaj :)

 

Pa kaj je zdej to...a ve? da tudi meni, poraba 8,5 pa ga nisem lih na polno gonil niti ?paral...res pa da relacija do Novigrada in nazaj.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je zdej to...a ve? da tudi meni, poraba 8,5 pa ga nisem lih na polno gonil niti ?paral...res pa da relacija do Novigrada in nazaj.... :bravo:

 

Vidva delata detuning zato pa je tako in sedaj bi rad ?e ajvar mel tako

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Poraba od LJ-Dubrovnik in nazaj 7,5l/100 km. Mazda 6 2.2 SportCombi 130 (nov avto 10.000 km). Avto je bil poln.

 

Se mi zdi kar dobra poraba glede na to da sem vozil 160-200 kmh (meril s satelitom). Pelje se res dobro. In zadeva je res komot. Tako da do sedaj lahko M6 res samo priporo?am.

 

Med tem ?asom sem se peljal tudi z novim Pe?ojem 508 in me zadeva ni glih tako prepri?ala. Sicer novi Pe?o je dober avto, ampka v tej kategoriji so vsi dobri :) Tudi Pe?o ima dobro ceno. Ko se usede? v Mazdo je vseeno bolj ?portno in bolje se pelje. zoom zoom :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod opombami pi?e, da ima pri 100km/h po AC, porabe "SAMO" 6l/100km ! :notworth:

 

:vskalo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5032566&show=1

 

napisak je pri 100km/h

Avtomobil ima nizko porabo, katera zna?a na AC pri 100km/h le 6l/100km

 

kar se pa meni zdi kar visoka poraba ta tak tempo...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

napisak je pri 100km/h

Avtomobil ima nizko porabo, katera zna?a na AC pri 100km/h le 6l/100km

 

kar se pa meni zdi kar visoka poraba ta tak tempo...

 

To je blo tudi bistvo mojga posta ... ^ :vskalo: ^

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod opombami pi?e, da ima pri 100km/h po AC, porabe "SAMO" 6l/100km ! :notworth:

 

:vskalo:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5032566&show=1

 

LOOOL! Moj Clio 2,0 bencinar pije 6-7 po AC pri 100 tako, da je tole zanj bolj negativna reklama. :hudicek: Rekord sem imel itak po AC Koper-Morav?e tempomat na 110 in s polnim gasom pri prehitevanju tovornjakov pa sem imel na koncu 6,8 porabe.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOOOL! Moj Clio 2,0 bencinar pije 6-7 po AC pri 100 tako, da je tole zanj bolj negativna reklama. :hudicek: Rekord sem imel itak po AC Koper-Morav?e tempomat na 110 in s polnim gasom pri prehitevanju tovornjakov pa sem imel na koncu 6,8 porabe.

 

sre?ne?, js sm mel nazadnje na relaciji do obale pri 130km/h (razen tunelov kjer je omejitev 100kmh) 9.22 :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sre?ne?, js sm mel nazadnje na relaciji do obale pri 130km/h (razen tunelov kjer je omejitev 100kmh) 9.22 :D

 

Pa kaj ti fura?, a ma? 300+ konji?ev in vaga? preko 2 toni ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj ti fura?, a ma? 300+ konji?ev in vaga? preko 2 toni ?

 

On ma starega japonskega sfriziranca.

 

Deyan a ma? ti drugi izpu?ni kolektor?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pri?el z potepanja domov.Poraba mojega "tovornjaka" nalo?enega do tilta je bila,z Petrol nafto do Sardegne (LIvorno) 5,9l/100,vo?nja 130-140.Zame lep dose?ek.

Domov pa Shell-ova diesel extra,poraba 6,3/100,hitrost enaka.Za moje pojme je to ugodna poraba.

 

Druga pesem je pa potovanje po Korziki in poraba. :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pri?el z potepanja domov.Poraba mojega "tovornjaka" nalo?enega do tilta je bila,z Petrol nafto do Sardegne (LIvorno) 5,9l/100,vo?nja 130-140.Zame lep dose?ek.

Domov pa Shell-ova diesel extra,poraba 6,3/100,hitrost enaka.Za moje pojme je to ugodna poraba.

 

Druga pesem je pa potovanje po Korziki in poraba. :hudicek:

[/quote

Domov je skozi navzgor. Zato tudi manj na poti tja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures a se ti heca?? :blink: :ne vem:

 

Kako je lahko navzdol, ?e je Alex doma v Kopru na nadmorski malo nad 0metrov. Kako gre? pol lahko navzdol? A je sardegnia torej pod morjem?

 

Jaz sem ?ist zmeden zdej. :blink::blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures a se ti heca?? :blink: :ne vem:

 

Kako je lahko navzdol, ?e je Alex doma v Kopru na nadmorski malo nad 0metrov. Kako gre? pol lahko navzdol? A je sardegnia torej pod morjem?

 

Jaz sem ?ist zmeden zdej. :blink::blink:

 

ko potuje? prot ekvatorju se ti dejansko pove?uje centrifugalna sila, zato avto kar samo tja vle?e, ko gre? pa nazaj pa mora? to silo premagat in pol je ve?ja poraba. :D:D:D:D:D:harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures a se ti heca?? :blink: :ne vem:

 

Kako je lahko navzdol, ?e je Alex doma v Kopru na nadmorski malo nad 0metrov. Kako gre? pol lahko navzdol? A je sardegnia torej pod morjem?

 

Jaz sem ?ist zmeden zdej. :blink::blink:

 

Si ?el kdaj to pot? Jaz sem ?el ene 4x, na poti do Livigna ima? avtocesto do Padove, nato se hitro povzpne? po ovinkih in tunelih do Bologne od Bologne pa stalno navzdol po ravni avtocesti, kontra pa se po?asi pleza? in se hitro spusti?, vsaj moja izku?nja - vedno s polnim avtom na pot manj?a poraba kot z la?jim nazaj (hrana, pija?a...:))

A obstaja kaka stran ki ti izpi?e relief destinacije? bi blo zanimiv.....

 

P.S. Poglej zemljevid - skoz se pelje 'dol' :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ?el ?e tja samo fizika, energije (potencialna, kineti?na) pa so mi ?e kar poznane :P

 

je pa res, da na zemljevidu zgleda pa? dol :hohoho:

 

 

 

Pa verjetno je tudi to res, da je zelo hud udarec za nekatere Petrol haterje, ker kako je sploh mo?no, da s Petrolom porabi manj kot z Shellovim superduper extra full kvalitetnim dieslom. :blink: :ne vem:

 

:jezicek::hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.