Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Jaz uporabljam oboje v eni fla?i in sicer ArmorAll Leather Care

 

http://www.ka3.si/avtokozmetika/armorall/leather-care-gel

 

ne pa?e sem toda vseeno: s ?im si namazal usnje? (lahko pove? pa tudi s ?im si znotraj o?istil (kako ?istilo ali samo voda + krpa)

 

Druga? pa sesalc, voda krpa iz mikrovlaken in nekaj potrpe?ljivosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

armor all je zanic, sem ga mel prej...sam slabs naredi (otrdi usnje)

sem probal vse, pa je maguiars do zdaj se najboljsi

pa vsekakor je treba met cistilca posebej in potem nego posebej....all in one ni v redu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole...

je pa nujno treba cream dati kasneje, ker cleaner o?isti ampak tudi ful osu?i usnje....mogo?e to kar pravi Labi, ker sta all in one. Po cleanerju je usnje ?isto a suho - kars sivo pol pa nama?e? cream pa je ok spet

post-2637-1344511024_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa: a ni prepovedano prati avtov?

 

Pri nas ne.....ravno v?eraj sem vpra?al soseda, ki dela na vodovod Kranj....nobene panike, podtalnice kolikor ho?e?, rezervoarji polni. ?koda da se ne da to nekako do Primorske spelat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas ne.....ravno v?eraj sem vpra?al soseda, ki dela na vodovod Kranj....nobene panike, podtalnice kolikor ho?e?, rezervoarji polni. ?koda da se ne da to nekako do Primorske spelat....

 

Res, ja.Pri nas so nekateri avti ?e tako umazani (vklju?no z mojim) kot kje v kak?ni sahari. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je bil samo pra?en in nekaj ostankov mr?esa sem uspel o?istiti le z dvema 10 litrskima vedroma vode :jezicek:

 

Pri nas te takoj ovadijo organom pregona, ?e samo prinese? v? skozi vrata. :D

Ne, hec.Samo smo res "pe?parali" enih 18% vode z nepranjem in nezalivanjem vrtov. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.