Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je SpEkTr napisal:

Aha, na autodocu vidim je 4l olja 73 eur. Če bi slučajno imel še kaj za naročit bi se že splačalo.

Glej jaz sem se odločil za original, ker bom naredil samo drain in refill identične količine pri 100kkm, na potem kasneje menjavo s filtrom. Tako bom mazdino original olje mešal z original mazdinim. Ravenol je takoj drugo olje (čeprav naj bi bilo po specifikaciji identično) ane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to so mel enkratni primer.

Če bi bilo to redno, ne bi toliko prometa delali.

 

------------

Na M2 sem na namestil letne radirke. 2" se kr pozna 🙂

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je godlike napisal:

Ma ti so mel enkratni primer.

Če bi bilo to redno, ne bi toliko prometa delali.

 

------------

Pa M2 sem na namestil letne radirke. 2" se kr pozna 🙂

Jaz pa bom tudi počasi menjal. Sedaj mesec dni nobene obvezne vožnje me ne čaka.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa za ponedeljek zmenjen… Itak moram tam se prevzet gume, ki so pri njih, ker bom dal tele zimske zraven… za kaksno sezono bodo se… Meni so se odlicno obnesle tudi v mokrem in takrat, ko smo imeli tistih nekaj dni snega… Ceprav bodo jeseni leto stare 5 let… profila imajo pa se vec kot dovolj…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je godlike napisal:

Na M2 sem na namestil letne radirke. 2" se kr pozna 🙂

 

Sem pa kontra ostalim tukaj, ko majo letne Bridgestone-ke. Jaz pa sem dal dol in Yokohamo gor.

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sva skupaj z Gelipterjem spedenala (spolirala) cx3 od njegove lepše polovice. Bila je polna še kar globokih hologramov. Nekaj sem mu jaz pomagal, se pa pridno uči in je največ dela opravil kar sam  Gelipter. 🤗

Edino strojna  polirka mu ni še prirasla k srcu 😄 Lahko vprašate Gipterja, če meni ne verjamete a vsi njegovi sosedi  so se ustavljali in občudovali najino delo. Prav tako barvo njegove cx3 in moje cx30. 🤗 Eden ju je celo slikal. 😊

Sva oa morala uporabiti najprej  plastelin, ker je bila cx3  precej "hrapava". Na koncu jo je Gelipter povoskal z karnauba Butter waxom. 

Vreme je bilo super, družba odlična, vmes sva pojedla pizzo, na koncu je prišel mimo še sodelavec, ki je kupil mojo staro 6-ko. 

IMG_20230318_132008.jpg

IMG_20230318_145917.jpg

IMG_20230318_152137.jpg

IMG_20230318_132005-01.jpeg

  • Všeč 8
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je TBA napisal:

Kaj te je pa motlo na njih?

Kupil sem M2 3.5 letara staro. In Toyo Proxxes, ki so še imele 6mm profila, so bile noro spolzke. Česa takega še nisem doživel.

 

Mogoče blizu tega so prišle zimske Dunlop winterSport 4D, tam peto leto.

 

Pa še Conti Sport Contact 2 so se mi posedale. Drugo leto so se vsak mesec centrirale. Potem pa so šle od hiše.

 

Recimo pa ne morem prehvaliti Dunlop Sportmax TT. Nisem še vozil boljših.

Tako da je vse odvisno od modela. Samo grenki priokus ostane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Danes sva skupaj z Gelipterjem spedenala (spolirala) cx3 od njegove lepše polovice. Bila je polna še kar globokih hologramov. Nekaj sem mu jaz pomagal, se pa pridno uči in je največ dela opravil kar sam  Gelipter. 🤗

Edino strojna  polirka mu ni še prirasla k srcu 😄 Lahko vprašate Gipterja, če meni ne verjamete a vsi njegovi sosedi  so se ustavljali in občudovali najino delo. Prav tako barvo njegove cx3 in moje cx30. 🤗 Eden ju je celo slikal. 😊

Sva oa morala uporabiti najprej  plastelin, ker je bila cx3  precej "hrapava". Na koncu jo je Gelipter povoskal z karnauba Butter waxom. 

Vreme je bilo super, družba odlična, vmes sva pojedla pizzo, na koncu je prišel mimo še sodelavec, ki je kupil mojo staro 6-ko. 

IMG_20230318_132008.jpg

IMG_20230318_145917.jpg

IMG_20230318_152137.jpg

IMG_20230318_132005-01.jpeg

E..ja res je bilo full dela smo se namučili ..😉😁😁hvala Alex-ju za strokovno pomoč 👍👍👍😉😁zdaj bo nekaj časa mir ..zoom zoom ..pa lp😁😁😉

  • Všeč 2
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Kupil sem M2 3.5 letara staro. In Toyo Proxxes, ki so še imele 6mm profila, so bile noro spolzke. Česa takega še nisem doživel.

 

Mogoče blizu tega so prišle zimske Dunlop winterSport 4D, tam peto leto.

 

Pa še Conti Sport Contact 2 so se mi posedale. Drugo leto so se vsak mesec centrirale. Potem pa so šle od hiše.

 

Recimo pa ne morem prehvaliti Dunlop Sportmax TT. Nisem še vozil boljših.

Tako da je vse odvisno od modela. Samo grenki priokus ostane.

to pa čist vrjamem ja da priokus ostane...

 

Lansko leto sem tele vzel Toyo Proxes Comfort 215/45 R18 93W XL, FSL, in niso razočarale. Tud po mokri cesti nisem imel težav. Je pa res da sem do sedaj menjal gume na 2-3 sezone

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ga poliral,ker je brez potrebe,sem ga pa notri spedenal u nulo in menjal zimska kolesa za letna.....💪

Zanimivo,koliko šodra je v profilu zadnjih gum.....?zmeden? Ni čudno,da se zadek tako drži ceste v snegu,ko ima pa šoder kar s seboj......😂🤣😉

IMG_20230318_140652.jpg

IMG_20230318_152853.jpg

IMG_20230318_172945.jpg

IMG_20230318_153433.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.