Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

WWW.RTVSLO.SI

Švica ukinja davčno oprostitev na uvoz električnih vozil, saj je vse večje število teh vozil na...

 

To skozi pravim.

Se že začenja, ker se majn davkov pobere.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem bral, samo pogledal slike.

Se mi dopade navzven.

Ta in Arteon, edina v VW grupi.

 

WWW.RTVSLO.SI

Pred pol leta smo prvič sedli za volan novega – takrat zamaskiranega Volkswagnovega električnega avtomobila. ID.7 je pripravljen za serijsko proizvodnjo. Če združim takratno vožnjo s tokratno, lahko potrdim, da...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se video ... 

 

 

 

In se Carmaniac predstavitev

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so vse teorije zarote - itak samo dizli gorijo. Hehe sem tale video včeraj pogledal in me vse skup spominja na eno zadevo k smo se jo šli cca dve leti pa se ne spomnim katera je že bla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Tesla je letos v Sloveniji kot prva znamka že registrirala več kot tisoč električnih avtomobilov. Do konca...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je MazdaBoy napisal:
SIOL.NET

Tesla je letos v Sloveniji kot prva znamka že registrirala več kot tisoč električnih avtomobilov. Do konca...

 

 

Dej ne limaj to not, te bodo linčal 😀

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Slivka napisal:

Uuu, kakšen dosežek!

 

Vseh novih vozil, prvič registriranih, je nekaj preko 30.000, od tega je 1.000 Tesel...

 

Poglaviten dosežek je, da bo čez 12 let na novo registriranih 100% električarjev. Pa to ne bo zato, ker so tako dobri in tako zelo u iber ekološki. To bo zato, da si bodo lahko neki strici idejni vodje te budalaštine lažje kupili daljše jahte s pogonom na dinozavre.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenci so jih pokupili? Kolk zavajanja. Pokupila so jih podjetja v Sloveniji, ker jih  z eko subvencijo podpiramo vsi. Poleg tega pa se ne obračunavajo kot boniteta za uporabnike službenih vozil, pa še polnijo jih na stroške firme in za povrh še nadomestila za uporabo cest nimajo. Itak bo raja ta izpad pobranih dajatev plačala, da se bodo najpremožnejši lahko zastonj vozili.

 

Men osebno ni prav nič smešno kako nas ravbajo ter to opravičujejo z neko navidezno ekologijo. Novinarji jim pa še štango držijo namesto, da bi se pozanimali koliko EV-jev so podjetja pokupila. Svojim zaposlenim z nizkimi plačami so pa natvezili, da je to potrebno za trajnostni razvoj firme in da je zato nujno, da se celotnemu vodilnemu kadru kupi nove EV-je.

 

Mogoče je pa le teorija zarote in to ni res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi ga. Pa boš videl, zakaj imamo probleme z njimi...

 

Ne živimo vsi v Panonski nižini. Ali pa Padski nižini, saj je vseeno. In ne živimo vsi tik ob morju, kjer vsaki dve leti pade 1 cm snega. In se v pravih zimskih razmerah znajdemo samo, ko smo na dopustu na smučanju...

 

Meni BTjka (sploh v zimskem času) kuri med 20 in 35 litrov na 100 km. Za dizla imam kanto 25 litrov v kesonu, pa uspem priti nazaj do črpalke. Pri štromarju pa ne morem še eno rezervno baterijo s seboj prevažat... Poleg vseh ostalih nevšečnosti elektro pogona...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Slivka napisal:

Kupi ga. Pa boš videl, zakaj imamo probleme z njimi...

Pa kako lahko komu kaj takega privoščiš...se mu lahko še kaj zgodi🥺😉 

 

🧐 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Boss napisal:

Slovenci so jih pokupili? Kolk zavajanja. Pokupila so jih podjetja v Sloveniji, ker jih  z eko subvencijo podpiramo vsi. Poleg tega pa se ne obračunavajo kot boniteta za uporabnike službenih vozil, pa še polnijo jih na stroške firme in za povrh še nadomestila za uporabo cest nimajo. Itak bo raja ta izpad pobranih dajatev plačala, da se bodo najpremožnejši lahko zastonj vozili.

 

Men osebno ni prav nič smešno kako nas ravbajo ter to opravičujejo z neko navidezno ekologijo. Novinarji jim pa še štango držijo namesto, da bi se pozanimali koliko EV-jev so podjetja pokupila. Svojim zaposlenim z nizkimi plačami so pa natvezili, da je to potrebno za trajnostni razvoj firme in da je zato nujno, da se celotnemu vodilnemu kadru kupi nove EV-je.

 

Mogoče je pa le teorija zarote in to ni res.

 

Prijatelj je še par let nazaj pljuval čez Tesle, da se je kar kadilo. Sedaj je ponosen lastnik 5 (pet) Tesel. Mislim podjetje katerega lastnik je on ima 5 tesel, uporablja jih pa cela familija.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Slivka napisal:

Ja, ko si na dopustu in imaš čas, pa enkrat že prideš.

 

Ne pa, ko moraš v službo. In nekatere službe zahtevajo natančne prihode brez zamujanja...

 

 

 

 

Vsak zase ve in si naj preračuna, kaj mu bolj odgovarja oziroma, ali mu električar zadosti vsakodnevnim potrebam. Ni pa potrebno posploševati. Za tvoje potrebe je več kot očitno, da ti električar ne pride v poštev.

 

Jaz že resno razmišljam, pa čeprav je to prvi avto pri hiši, da bi svojo leto in pol staro CX-30 prodal, in kupil 3 leta starega e-Golfa, ali ID3. Gledano samo skozi denar, se mi definitivno splača. Za 5km do službe in prevažanje otrok po popoldanskih aktivnostih bi bil enkraten.  Za prevoz na morje, ali tu in tam kakšno daljšo vožnjo, pa bi že preživel z ženinim T-Crossom in kvačkalico.

Popravljeno od Lentus

 

 

33871_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi tudi nabavil EV … samo se mi ne ljubi zafrkavat po tako kratkem casu s prodajo… Vzel pa bi verjetno Teslo Y … 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Jest napisal:

Jaz bi tudi nabavil EV … samo se mi ne ljubi zafrkavat po tako kratkem casu s prodajo… Vzel pa bi verjetno Teslo Y … 

Baje Tesle ravno niso vozniško naravnane. Verjetno je kateri drug štromar po voznih lastnostih bližje Mazdi.

pred 8 urami je Tilen5 napisal:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18981646&display=Kia EV6

 

Luštna Kijica,..kaj takega bo treba počasi

Danes sem jo videl na šleparju na avtocesti. Sem prav pogledal kaj je to. Ne izgleda švoh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.