Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Mi nismo druga Švica, ampak podpiramo jih in pobiramo njihove največje neumnosti katere so pri njih preživete. 

 

Lep primer nekulturnega in bebavega obnašanja je Finec kateri s tem dela sramoto celotnemu Balkanskemu in Baltskemu ljudstvu, saj je prešprical učne ure bontona in ostalih zadev katere pridejo zraven. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se tud ne bi branil EV, sploh kakega luštnega od Mazde,. Trenutno so cene takšne, da je edina varianta da bi kupil malega elektricarja za ženo. Če pa bi Mazda npr. leta 2025 izdala novega druzinskega EV z normalno ceno, bi se verjetno kar v vrsto postavil.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Lentus napisal:

 

Vsak zase ve in si naj preračuna, kaj mu bolj odgovarja oziroma, ali mu električar zadosti vsakodnevnim potrebam. Ni pa potrebno posploševati. ... ... ... ... ... ... ...

 

S tem se pa popolnoma strinjam. Težava je le v tem, da v Bruslju in Ljubljani posplošujejo. In oni mi diktirajo, kaj naj imam - diktatura skoraj hujša kot v komunizmu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EV Clinic (Hrvatje, pomojem najboljši serviserji EVjev, na balkanu, mogoče tudi v Evropi) so naredili sledeči seznam:

 

DOCS.GOOGLE.COM

List EV List- EVC Aprooved,Ovo je lista koja se ne dotiče ničijih privatnih ukusa i kozmetičkih stajališta, vozilo posmatramo kao...

 

Lepo piše za vsak model + in -

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je dvorjan napisal:

Jaz bi od Kitajcev ne imel nič proti temule:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=379389677

 

Sploh pa za 50 jurjev bo AWD različica ... V Nemčiji, kakopak. Ampak ko bodo enkrat 2-3 leta stari, bodo pa že na ožjem spisku. 😃

Lepa barva...in ziher bo tudi kasneje ostala taka😉

 

BYD👍😂🤣

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je dvorjan napisal:

Jaz bi od Kitajcev ne imel nič proti temule:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=379389677

 

Sploh pa za 50 jurjev bo AWD različica ... V Nemčiji, kakopak. Ampak ko bodo enkrat 2-3 leta stari, bodo pa že na ožjem spisku. 😃

Te so lepi ja  🥰

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vsak slučaj,če je kdo spregledal...k je lih tako zabavno...še en prispevek kitajskega sovražnika št.1

 

 

Mislim,da sem že objavil tukaj...pa se kar ne naveličam😄

 

Sem pa prepričan,da tisti kupljeni v EU-ti bodo pa čisto nekaj drugega...se ne rabite sekirati👍

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je ignacij napisal:

Ne bom preveč pametoval ker ne poznam statistike, samo poznam pa 3 primere ko so jim zagoreli BMWji ICE, seveda o tem nihče ne poroča.

Ne,da bi bil pristaš BMWjev...lih kontra...samo,ko vidim samo v Lj. vsa "južna braća" in ostale "ovce"...pa veliko sodelavcev...ne vem niti za enega,da bi BMWja vozil na original BMW servis...pol si pa misli svoje...vsaj jaz si.

Pa ne,da bi hvalil njihov servis,samo npr.sem že pisal,ko se  je oče pred leeeti peljal z Freelanderjem (z BMWjevim dieselom) na morje v dalmacijo...mu je šla ena cev za podtlak po gobe,tip imel napravo prav za BKWje,priklopil in triljaužent napak...res hudih...za silo zrihtal-z INOX cevjo cev zaflikal,zapravil skor ves cvenk za dopust...tip pa rekel,da pa le naj kdaj na original servis pelje...k seveda ga foter-škrt ni nikoli....

In misliš,da pol k so avti z tonami napak-tolko,da komaj gre pr saoabajzerjih v bosni "zrihtani"...misliš,da je to ok...mislim v smislu požarne varnosti🙄...ne vem no🤔 

 

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Eni so res fantastični kar se dizajna tiče. Pa dejansko dizajn nima ovire, ker komponente ne zavzamejo toliko prostora, kot pri ICE avtomobilih :)

 

Mogoče še nisi videl,kakšne konplicirane in razvejane hladilne sisteme imajo EVji...lep primer npr. poglej Mustanga...na youtubeju boš našel...boš debelo gledal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je skritikrt napisal:

Mogoče še nisi videl,kakšne konplicirane in razvejane hladilne sisteme imajo EVji...lep primer npr. poglej Mustanga...na youtubeju boš našel...boš debelo gledal.

 

Čaki mal, a govorimo o Mach E? Razen imena, ne vidim da bi mu kej falilo. Zgleda lepše kot marsikateri ICE SUV. Ampak ja priznam, lepota je subjektivna 🙂

 

i213236.jpg

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 2

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

Zgleda lepše kot marsikateri ICE SUV. Ampak ja priznam, lepota je subjektivna 🙂

Zunaj že izgleda, sam ko pa notri vidim tisti grd enkran na sredini me pa vse mine. Nikakor ne razumem zakaj teh velikih ekranov ne implementirajo lepo všečno v armaturko. Verjatno je lažje pripeti kot obdelati al kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Čaki mal, a govorimo o Mach E? Razen imena, ne vidim da bi mu kej falilo. Zgleda lepše kot marsikateri ICE SUV. Ampak ja priznam, lepota je subjektivna 🙂

 

i213236.jpg

 

Točno tega mislim.

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je ignacij napisal:

Zunaj že izgleda, sam ko pa notri vidim tisti grd enkran na sredini me pa vse mine. Nikakor ne razumem zakaj teh velikih ekranov ne implementirajo lepo všečno v armaturko. Verjatno je lažje pripeti kot obdelati al kaj.

Ceneje je kot fizični knofi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Čaki mal, a govorimo o Mach E? Razen imena, ne vidim da bi mu kej falilo. Zgleda lepše kot marsikateri ICE SUV. Ampak ja priznam, lepota je subjektivna 🙂

 

i213236.jpg

 

Uuu hud

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.