Skoči na vsebino

Katerega avtomobila si ne želite imeti parkiranega v svoji gara?i?


Shrek

Priporočeno sporočilo

Jaz pa ne, zame so to ?e vedno Deawooji

Skodilaki so mi se zmeraj obupni in ga nebi zelu met ne v garazi, ne kod v blizini bajte! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skodilaki so mi se zmeraj obupni in ga nebi zelu met ne v garazi, ne kod v blizini bajte! :D

 

Superbu tanovmu pa ?ist n? ne manjka :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopirano iz napa?ne teme. :)

 

....

 

Realno gledano bi mel tale tanov Tesla neki neki (ne vem celga naziva), sanjam pa o Ford Mustangu, neko?.  :) Pristal bom pa na novem modelu Mazde 6, ampak ?ele nekje ?ez par let.

 

PS: Ko zadanem na lotu bo vse la?je.  ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopirano iz napa?ne teme. :)

 

....

 

Realno gledano bi mel tale tanov Tesla neki neki (ne vem celga naziva), sanjam pa o Ford Mustangu, neko?.  :) Pristal bom pa na novem modelu Mazde 6, ampak ?ele nekje ?ez par let.

 

PS: Ko zadanem na lotu bo vse la?je.  ;)

 

 

Mogoce si napacno prebral naslov teme :) ... Ker nasov teme je 

 

Kateri avto si NE ?elite imeti parkiran v svoji gara?i?  :ph34r: 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je avtorju teme rodilnik umrl, je naslov zavajajo?. Sam sem moral dvakrat prebrati, da sem razumel, kaj avtor teme sploh ?eli:

 

Katerega avtomobila si ne ?elite imeti parkiranega v svoji gara?i?

 

proti

 

Kateri avtomobil si ?elite imeti parkiran v svoji gara?i?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je avtorju teme rodilnik umrl, je naslov zavajajo?. Sam sem moral dvakrat prebrati, da sem razumel, kaj avtor teme sploh ?eli:

 

Katerega avtomobila si ne ?elite imeti parkiranega v svoji gara?i?

 

proti

 

Kateri avtomobil si ?elite imeti parkiran v svoji gara?i?

 

 

Sem porpavil naslov teme, da ne bo tako "zavajajoc" :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ooo bad.  sramezljiv

 

NE ?elim si met nobenga francoza al pa italijana. Amen.  :ph34r:

Sej pa mu n? ne manjka razen kak po?en feder :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ?e se bo Jures glih strinjal ... tako rjo sem nazadnje videl na fotrovem spa?ku konec sedemdesetih let.

Jebi ga nevzdrzevan zaleten 18 let star avto. Ampak ce se prav spomnim so enako stare mx5 in to vzdrzevane na enakem.

Mogoce vsaj ta avto ne bi smel videti ceste pozimi, predvidevam da ga je tudi orngi zalilo brez strehe oz so zamaseni odvodninkanali naredili svoje

 

Fotrov sedici, starejsi je pa korenina brez rje...isto prej chinquecento (ok mu je preparel tank) :)

 

Tudi japonci radi gnijejo :)

 

BACK TO TOPIC

 

Jaz se ne branim nobenega avta. Vsak ma svojo vrednost in namen. Da pa si v poziciji, da se zmislujes katerega ne in katerega ja pomeni, da nisi v hudi situaciji...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak ima svoj okus...

 

Pa dobro, nekak pr italijanih sem imel v mislih avtomobile, ki so dosegljivi navadnim smrtnikom. ;)

 

Kje je meja med tem, kaj si lahko privo??i navaden smrtnik in ?esa ne? 5k ?? 20k? 50k? 200k? In ne pozabit...tudi Jobs je bil le navaden smrtnik...konec koncev je umrl...

 

Zakaj te pikam? Zaradi tega, ker so mi fascinantne tak?ne absolutne izjave v stilu "BMW-ja pa nikoli ne bi imel!" "Italijana pa no?em v gara?i!" "?kode ne bi nikoli kupil!". Tako pa sem pokazal nekaj italijanskih modelov, ki bi pa tudi nekomu, "ki res ne bi nikoli imel Italjana" bili mogo?e zanimivi... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je meja med tem, kaj si lahko privo??i navaden smrtnik in ?esa ne? 5k ?? 20k? 50k? 200k? In ne pozabit...tudi Jobs je bil le navaden smrtnik...konec koncev je umrl...

 

Zakaj te pikam? Zaradi tega, ker so mi fascinantne tak?ne absolutne izjave v stilu "BMW-ja pa nikoli ne bi imel!" "Italijana pa no?em v gara?i!" "?kode ne bi nikoli kupil!". Tako pa sem pokazal nekaj italijanskih modelov, ki bi pa tudi nekomu, "ki res ne bi nikoli imel Italjana" bili mogo?e zanimivi... :P

 

Saj on je napisal zase... Jaz tudi pravim, da takega ne bi nikoli kupil... ali imel v garazi... Mogoce bi imel za enk krgo... ampak ko se postavim na realna tla... mi taki avti niso vsec ... So dalec od udobja... so dragi, kvarljivi.... vedno si na oceh... vsak vidi se tako majhno napakico, ki jo naredis ... ce recimo parkisa preblizu crte ali das prepozno zmigavec :) ... 

 

Pac toje za take, ki ne vedo kam bi z denarjem... in ki so radi v srediscu pozornosti :) ... pa slinaste sanje vecine najstnikov ...  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na drage znamke sploh pomislil nisem, ko sem to pisal. Nisem nek avto-moto freak (upam, da nism koga u?alil, ker to ni namen) in mi je avto samo prevozno sredstvo in ne kot neka ?minka s katero poka?em, da neki pomenim v svetu. :)

 

Imam svoje sanje o sanjskem avtu (neki za svojo du?o), ampak te so dale? od teh tukaj. :D

 

PS: sem bolj tech freak in mi je bolj pomembno, da avto vsebuje ?imve? kul funkcij znotraj kabine, kot pa kako izgleda. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest: seveda, vem da vsak pi?e zase. Zmotilo me je samo tak?no posplo?evanje v stilu "Italijana in Francoza pa ne bom nikoli kupil", ker sta oba pojma dosti ?iroka. Po moje la?je re?e?, da ne bo? nikoli imel kabrioleta zaradi tega razloga. Ali pa enoprostorca zaradi tistega razloga. Generaliziranje v stilu "Ne bom imel ni?esar od dr?av, ki proizvajajo vse od malih mestnih jaj?k do dru?inskih enoprostorcev in super?portnih eksotik" mi je pa pa? sme?no.

 

@Pob: zelo mo?no, da ti ni? od na?tetega ni v?e?...to je bilo le nekaj primerov. Povej, kak?ne ?elje ima tvoja du?a, pa ti najdem Italijana ali Francoza, ki bi bil zate... :) OK, ne mi zdaj omenit RR ali pa Maybacha... :)

Zdaj zakaj narod kupuje tak?ne avtomobile je pa odvisno od vsakega posameznika. Trditve, da se tak?ni avtomobili kupujejo zato, da se ?lovek poka?e v svetu, so meni osebno zopet sme?ne. Preve? generalizirane. Vsak kupi tak?en avto zaradi svojega razloga. In ja, nekateri ga kupijo tudi zaradi tega, da se ka?ejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@SoulMan, recimo, da so mi v?e? avtomobili v stilu Bentleyev (?e RR ne smem omenit), kaj mi bo? priporo?il, ?e slu?ajno zadanem na lotu in si lahk privo??im kej takega? ;) Druga? so mi ameri?ke mi?ice epic, sam ne verjamem, da mi bo? lahk na?el alternativo. :D

 

Dobro, se strinjam, da vsak kupi avto iz svojega razloga, ampak glede na na?o mentaliteto, *khm*, se je pa ja treba pred sosedom pokazat z novim mer?otom, ane. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred sosedom pokazati...

 

?e se pripelje? s ?e takim Mercedesom, sosedje "ne bodo opazili". ?e pa se z njim zakoplje? v snegu, bodo pa vsi videli...

 

 

Briga mene, kaj sosedje vidijo, avto je stroj, ki mora "servisirati" moje zahteve po transportu potnikov in blaga. To mora opraviti tako, da imam jaz zaradi tega ?im manj prilagajanja in da je meni to ?im la?je. Stisnjen v vso tisto plastiko okoli naokoli se ne po?utim udobno. ?e so pa na armaturi velikim ekrani na dotik, ne morem ves ?as pazit na cesto ali pa moram avto ustavit, da poja?am radio, ker me kak?na re? zanima, pa tudi ni po mojem okusu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@SoulMan, recimo, da so mi v?e? avtomobili v stilu Bentleyev (?e RR ne smem omenit), kaj mi bo? priporo?il, ?e slu?ajno zadanem na lotu in si lahk privo??im kej takega? ;) Druga? so mi ameri?ke mi?ice epic, sam ne verjamem, da mi bo? lahk na?el alternativo. :D

 

Dobro, se strinjam, da vsak kupi avto iz svojega razloga, ampak glede na na?o mentaliteto, *khm*, se je pa ja treba pred sosedom pokazat z novim mer?otom, ane. ;)

 

 

pol bi blo tole zate :D

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11335071&display=Ford%20Mustang%20V8%20GT

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10746516&display=Ford%20Mustang%202.3%20EcoBoost%20Navi%20PDC%20Kamer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve kdo, koliko stane vzdr?evanje recimo kakega "lepega" italijanskega rde?ega  konji?ka?

Zadnji? sem ujel na tv , ko je lastnik, angle?, realno povedal ceno vzdr?evanja+ zavarovanja za Ferarri F12. Ta je astronomskih 15 tiso? funtov/leto pa ?e gor. Poraba? Po mestu (Londonu) naredi z 90 litri 150 km po avtocesti pa 250 km. Lepo ne?

Se pravi, da Ferarrija ne bo v moji gara?i. :) Preve? pije. :P 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve kdo, koliko stane vzdr?evanje recimo kakega "lepega" italijanskega rde?ega  konji?ka?

Zadnji? sem ujel na tv , ko je lastnik, angle?, realno povedal ceno vzdr?evanja+ zavarovanja za Ferarri F12. Ta je astronomskih 15 tiso? funtov/leto pa ?e gor. Poraba? Po mestu (Londonu) naredi z 90 litri 150 km po avtocesti pa 250 km. Lepo ne?

Se pravi, da Ferarrija ne bo v moji gara?i. :) Preve? pije. :P

kdor to kupi mora dati na stran vsaj ?e tretjino zneska, da se lahko sploh vozi. ?e se veda ne kupi kakega modela kot je Ferrari La Ferrari, ki ga na cesti sploh ne more? voziti, samo na stezi, pa ?e to omejeno, prav tako ti ga hranijo oni, torej ga nima? doma...

Pa 15k na leto z zavarovanjem ni veliko (za ta avto)....?e ena lampa Tesle stane 2x toliko. 

 

wtf gre? to kupovat, razen to, da se boji? da bo denar privabil mi?i doma....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.