Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ups ni bil pravi citat...no nana?a se na zeleno mazdo mx5 razbito :P

ja poglej njen povratni mail :P

 

DOBER DAN!

 

AVTA NE PRODAJAMO PO DELIH AMPAK V CELOTI.

KER ?E VEDNO MISLIM, DA SI GA BO KDO PO?TENO ZRIHTAL KI IMA ?AS IN VOLJO.SICER JE STAR AVTO 7 LET VENDAR IMA 60-70.000 KM.

S TEM AVTOM SE JE VOZLO V SLU?BO IN NA IZLETE.

MOGO?E PA SE ODLO?ITE ZA CEL NAKUP, PA ZA CENO SE ?E TUDI DA POGAJAT.

 

LP

KATJA MUHI?

:D

ti re?em, pa nedam ji 1000eur, za celo! :)

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi bil na njenem mestu sre?en, ?e bi mi kdo 500? ponudil. V nasprotnem primeru se zna zgoditi, da bo morala ?e pla?evati odvoz in naj bo sre?na, da ji kdo dobesedno odslu?en avto odpelje iz lope. :whatever: Ne vem klepar jo je nategnil, da bo tale avto ?e kdaj vozen. ?zmeden?

 

ja malenkost preve? je zbita :D

?e biu mi jo po delih prodala bi ji zadnji prtlja?nik pa streho vzel, pa ?e kake malenkosti, ?e sede?i so pomoje zviti, tako da se mi nebi dalo neke ravnane sanke v avtu met :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj tale je pa odpiljena v glavo. Ta avto je zvit ?ist cel tako, da razen parih delov je vse za stran. Tole ni za popravljat, ker bo cena klepanja zrastla v nebo, da cene rezervnih delov sploh ne ?tejem. Nih?e pri zdravi pameti ne vzame tega za popravljat ampak le za rezervne dele. Ampak po tele ceni :hohoho::hohoho:

 

?e so humoristi na svetu.... no sicer se ji bo pa po kakem mesecu posvetilo, da bo 500? ?e zelo po?tena cena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ne razumete ?ustvene navezanosti no, ona ga je tud ziher 4x na mesec prala....a ne Boss... :ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ne razumete ?ustvene navezanosti no, ona ga je tud ziher 4x na mesec prala....a ne Boss... :ouje:

 

hehe ?ustvena navezanost hehe na pleh? Ma ne vem no, ?e je ?elja, da se usede ?lovk v ?ist avto povezana z ?ustven navezanostjo pol se bom pa kr z mojo mazdo poro?u :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ?ustvena navezanost hehe na pleh? Ma ne vem no, ?e je ?elja, da se usede ?lovk v ?ist avto povezana z ?ustven navezanostjo pol se bom pa kr z mojo mazdo poro?u :hohoho:

 

Samo ko se enkrt ve?e? pol si gotof

 

O?enjen ?ovjek propao ?ovjek

 

kaj pa ko bo rja za?ela vun tu?ti pol pa lo?itev pa menjava za nov model. Ja to je en moj kolega delal pol je pa nakoncu sam umrl.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Care, VINJETO da zraven :rispekt::rispekt: In potem ?eli resne kupce... :P

 

in kaj bi ti rad s tem povedal ?

 

?lovek je pa? napisal, da je na avtu tudi vinjeta, se pravi, da potencialni kupec, ki ?eli voziti tudi po AC ne bo rabil kupiti vinjete... zakaj pa naj to ne bi bila prednost, pa ?eprav minimalna ?

 

meni se zdi bolj bizarno, da ?eli v primeru menjave kar 500 EUR ve?...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa? hecno (za hece) zdi ker ljudje pi?ejo, da ima avto vinjeto ali celo, da jo pustijo na avtu ( ?zmeden? !!). ?e ve?ji hec bo, ko bo to kdo napisal ?e decembra. Torej izpade za hece, oziroma neresen spljoh. Ampak to sem se jaz ?alil, nisem se misliti nor?evati. :blush:

Podobne sme?ne/neprimerne opombe, ki ponavadi ne izpadejo najbolj?e:

-avto vreden ogleda (OK, ga bom pri?el gledati, ne pa kupiti)

-?portni filter - ?e to pi?e na kak?nem luksuznem avtu (to sem videl na ?ist serijskem IS200, ki ga bodo v osnovi gledali tudi resni ljudje in bi marsikoga odvrnilo od nakupa

-vinjeta (zgoraj napisani razlog, ve?ina ljudi ima vinjeto, vsaj v mojem koncu)

 

 

 

V ?em je fora, da je v primeru menjave avto ve? vreden? :unsure: Jaz bi na njegovem mestu napisal za kaj bi zamenjal, da ga ne bodo za brezveze klicali za menjave, ki mu ne padejo na pamet. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, vinjeto se da tut dol potegnt, kokr je kolega Peri?nik nekomu ponudu, ko mu je ful ceno zbiju, pa sta si bla hitro v laseh! :danzoman::P

 

Kar se pa menjave ti?e, pa da ho?e ve? za avto pa zastopim v smislu, da ?e dobi npr. Puntota, se mora potem spet nekako tega Puntota odkri?at, kar pomen da ga da za male pare in takoj pri transakciji spet neki pu?ne! :D

 

@Kalman, kako da avto nima ve? klime, je bil kej udarjem v zadnjem ?asu al kaj? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Kalman, kako da avto nima ve? klime, je bil kej udarjem v zadnjem ?asu al kaj? :blush:

 

ni mel klime nikoli ;):) klima je bila 1992 ?e kar luksuz

 

stre?no okno :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa? hecno (za hece) zdi ker ljudje pi?ejo, da ima avto vinjeto ali celo, da jo pustijo na avtu ( ?zmeden? !!). ?e ve?ji hec bo, ko bo to kdo napisal ?e decembra. Torej izpade za hece, oziroma neresen spljoh. Ampak to sem se jaz ?alil, nisem se misliti nor?evati. :blush:

Podobne sme?ne/neprimerne opombe, ki ponavadi ne izpadejo najbolj?e:

-avto vreden ogleda (OK, ga bom pri?el gledati, ne pa kupiti)

-?portni filter - ?e to pi?e na kak?nem luksuznem avtu (to sem videl na ?ist serijskem IS200, ki ga bodo v osnovi gledali tudi resni ljudje in bi marsikoga odvrnilo od nakupa

-vinjeta (zgoraj napisani razlog, ve?ina ljudi ima vinjeto, vsaj v mojem koncu)

V ?em je fora, da je v primeru menjave avto ve? vreden? :unsure: Jaz bi na njegovem mestu napisal za kaj bi zamenjal, da ga ne bodo za brezveze klicali za menjave, ki mu ne padejo na pamet. ;)

 

Simon, Dolenjc takoj raj kupi tak avto.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist mimo sicer ... ampak, a ste vedli da je mela MX-3 v svojih letih najmo?nej?i V6 serijski motor na svetu?

 

Pizda, to so ene ?udne ... :blink:

 

ne... motor je bil NAJMANJ?I ! :) 1845ccm V6, tega ni imel takrat noben... vsi so imeli ve?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ostali avtomobili so imeli v glavnem 2.5 ali 3.0 pri 6 cilindrih, ne vem ?e je sploh imel kateri 2.0?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
    • Takole bo bolj prav z novo temo, ne vem zakaj bi mešali Forda in še vse druga v temo CX-30..... 🤔  Kar se pa tiče izbire se pa tako ve cx-30 🤗😉 Lahko pa mu še Fordaši kaj svetujejo.... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.