Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje ni vse v konjih in navoru, v?asih je treba tudi te?o pogledat in NE more? primerjat MPS6 in recimo EVO 9, ker je ?e samo v te?i razlike cca 350-400 kil.

Pravtako te?a MPS 3 in MPS6, malo si preverte zadeve pol pa naprej.

 

Je pa res da 4 kolesni pogon tud za naravnost pri nizkih hitrosti NI fajn, preverjeno :blush: .

Je pa nekaj pri nakupu MPS 3 & 6, lahko preveri? kaj je kdo z njo delal saj ima vgrajen ?tevec PTO (Power Take Off) ki se ga ne da resetirat in moj je ?e vedno na 0. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa nekaj pri nakupu MPS 3 & 6, lahko preveri? kaj je kdo z njo delal saj ima vgrajen ?tevec PTO (Power Take Off) ki se ga ne da resetirat in moj je ?e vedno na 0. :danzoman:

 

To je kaj? Kolikokrat je avto ?tartal na polno? In kje se to preveri?

 

 

Saj zato sem omenil glavno primerjavo MPS3 proti Focusu in Meganu RS, ostale so bolj informativno. EVOti tehtajo od 1300-1500kg. Edino o awd pri nizkih hitrostih naravnost nisem ?isto pokapiral. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je kaj? Kolikokrat je avto ?tartal na polno? In kje se to preveri?

Saj zato sem omenil glavno primerjavo MPS3 proti Focusu in Meganu RS, ostale so bolj informativno. EVOti tehtajo od 1300-1500kg. Edino o awd pri nizkih hitrostih naravnost nisem ?isto pokapiral. :blush:

 

Verjetno je mislu na tisto bli?nje sre?anje z BMW-jevim kamionom :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je kaj? Kolikokrat je avto ?tartal na polno? In kje se to preveri?

Saj zato sem omenil glavno primerjavo MPS3 proti Focusu in Meganu RS, ostale so bolj informativno. EVOti tehtajo od 1300-1500kg. Edino o awd pri nizkih hitrostih naravnost nisem ?isto pokapiral. :blush:

 

To?no tako, meni to poka?e moj prjatu DH. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si siguren da je isti? BP oznaka mopeda?

 

100% poglej tuki, pa "Seventh generation (BH;BA; 1994?1998)" na desni strani ma? pol engines ;) res pa je, da je motor mal ?vohnej?i, ker so verjetno odmi?ne druga?ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cool, sm pol ?e pogledu, so bli ?e u nekih kiah tut teli mopedi. Tko da tole je ?ist zmaga :)

 

je tako, js takrat ta motor iskal ko bumbar, pa ?e Kie ni blo nobene zlamane s takim motorjem

 

Ni vsa ?arovnija samo v odmi?nih gredeh. Lahko je prakti?no cel motor drug razen blok. :)

 

mogo?e res ne, ampak z mal truda, mal sre?e in mal ??? bi se dal nardit, da bi bil motor identi?en Miatinemu, no ?ist pa? ne, ker bi bil ?e vedn kontra obrnjen :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe kaj pa ?trom pa to? druga?e sem bolj mislil kako je kaj s tako starimi avtomatskimi menjalniki.. verjetno tut nima mo?nosti da useen sam ?ala? (tiptronic al kako se ?e temu re?e).

 

Na?eloma pa bi kar mel avtomatika :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.