Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

No ampak recimo Dacia Pra?nik, je komaj dobrih 50 % cene tega Hundaja, pa je kr neke sorte teren?ek! :bravo::danzoman:

 

To dvoje ne mores primerjat. Isto ke kot da bi primerjal hyundai in BMW,MERCEDES,AUDI sj tudi X5,Q7 in ML imajo 4x4 pogon itd. Ampak je razlika med tem in hyundaijem.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je sicer razlika (vseeno je Hjundaj bolj priznana znamka, priznam), ampak tole ko je pa omenil Simon, da je Qashqai za?etna cena 15.000 ?, pol pa mi tudi da mislit cena Hundaja (razen ?e se smatra Hyundai za bolj?e ime na trgu kakor Nissan, kar pa mo?no dvomim)! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No naj vam povem, moja mti 4x4 ne rabi, ?ivimo v mestu in s prej?njim avtom je naredila v 11 letih 90k km tko da ja, mal je gledala tut na izgled in ji je hyundai bl u?e?, so bli pa Nissanovi Quasqkai takrat ?e dra?ji od ix35, ne vem kako da je zdj cena tok padla, ker z isto opremo je bil takrat Nissan 2-3 jur?ke dra?ji. Tko da ?asi in cene se o?itno spreminjajo. Lahko povem ?e zanimnivo izku?njo, ko sm se v slu?bo prpelou z i40 pa vsi kok je lep pa fajn itd in pol so ?li gledat cene na net pa mi kuj zabije skladi??nik da za skor enak dnar dobi? Passata karavan, pa jst aja, ja in? pa on men da valda uzam? pol Passata, jst pa sam ne valda uzam? i40 kaj bo? s Passatom in je bla kuj debata tle :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No naj vam povem, moja mti 4x4 ne rabi, ?ivimo v mestu in s prej?njim avtom je naredila v 11 letih 90k km tko da ja, mal je gledala tut na izgled in ji je hyundai bl u?e?, so bli pa Nissanovi Quasqkai takrat ?e dra?ji od ix35, ne vem kako da je zdj cena tok padla, ker z isto opremo je bil takrat Nissan 2-3 jur?ke dra?ji. Tko da ?asi in cene se o?itno spreminjajo. Lahko povem ?e zanimnivo izku?njo, ko sm se v slu?bo prpelou z i40 pa vsi kok je lep pa fajn itd in pol so ?li gledat cene na net pa mi kuj zabije skladi??nik da za skor enak dnar dobi? Passata karavan, pa jst aja, ja in? pa on men da valda uzam? pol Passata, jst pa sam ne valda uzam? i40 kaj bo? s Passatom in je bla kuj debata tle :D

 

Dej ga ti vpra? o ?em to sploh govori, kaj to sploh je ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Realno tudi jaz ne rabim nujno 4x4 bi bilo pa ?ivljenje pozimi mogo?e malo la?je. Je pa res, da tudi 180hp Clia ne rabim pa ga imam in ga potem na kak?nem dirkali??u tudi tako peljem. ?e bi imel terenca bi pa po snegu in blatu rovaril zaradi lu?ta. :blush:

 

Ja 4x4 bi tudi meni v?asih prav pri?el bi se prvo odpeljal domov potem pa ?el plu?it :bravo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa tak?en Olimpijec v?e?en ko sto matr;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5011922&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa tale generacija A6 bistveno lep?a kot njegova Premium konkturenta istih generacij, isto iz ?vabalanda! :P

 

Mi je pa ta A6 obupen znotraj, matr armaturka kakor bi jo pri?akoval v kak?nem Audiju 100, letnik 1989! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je po navadi na za?etku prodaje, ko je model nov. Mal kasneje se pa za?nejo cene spu??at pa kak?ne akcije in bo precej ni?je. Pri korejcih je blo vedno tako - ?udna logika ampak verjetno ?e vejo zakaj :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa tak?en Olimpijec v?e?en ko sto matr;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5011922&show=1

 

Pokli? ga pa vpra?aj kolk vztrajnikov je ?e zamenjal, in kdaj je v planu naslednji. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hyundai ze od nekdaj fura taktiko velik cenik - ogromni popusti. ix55 je namre? 55.000? dobi? ga pa za 42.000

 

vse je del taktike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz o Hjundaju nimam nekega slabega mnenja (pa? povpre?en avto), ampak da bi ga pa konkretno pla?al, pa se moram strinjat s predhodniki (ni to Honda, jebote). :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hyundai ze od nekdaj fura taktiko velik cenik - ogromni popusti. ix55 je namre? 55.000? dobi? ga pa za 42.000

 

vse je del taktike

 

 

Se pravi isto kot Renault,Citroen...PSA grupa skratka...to je men ?ist bolano, in pol se folk hval okol kolk je popusta dobu in poceni avto...to mor? bit res kekec da ne dojame? teh for.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi isto kot Renault,Citroen...PSA grupa skratka...to je men ?ist bolano, in pol se folk hval okol kolk je popusta dobu in poceni avto...to mor? bit res kekec da ne dojame? teh for.

 

for je drugje, ?e da? cash popust - ampak fora je pa v tem da se jemlje avte na lizing po ceniku (firme itd)....bogatija + prepla?ilo nekaj na lizingu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz o Hjundaju nimam nekega slabega mnenja (pa? povpre?en avto), ampak da bi ga pa konkretno pla?al, pa se moram strinjat s predhodniki (ni to Honda, jebote). :harhar:

 

ja je Honda s po?evnim H-jem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komentar na Hyundai:

 

Med prijatelji sem znan kot antiCoreancarmanufacturers ... Sem pa pred nekaj tedni na mail dobil video, kjer si ?ef WV na sejmu ogleduje Hyundai-jev novi i40. Ves navdu?en in ob enem jezen si ogleduje ro?ko za nastavitev vi?ine in globine volana, ki je nesli?na in kompaktna bolj kot v BMW-ju ali WV. Pizdi nad vodjo oblikovalcev zakaj tega ni pri WV itd. Potem meri mrtvi kot ogledal ... v naslednjem trenutku spet ves navdu?en nad tem da se iz voznikovega sede?a ne vidi brisalcev za vetrobransko steklo ...

 

In to je bil povod, da sem se prijavil za testno vo?njo i40.

 

Prva stvar, ki sem jo opazil je bila kljuka za odpiranje vrat ... nima? kaj si re?e?, kot pri Golfu ... (glede na to, da vstopa? v Hyundai-a ... :notworth: ) Se vsede?, po?ekira? za brisalci ... jih res da skorajda ne vidi?, si nastavi? volan ... take ro?ke nima niti Golf, niti moj BMW ... :ne vem: :aaaaa: ) prvi? resni?no dobi? ob?utek da sedi? v nekem presti?nem avtomobilu ... v?ge? 1.7 dizelski motor. Spet ti?ina, ki je v starih korejcih nismo bili vajeni. Poraba na testu (6,8l/100km) Zapelje? na cesto, naredi? prvih 10km ... ni? ne ?kripa, ni? se ne zvija, sede?i te dr?ijo. Novi Renault Latitude se lahko skrije, ?eprav naj bi sodil v vi?ji razred kot i40. Sproba? elektroniko za nadzor stabilnosti. Deluje na nivoju Audija '05, (mislim, da je tu BMW ?e vedno najbolj?i) le da je Hyundai veliko, VELIKO bolj diskreten - brez ro?lanja ABS-a in ob?utka da se mu je zme?alo in da melje kavo. :blush:

 

Nad opremo, ki jo dobi? za cca. 31.000? nimam pripomb. Predvsem zato, ker ni proizvajalca na tem svetu, ki bi za ta denar ponujal ve?, plus tega - deluje!!! (ne tako kot v kak?ni KIA-i,) (Bo?no parkiranje, priklju?ki za "nevemkak?no?udo" elektronike tega ?asa, senzor za de? (Honda CIVIC, Peugeot 405 = WTF???), prtlja?nik je super, v njem zlo?en stre?ni prtlja?nik (pri BMW-ju je tu dopla?ila za skoraj pol i40 :P ), kamera v vzvratnem ogledalu ... (?e vas ?e kaj zanima pojdite na njihovo spletno stran, ker se mi ne da ve? pisat)

 

Potem te presune dejstvo da je dobil nagrado za EuroCarBody 2011 - najbolj?a struktura karoserije (vemo kdo so bili favoriti in dobitniki zadnja leta - Audi, BMW, Ford, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Land Rover in Volkswagen) mislim, da je bil drugi Audi a6, pet zvezdic pri Euro NCAP testu, garancija !!z asistenco!!

 

Lahko re?em, da sem bil presene?en v vseh pogledih...

 

Brez besed. sramezljiv

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj jaz mam tudi ob?utek, da folk samo ceno primerja ne pa tudi tega kaj dejansko dobi? za ta denar :glare: Pri nekaterih se samo osnovni model za?ne pri teh cenah, tukaj ma? pa skor ?e full optional opremo ;) In pa seveda ?e to dejstvo, da se primerja ?vab in korejec je ?e malo mimo <_< ?eprav zadnja leta tut korejci ?e kar po?teno me?ajo ?trene preostalim znamkam! Ker resnici na ljubo, kaj ti nuca ergonomi?no in funkcionalno upravljanje armaturne plo??e (ergo WV), ?e pooj skor zaspi? zraven od tazga dolgcajta,ki ga iz?areva? Pa tudi oblika karoserija je ?e precej klavrna in konzervativna napram drznemu oblikovanju korejcev! In kakor je ?e nekdo omenjal primerjavo dizajna ta novga pasata in nove mazde 6? Mislim, da tukaj sploh ne more biti debate glede tega; ker mislim, da bo nekdo raj?i pogledal za mazdo (ala mua) kot za pasatom,k najprej sploh ne ve?, ?e je to pasat ali kater drug model iste firme (vse je look-a-like) ok, tukaj izvzamem golfa :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.