Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Predvsem zato, ker ni proizvajalca na tem svetu, ki bi za ta denar ponujal ve?, plus tega - deluje!!! (ne tako kot v kak?ni KIA-i,)

Ker nerazgledan strokovnjak to pisal? Hyundai=Kia. Isti koncern.

 

Sicer pa ja, BMW ima itak vse najbolj?e in je merilo za vse. Seveda sploh po mnenju folka, ki ima BMWja. Po mnenju VWja so VWji merilo za ostale znamke. In tako naprej v nedogled.

 

Senzor za de? imam pa ?e jaz, ?e gremo v detajle. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nerazgledan strokovnjak to pisal? Hyundai=Kia. Isti koncern.

 

 

to?no to sem tudi jaz pomislil.... :whatever:

 

ko smo ?e pri hyundaiu...dopla?a? ?e 1500? in evo kaj dobi? http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4791343&show=1

 

res da nima toliko opreme ampak vse ostalo enostavno ni primerjave :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no to sem tudi jaz pomislil.... :whatever:

 

ko smo ?e pri hyundaiu...dopla?a? ?e 1500? in evo kaj dobi? http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4791343&show=1

 

res da nima toliko opreme ampak vse ostalo enostavno ni primerjave :ne vem:

 

Dejansko, ker tole je pa Meca, pa re?te kar ho?te! :ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nerazgledan strokovnjak to pisal? Hyundai=Kia. Isti koncern.

 

Sicer pa ja, BMW ima itak vse najbolj?e in je merilo za vse. Seveda sploh po mnenju folka, ki ima BMWja. Po mnenju VWja so VWji merilo za ostale znamke. In tako naprej v nedogled.

 

Senzor za de? imam pa ?e jaz, ?e gremo v detajle. :P

 

KIA naj bi bila presti?ni del Hyundaia ... mislim, da ni tako oz. lahko je uradno tako, vendar v praksi ni ... To si tako napisal, kot bi reku, da sta Lexus in Toyota ista, ker sta v istem koncernu??

 

Glede senzorja za de?, pa nisem mislu, da je presene?enje, da ga ima, ampak da (glede na to, da je Hyundai) deluje tako kot naj bi, ne kot pri nekaterih modelih, ki ta sistem para ?ivce.

 

Kar se pa ti?e BMW-ja, je pa mislim, da brez veze razglabljat. Nisem nikjer napisal, da je najbolj?i, je pa ?e vedno merilo za marsikatero znamko. Res pa je, da vsak ?lovek od avtomobila pri?akuje in zahteva svoje... :ljubezen:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi ju primerjal nekako tako kot Audi in VW. Motorji so isti, ve?ino sestavnih delov najverjetneje. I30 in Ceed sta naprimer na isti osnovi. Pa najbr? ve?ina istih Hyundajev in Kii.

 

Na BMWja sem pa potegnil ker ljudje vedno najdejo primerjavo z neko njim ljubo znamko. Ta ima pa to bolje itd... Ker vsaka lastovka svoje gnezdo hvali. Ve?ina gleda iz svoje perspektive v sedanjosti. Spomni se svojih pogledov na MX-3 takrat ko si jo imel in zdaj ko ima? bolj?i avto. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi ju primerjal nekako tako kot Audi in VW. Motorji so isti, ve?ino sestavnih delov najverjetneje. I30 in Ceed sta naprimer na isti osnovi. Pa najbr? ve?ina istih Hyundajev in Kii.

 

Na BMWja sem pa potegnil ker ljudje vedno najdejo primerjavo z neko njim ljubo znamko. Ta ima pa to bolje itd... Ker vsaka lastovka svoje gnezdo hvali. Ve?ina gleda iz svoje perspektive v sedanjosti. Spomni se svojih pogledov na MX-3 takrat ko si jo imel in zdaj ko ima? bolj?i avto. ;)

 

Primerjal sem z vsemi avtomobili, ki sem jih vozil ali imel, ne samo z BMW-jem.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

raj mam hyundaia kot mercedesa. sploh ker ni 1000e ve?... ampak je na koncu ziher vsaj 7000e ve?, ve?je je zavarovanje, ve?ja je poraba.

 

pa ?e grd je.

ne ti??at korejcev tut dol.. v?asih so tud japonce dol ti??ali. nem?ki avtomobili so over-rated, materin beetle je imel ve? te?av pri 2eh letih kot moja (taprva) mazdura pri 9ih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

raj mam hyundaia kot mercedesa. sploh ker ni 1000e ve?... ampak je na koncu ziher vsaj 7000e ve?, ve?je je zavarovanje, ve?ja je poraba.

 

 

Zakaj bi pa bilo ve?je zavarovanje....kasko se ra?una glede na ceno novega...torej je tam tam :ne vem:

 

poraba dvomim da je dosti ve?ja, vzdr?evanje pa kolikor je meni znano kve?jemu cenej?e....nevem od kje ti take cifre :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi pa bilo ve?je zavarovanje....kasko se ra?una glede na ceno novega...torej je tam tam :ne vem:

 

poraba dvomim da je dosti ve?ja, vzdr?evanje pa kolikor je meni znano kve?jemu cenej?e....nevem od kje ti take cifre :huh:

 

obvezno je ve?je. razen ?e mi najde? mecko s 110hp - isti razred kot hyundai.

 

Symon: bolj so stereotipi do korejcev kot karkoli drugega...

Cena novega se odra?a TUDI v opremi. ?e ti je ve? do opreme kupi? korejca, ?e ti je ve? do imena oz kobajagi "kvalitete" kupi? mecko.

Link je dal do najdra?jega. najcenej?ega NOVEGA i40 dobi? za ca 20.000e. za tak denar dobi? POL mercedesa.

S polno opremo stane tok kot osnovni mercedes.

Ni primerljivo... ?e kupuje? nov avto dodatna oprema stane. pri 10 let starem bo druga?e... ampak bojo tud cene druga?ne. Hyundai bo stal 5000e mecka pa 10000e z enako opremo :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S polno opremo stane tok kot osnovni mercedes.

O tem sem jaz govoril :P potem je pa samo ?e ?elja in apetit kupca, kolk se bo hotu stegniti ?e za dodatno opremo, za katero pa vsak ve, da potlej avto podra?i skoraj za 50% ali ve? <_< sploh kar se ti?e nemcev :hudicek:

 

Pa senzor za de? mam tut jest in nikol ne odpove: u?+de?+desna roka+ro?ka za brisalce=zmaga :harhar: in to zastonj,hehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa pusti zdej kaj se da dobit...govora je o hyundaiu ki ga je prilepil jo?a in ta je stal 36k? in na to sem pa? repliciral da za ta denar dobi? isto velikega prav tako novega mercedeza...to je to!

In ?e gremo v detajle, ko ste se toliko vpi?ili v to opremo (ki jo tako ali tako redko kdo dejansko vso potrebuje in uporablja) ima pa mercedez bolj?i motor za isto denarja...a tega pa ni nih?e opazil :zvizga: in ?e mene vpra?ate vzamem raje mo?nej?i motor kot malce ve? dodatne opreme....in ja z tako opremo bi me?ka stala verjetno okoli 50k ? ampak to ni point....in glede zavarovanja...me?ka je 1 razred vi?je(100-130kw) kot hyundai (80-100kw)...big deal!

 

Tako kot sem rekel...hyundaia ?e povohal nebi...za ta denar ?e ne! :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

primerjate tole:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4791343&show=1

 

s tem:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5152911&show=1

 

 

bizgeci... <_<

 

pogovarjate se o 30 "povpre?nih" slovenskih pla?ah, in serjete klamfe kaj je bolj?e in kaj ne...

 

pa ne more? no tako neobjektiven biti... 37 jurjev za hjundaja ki ima 136km iz 1.7 ma?ine... prosim vas!

 

vsak naj kupi tisto, kar mu je v?e? ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

primerjate tole:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4791343&show=1

 

s tem:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5152911&show=1

bizgeci... <_<

 

pogovarjate se o 30 "povpre?nih" slovenskih pla?ah, in serjete klamfe kaj je bolj?e in kaj ne...

 

pa ne more? no tako neobjektiven biti... 37 jurjev za hjundaja ki ima 136km iz 1.7 ma?ine... prosim vas!

 

vsak naj kupi tisto, kar mu je v?e? ;)

 

zdej se bo pa en oglasu da mećka nima xenonov pa bomo spet tam... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej smo ugotovili, da vzame? Hyundaia (se ?e mal zdila? za ceno, ker se lahko) ne pa tisti nem?ki oblikovalski dolg?as tako zunaj kot znotraj. Taka me?ka je za atate in pa za lastnike avtoprevozni?kih firm ne pa za nas, ki izbiramo bolj individualisti?ne avte ne pa neko uniformirano sintetiko tipa VAG, kjer je model avtomobila prakti?no enak drugemu modelu. :hudicek: **

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**zdej pa ?akam na frontalni napad, ?e se mi je zme?alo. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink:

Primerjate ta dva.

ok bom ?e js eno primerjavo naredu.

Mercedes C wagon: 4.596m

i30cw: 4.475

i40: 4.77m

 

mercedes C je compact, i40 je full-size. (osnovan na sonati)

Mercedes E class je 4.8m., kar je bli?je i40 kot pa mercedes C class.

?e je i40 (ki je osnovan na sonati) primerljiv s C class, pa sta narazen 17cm, potem sta primerljiva tudi C in i30, ki sta narazen 12cm...

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5247910&show=1

 

hyundai i30 (navaden) in mercedes B sta direktno primerljiva, ker sta oba okrog 4,2m

 

nevem kako ra?unico mate vi.

 

Verjetno so zanemarljivi tudi deli, servis in vse ostale stvari. sploh na mo?nej?em avtomobilu. ker ponavadi mo?nej?i je avto, cenej?e je vzdr?evanje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno so zanemarljivi tudi deli, servis in vse ostale stvari. sploh na mo?nej?em avtomobilu. ker ponavadi mo?nej?i je avto, cenej?e je vzdr?evanje

 

?e si tole zdele mislu da ma mercedez cenej?e vzdr?evanje ... si se zelo hudo zmotu prjatu ... ti iz izku?n lahko povem ker sem pol leta delu na mercedez servisu in sm mal vidu kolk fajn ra?unajo za ve? al mn use stvari. mercedez mi ?e tko al tko ne potegne kot ve? al mn usi nem?ki avtomobili pa ?e vzdr?evanje majo tako svinsko drago da tle ?e tle use mine.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Minil so tisti ?asi, ko je bil Hyundai al pa Kia pocenska znamka. To so korejci napovedali ?e sredi devedesetih, da ciljajo preboj v vi?ji cenovni razred kot so takrat za?eli s pony-em pa prvo lantro in sonato al pa kia s pridom in sefijo. Danes, ?e ho?e? pocensko znamko je pa? treba pogledat k Dacia-i al pa bohnedaj k ka?ni Tati oziroma kitajcem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.