Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Takole izgleda eden redkih BMW-jev, ki mi je res zanimiv in v?e? (malo nostalgije, hehe), pa seveda bi ga naredil za starodobnika s certifikatom;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7604606&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto moje mladosti (takrat so mi bili res v?e?, pa je ?al fotr vozil Golf II, hehe), so pa taki s 6 cilindri dokaj redki. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj takega se ?e spla?a, E30 ?e je dobra samo ?e dobiva na ceni. :punk:

 

Cao

 

Tako je TOP primerki E30 dobivajo na ceni, sam sem pa se vedno ljubitelj E36 pac oblika je legendarna, enega nasel, sicer so mi Compacti grdi aaa vseeno, ??? TURBO E36 ??? ===> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7600587&show=1

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KR JAVLa so pa mal natunal na neki vmes med 1.6 in 1.8 :D (127konj)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7624521&show=1

 

Je pa ?e zmer isto pobu?kan okol in okol, tko da je tud cena temu primerna..

 

 

ko odbija? porihtam bi mi lohk neki dopla?o d mu dam vraga :D

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letnik 2010, pa ga ?e drugi lastnik prodaja... Gotovo ne zato, ker je nadpovpre?no zadovoljen, pa bi rad osre?il ?e druge...

 

verjetno ga ?e na LPG fajn tepe po denarnci :D

 

?e ena zanimiva zadeva :aaaaa:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7416399&show=1

 

temu sm pa 3-jko ponudu za menjavo, bomo vidl, kak bo odgovor :P

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7547160&show=1

 

kot zanimivost :D

http://www.zeperfs.com/en/duel661-1102.htm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zdej ma gor gume srednjega razreda, k ga bo pa kak taprav kupu, bo pa takoj na nexenu prstal :) hahaha...je sicer lep tale ameri?an, ampak znotraj pa plastik fantastik da te groza!

 

Meni se je noter zdel soliden, res pa da nisem ob?utljiv na razne spoje kot kaki Audija?i. Sploh pa dobi? zraven to, kar presti?ne znamke ponujajo kot dodatno ekskluzivno opremo (npr. vzvratna kamera, HUD itd.).

 

Letnik 2010, pa ga ?e drugi lastnik prodaja... Gotovo ne zato, ker je nadpovpre?no zadovoljen, pa bi rad osre?il ?e druge...

 

Ja, pomoje je ?e rabljenega kupil v ZDA pa je upal, da ga bo tu lahko naprej prodal ^_^ Sicer sem vozil enega z ro?nim menjalnikom in je avto res ultra udoben (proti pri?akovanjem) in fajn za vozit, zamerim mu pa porabo in prostor za noge pri zadaj sede?ih.

 

Ta EVO edi?n je pa rahlo preve? na?i?kan; ne more? met rde?ega avta pa roza dodatkov v notranjosti :aaaaa: Druga?e pa bi brez likalne deske zadaj izgledal prav kul.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta EVO edi?n je pa rahlo preve? na?i?kan; ne more? met rde?ega avta pa roza dodatkov v notranjosti :aaaaa: Druga?e pa bi brez likalne deske zadaj izgledal prav kul.

 

 

To je ?ank, da ga imajo strastni pivci vedno sabo. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta EVO edi?n je pa rahlo preve? na?i?kan; ne more? met rde?ega avta pa roza dodatkov v notranjosti :aaaaa: Druga?e pa bi brez likalne deske zadaj izgledal prav kul.

To je ?ank, da ga imajo strastni pivci vedno sabo. :harhar:

 

EVO LOOK

 

ali po slovensko - ?tajerski styling...obup

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pri nas je res dosti takih, ki si vizualno predelajo svoje konji?ke, da izgledajo bolj spo?tovanja vredni. En kolega si je na Polota nalimal (oziroma so mu na uradnem servisu morali to naredit) TDI znak z dvema rde?ima ?rkama. Dejansko je pa bil 60 konjski :wacko: Spet enega drugega poznam, ki si je Golfa predelal skoraj v VR6 varianto, ni pa zmogel niti 100 konjev. Neko podalj?evanje falusa brez potrebe. Potem ta denar raje vlo?im v en dober tuning pa da avto izgleda popolnoma nedol?no. Ne pa da potegne? iz semaforja kot samokolnica, plastike se pa vle?ejo po tleh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... isto razmi?lja?. Avto mora biti sleeper, da ni nikomur pol ni? jasno k te odnese z mesta. Kak?ni kranceljni neki to je vse nepotrebna ?ara, ki samo te?o avta pove?uje in manj?a aerodinami?nost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga ve?krat vidim. kaki zvok :punk:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... isto razmi?lja?. Avto mora biti sleeper, da ni nikomur pol ni? jasno k te odnese z mesta. Kak?ni kranceljni neki to je vse nepotrebna ?ara, ki samo te?o avta pove?uje in manj?a aerodinami?nost.

 

Zakaj je saker na zunaj ?isto serijski? :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.