Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ffbike napisal:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19588286

 

Mogoče kdo pozna ? S foruma predvidevam da ni, drugače bi bil tu na oglasih ?

To je pa samo it za pogledat in vzet...prvi lastni, zgleda top...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je sportman333 napisal:

To je pa samo it za pogledat in vzet...prvi lastni, zgleda top...

Res je. Pa še za ene 6K bi jo pomoje dal možakar. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res da ima kilometre, po drugi strani sem pa šel gledat tisto isto 2013 2.0 benc. za katero sem spraševal par strani nazaj od 1. slo. lastnika pri preprodajalcu in ima 200k km ter ceno 11.5 k€, kar pa definitivno ni vredna tudi ni v tako brezhibnem stanju da bi bila vredna tega denarja (se še vedno prodaja in se pomoje tudi ne bo prodala za ta denar). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena se tudi meni zdi ugodna. Pojdi na ogled, da ti ne bo kasneje žal, ko izgine.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je res ugodna, bom videl če mi bo čas dopuščal grem pogledat, mi je pa malo "daleč" ker sem iz okolice CE da bi kdaj na hit skočil ker po navadi rad pogledam avto v detajle. Še največji problem imam potem prodati svojo M6 katera ima 375kkm, je pa za zvozit, ker dela bp, tako da če kupim, bodo potem 3 Mazde pri hiši 😁🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 5. 2024 ob 13:28 je ffbike napisal:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19588286

 

Mogoče kdo pozna ? S foruma predvidevam da ni, drugače bi bil tu na oglasih ?

Mi je pa zanimivo, kako je voznik preživel s to konjenico pod haubo in toliko km... 😋

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je problem s konjenico?

 

Naša Mazda 5 je imela 105 kW, pa smo naredili 360.000 km - sedem potnikov in velikokrat še kamp-prikolica zadaj, pa je v Rebrnice zvleklo s 100 km/h. Taka konjenica je za ta avto nadpovprečna in povprečen uporabnik ne bo uporabil niti 3/4 tega, kar motor ponuja... Mislim, v Rebrnice zvleč sedem potnikov in kamp-prikolico s 1300 kg s hitrostjo 100 km/h - ja kaj bi pa še radi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Slivka napisal:

Mislim, v Rebrnice zvleč sedem potnikov in kamp-prikolico s 1300 kg s hitrostjo 100 km/h - ja kaj bi pa še radi?

130 km/h. Jest sm mislil,da so teli mazdini dizli stroji (navor pa to) 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kamp prikolico bi šel 130 km/h? Glej, ti dovolim, ampak jaz sem imel pa celo družino v avtu. In, vsaj zaenkrat, se mi še niso toliko zamerili, da bi jih pobil. In tudi, če bi jih imel namen - ne bi tvegal, da spotoma ubijem še sebe...

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 5. 2024 ob 5:19 je Shrek napisal:

Mi je pa zanimivo, kako je voznik preživel s to konjenico pod haubo in toliko km... 😋

Meni osebno se zdi čisto ok, sem peljal to varianto že na enem ogledu in ima soliden performance, pa trenutno vozim dizelsko M6 gh 185-konjsko. Pač če želiš teh 145 konjev moraš it v obrate, ni to dizel, ampak ok, to je že večkrat debatirana tema. Doma imamo še M2 G75, pa se avto čisto normalno pelje za teh 75 konjev, nikjer ne delaš gužve po cesti, za po mestu je meni super.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ffbike napisal:

Meni osebno se zdi čisto ok, sem peljal to varianto že na enem ogledu in ima soliden performance, pa trenutno vozim dizelsko M6 gh 185-konjsko. Pač če želiš teh 145 konjev moraš it v obrate, ni to dizel, ampak ok, to je že večkrat debatirana tema. Doma imamo še M2 G75, pa se avto čisto normalno pelje za teh 75 konjev, nikjer ne delaš gužve po cesti, za po mestu je meni super.

Saj je meni tudi ok avto, sam nekateri tu pravijo, da je tak avto nepremičnina...pa 165 tudi, pa 195 tudi...vsi bencinarji... 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Shrek napisal:

Saj je meni tudi ok avto, sam nekateri tu pravijo, da je tak avto nepremičnina...pa 165 tudi, pa 195 tudi...vsi bencinarji... 

Verjetno gre samo za občutek, ker pri dizlu turbina dobesedno zalepi pri 2k rpm, pri 3.5k rpm ima moja gh že peak power 185 konjev. Bencinar ima peak power mislim da pri cca. 6k rpm ali celo malo čez in je treba ga držat čim bližje tam... Več o tem pa pustimo, ker ni za v to temo, niti bomo prišli tej debati do konca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 5. 2024 ob 13:28 je ffbike napisal:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19588286

 

Mogoče kdo pozna ? S foruma predvidevam da ni, drugače bi bil tu na oglasih ?

 

No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 5. 2024 ob 11:10 je SpEkTr napisal:

Ja, občutek ne vara. Če nisi navajen voziti z visokimi vrtljaji, je pač občutek tak :)

Vse je odvisno od navad in občutka katerega pa dobiš s kilometrino. 

 

626 Coupe se preprodaja

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19588264&display=Mazda 626

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.