Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Je gor ?e en mesec :D , ?e se kdo najde za to ceno naj odpelje, pod 18.000 ne spustim, ker ga ne dam....:) ?al pa stoji....

No konec koncev bo verjetno ostal doma :party0035:

 

dodatek k temule...v 3 pizde m*********, dokaz da avto res preve? stoji, debata z ajvarjem o pumpah, me je spomnila, da moram res pregledat motor, ker je nekaj di?alo...

 

Piz*** gnezdo, mi?ji dreki, nabrani pasji briketi....direkt pod pokrovom med benz vodi :vskalo: , gazdarco sem pa verjetno na ro?tilj dal....sedajle kurim webasto da vidim da ni spet kje luknja in ostalo

post-2637-1307610729_thumb.jpg

post-2637-1307610738_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dodatek k temule...v 3 pizde m*********, dokaz da avto res preve? stoji, debata z ajvarjem o pumpah, me je spomnila, da moram res pregledat motor, ker je nekaj di?alo...

 

Piz*** gnezdo, mi?ji dreki, nabrani pasji briketi....direkt pod pokrovom med benz vodi :vskalo: , gazdarco sem pa verjetno na ro?tilj dal....sedajle kurim webasto da vidim da ni spet kje luknja in ostalo

 

glej na stvar mal pozitivno,vsaj ko bos s psom ves da imas vedno nekje skrite zaloge briketov..pa pes ne bo lacen.. :P

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena Zelenka 1.8i motor, za Symona! :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4891801&show=1

 

Kup? Cliota? :P

 

kdo se ne ve kaj je kabrio brez klime....

ja ti pa ves kaj je kabrio :D

 

Lol res hecna opomba. :D

 

Tablice se mi zdijo ful nove. A je to una, ki se je prodajala za male pare (4000? al koliko ?e?)nekaj ?asa nazaj? In je kupil in zdaj prodaja naprej?

 

Mogo?e bi mogu it firbc pasiti ko grem na Raceland. Pa, da probam kaj je kabrio brez klime. NX je bil samo targa, pa ?e klimo je imel. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja jaz sem razumu kot da ma klimo, pa kao kabrio brez klime no go...kar ni res, ker kabrio brez klime se da (razen seveda, ce imas kabriota za mestne voznje)

 

Ja verjetno je res mi?ljeno tako kot ti pravi? ker bi naj bil kabrio brez klime muka v poletni pripeki.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak miata jo res rabi. Spodnji del avta je cela toplotna kletka, zrak pa ne mesa pod visino pasu. Podenj je tik nad menjalnikom in auspuhom, to se cuti zelo. Nama po franciji klima ni sfolgala tega vrocega zraka odvest tud z odprto streho zato sem na novo nafilal klimo.

Labi mi je tudi dal link mx foruma kjer so probal vse zivo tud toplotno izolirat cel podenj.

 

Ko pa sopara stisne se uscije se pa brez klime rosi ko prasica....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jaz nimam klime

da zdaj bi jo rabil dvakrat: 1. ko sva stala v koloni (nesreca) pri genovi...direkt na soncu

2. enkrat se je po hudi vrocini mocno uscal, pa je bla takojsnja megla...

 

drugace pa sipe dole streha dol in samo gasa :vesel:

 

je pa tud res, da nisem fen klime, tud na 6-ki jo redkokdaj prizgem...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

192hp, 5prestav. ka ces s tem

 

Brez zamere, ampak tale avto je AVION proti temu kar nas 95% tega foruma vozjaka, pa re?, ?e ni res (kar se konjenice ti?e, pa prav tako izstopa takle avto). :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kilaza V konjenica mislim da jo kar hitro odnesem <_<

v ovinkih malo kasneje ampak ok...

 

za AC je to malo storasto :ne vem: 5 prestav pa taka konjenica, pa se vrti se sam do 7500 tok ko sestak <_<

vankla mas ja zaradi tega da se vrti.

menjalnik je pa menda nasploh slab, ne samo da ima manj prestav.

 

kaj pa vem, ce ze rexa kupujes pol kupi tamocnega :ne vem: jaz ta svohnih sploh ne gledam.

 

slisu sem se da so bremze slabse -grem koj preverit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prepri?an, ?e bi jo s svojo snel, vrti se pa 1000rpm manj kot Revolution, torej 8.500! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.