Jump to content
ReDevil

Zanimivi oglasi!

Recommended Posts

Slu?ben avto neke firme, ki se ukvarja s sanitarno opremo. Obvoz ?e mene vpra?a?, servisi delani v povpre?ju na 25k namesto na 20k, kot je predpisano. ?e leta 2017 je bilo konec z garancijo, ko je bil servis narejen 7.000 km prepozno. Vzdr?evanje je bilo pa? nevestno, ?eprav je bil avto v povpre?ju vsake pol leta na servisu...

Samo res...tle nekaj ne ?tima..kot je Boss napisal klju? je res utrujen zdrsan...to.treba dobro preverit...zoom zoom lp

Kupi? novo in 00 problemov ne pa ma?ka v ?aklju....

Od februarja lani do sedaj pa je naredil samo dobrih 5000 km... >> https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15134436 ... ali pa je ze dolgo pri trgovcu... :)

lp

Thomas

mazda CX-5 G194 AWD AT Revolution Top - 916281.png
moje_mazde.jpg

Kupi? novo in 00 problemov ne pa ma?ka v ?aklju....[/quote

Lahko ve? problemov, kot s 10 let starim...

Pa se zdaj je bolj udoben kot marsikateri avto

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Pa se zdaj je bolj udoben kot marsikateri avto

XM je zame ?e danes najudobnej?i avto, kar jih pomnim, tale je prednik in verjetno na istem nivoju, pa dejansko leto starej?i od mene oz. NAJU.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Kupi? novo in 00 problemov ne pa ma?ka v ?aklju....[/quote

Lahko ve? problemov, kot s 10 let starim...

Lako da res,ampak jaz vseeno mislim isto kot Henri Ford,"nov avto je najbolj?i avto"

Avtogram uva?a avte kar je iz poslovenega lizinga.

Belgija, nemcija, itd..

podpis.jpg

ame="Shrek" post="428885" timestamp="1583653516"]

Lako da res,ampak jaz vseeno mislim isto kot Henri Ford,"nov avto je najbolj?i avto"

Samo, da ta avto ni ford, na njegovo ?alost :)
  • Like 2

Če hočeš kaj narediti prav, hitro in kvalitetno, naredi to sam...Če ne, pa plačaj.

Tole pa? ni bilo pravilno servisirano in jaz bi samo zaradi tega dal roke stran. Avto ?e v garanciji ni pravilno servisiran, ?e pa je bil vmes nekje drugje pa ?al ne vemo, ker ni ?rno na belem.

Druga? pa glej klju?. Manj kot 5 let 120kkm, klju? pa tako zjeban kot bi imel 20 let za sabo.

Klju? gledat je dost relativno. Moj je star 4 leta in se isto lu??i ta "barvast sloj" dol iz tipk.

torej pomeni to to, da se prevzeme lesing in se ne da nobenega pologa, kot vidim?

Najbolje, da ga pokli?e?. Mene moti to, da ni ozna?eno, da vozilo ni nekarambolirano ... Ker karamboliranega avta pa? ne kupim.

• Like 1

torej pomeni to to, da se prevzeme lesing in se ne da nobenega pologa, kot vidim?

Ali pa da? 14500+ nekaj obrokov leasinga. Jaz tako razumem te stvari...

Kilometri so pa kar konkretni za leto in 3/4 star avto, vsak dan jih je v povpre?ju naredil 150, torej realno verjetno ve? bolj 200 (dopust, bolni?ke, vikendi?).

?e pa je v najbolj?em primeru dobil povrnjeno kilometrino po 0,37 EUR za recimo 2/4 teh poti, se je nabavna vrednost avta ?e skoraj povrnila, tako da je teh 14,5 k ?isti zaslu?ek in jo zato prodaja poceni. Kdo ve kak?na je ra?unica.... :)

Ali pa da? 14500+ nekaj obrokov leasinga. Jaz tako razumem te stvari...

Za leto in 3/4 je odpla?al lizinga in zato taka cena. Treba je pa ?e za tri leta in ?etrt odpla?at. Tale je bna leasing za 5 let in mese?ni obrok je cca 650 EUR. Model je zdajle odpla?al cca 13 jurjev leasinga zato pa prodaja za 14.500 in prevzem leasinga. Pri?akuje, da bo nekoga premamila nizka cena in da se bo zdilal za 13.000 ter tako vsake dve leti zamenja avto in se vozi z novim prakti?no brez stro?kov izgube vrednosti.

V glavnem.... ?e koga zanima naj obvezno preveri kolk leasinga ?e mora odpla?at in kak?en je obrok ter to vse skupaj pri?tet k teli ceni.

• Like 1

33112_1.png

ewo, sem gla klical... za odpla?ati je ?e cca. 6k leasinga, slabe dve leti, tko da to je pa znesek, katerega mu da?, ko prevzame? leasing

Mo?no financiranje tudi za osebe brez zaposlitve in tiste z blokiranim ra?unom, ja to pa so odli?ne reference za nakup po?re?nega avta in v letih :(

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14890596

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

ce bi najdu kako lepo rx8 bi jo verjetno kar kupil

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see