Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Slu?ben avto neke firme, ki se ukvarja s sanitarno opremo. Obvoz ?e mene vpra?a?, servisi delani v povpre?ju na 25k namesto na 20k, kot je predpisano. ?e leta 2017 je bilo konec z garancijo, ko je bil servis narejen 7.000 km prepozno. Vzdr?evanje je bilo pa? nevestno, ?eprav je bil avto v povpre?ju vsake pol leta na servisu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res...tle nekaj ne ?tima..kot je Boss napisal klju? je res utrujen zdrsan...to.treba dobro preverit...zoom zoom lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od februarja lani do sedaj pa je naredil samo dobrih 5000 km... >> https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15134436 ... ali pa je ze dolgo pri trgovcu... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ladja (C CX) je bila leta 77 precej navit stroj s svojimi 163PS :)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14879454

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se zdaj je bolj udoben kot marsikateri avto

XM je zame ?e danes najudobnej?i avto, kar jih pomnim, tale je prednik in verjetno na istem nivoju, pa dejansko leto starej?i od mene oz. NAJU.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ame="Shrek" post="428885" timestamp="1583653516"]

Lako da res,ampak jaz vseeno mislim isto kot Henri Ford,"nov avto je najbolj?i avto"

Samo, da ta avto ni ford, na njegovo ?alost :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa? ni bilo pravilno servisirano in jaz bi samo zaradi tega dal roke stran. Avto ?e v garanciji ni pravilno servisiran, ?e pa je bil vmes nekje drugje pa ?al ne vemo, ker ni ?rno na belem.

 

Druga? pa glej klju?. Manj kot 5 let 120kkm, klju? pa tako zjeban kot bi imel 20 let za sabo.

 

Klju? gledat je dost relativno. Moj je star 4 leta in se isto lu??i ta "barvast sloj" dol iz tipk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kilometri so pa kar konkretni za leto in 3/4 star avto, vsak dan jih je v povpre?ju naredil 150, torej realno verjetno ve? bolj 200 (dopust, bolni?ke, vikendi?).

 

?e pa je v najbolj?em primeru dobil povrnjeno kilometrino po 0,37 EUR za recimo 2/4 teh poti, se je nabavna vrednost avta ?e skoraj povrnila, tako da je teh 14,5 k ?isti zaslu?ek in jo zato prodaja poceni. Kdo ve kak?na je ra?unica.... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa da? 14500+ nekaj obrokov leasinga. Jaz tako razumem te stvari...

 

Za leto in 3/4 je odpla?al lizinga in zato taka cena. Treba je pa ?e za tri leta in ?etrt odpla?at. Tale je bna leasing za 5 let in mese?ni obrok je cca 650 EUR. Model je zdajle odpla?al cca 13 jurjev leasinga zato pa prodaja za 14.500 in prevzem leasinga. Pri?akuje, da bo nekoga premamila nizka cena in da se bo zdilal za 13.000 ter tako vsake dve leti zamenja avto in se vozi z novim prakti?no brez stro?kov izgube vrednosti.

 

V glavnem.... ?e koga zanima naj obvezno preveri kolk leasinga ?e mora odpla?at in kak?en je obrok ter to vse skupaj pri?tet k teli ceni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no financiranje tudi za osebe brez zaposlitve in tiste z blokiranim ra?unom, ja to pa so odli?ne reference za nakup po?re?nega avta in v letih :(

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14890596

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.