Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je MazdaBoy napisal:

To ja, prikolica, avtovleka...sam verjetno pol preveč birokracije pri nas al kaj.

Ti najprej Poljaka vprašaj, ali gre za EU avto ali uvoz iz ZDA. Na Poljskem je veliko uvoza iz ZDA.

Če gre za EU, potem mimogrede zrihtaš homologacijo in DMV pri nas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je ignacij napisal:

Uff, kupit avto iz Poljske, tvegano, tvegano. Te Poljaki so znani nateguni.

Ravno ene toliko, kot kupiti avto v Ljubljani, Celju, Kranju ali Kopru. 😃

Ali pa pri Yildizu iz Nemčije, Nizozemske, Danske ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ignacij Ko bo obstajalo uradno merilo za iskrenost in poštenost, bomo to vedeli. Do takrat pa so to zgolj ugibanja. Lahko je v Albaniji zelo pošten prodajalec vozil, pa na Norveškem največji lopov, ne moreš tako posploševati. V Nemčiji je med prodajalci rabljenih vozil itak največ Turkov, tako da ... Pa Poljaki so zelo veren narod ... Če bi samo po tem sodil ...

 

Sicer pa je tako - ko meni kak znanec ali prijatelj začne s tem, da bi mu našla ali šla po kak avto, mu lepo povem, da če sortira oglase po najnižji ceni, naj prvo stran na mobile.de in podobnih oglasnikih, še raje pa dve, kar preskoči ...

 

Poleg tega jaz najraje kupim od fizične osebe in ne avtohiše (ki itak nima pojma, kaj se je z avtom dogajalo, če ga je dobila v menjavi staro za novo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda6 z LPG, kot ekonomični Winterwagen? :)

 

https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=18689985

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je dvorjan napisal:

Za zimo poišči kak Hyundai Getz, Fiesta 1.25 in podobne mlinčke. Zanesljivi, nizki stroški gum in servisov ... Če rabiš samo za na šiht ipd.

Getz je odličen mali stroj, v primeru da mu ne zgnije prednji nosilni most. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Našel sem en zanimiv oglas zase 😊 Je pa iz uvoza, Švedska. Ima kdo izkušnje z vozili, ki so uvoženi iz Švedske? Hvala.

Moj je z Švedske. Bodi vseeno pozoren na rjo, če je kje z severnega dela. Drugače pa so tam avti veliko bolje zaščiteni proti rji.

Nekateri imajo že tovarniško dodatno povoskane karoserijske dele in dele podvozja.

Kr se mene tiče avto z Švedske, da:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Z M A J napisal:

Getz je odličen mali stroj, v primeru da mu ne zgnije prednji nosilni most. :)

Naš bivši 1.6 105km, so ga novi lastniki menjali 1 leto nazaj.

Nekje so ga ugodno staknili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Tilen5 napisal:

Saba boš kupu? 🙃

Hehe ne ne, sam malo imam rešpekta pred uvoženimi avti, že če je iz DE, kaj šele iz drugje, ITA, Švedska, Belgija....pa me malo zanima kakšne so kej izkušnje 🙂 

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Moj je z Švedske. Bodi vseeno pozoren na rjo, če je kje z severnega dela. Drugače pa so tam avti veliko bolje zaščiteni proti rji.

Nekateri imajo že tovarniško dodatno povoskane karoserijske dele in dele podvozja.

Kr se mene tiče avto z Švedske, da:bravo:

A, dobro je vedeti, kul 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

Že lep sem zagledan v Mazdo in občasno spremljam oglase. A menite da bi bilo realno mogoče dobit kakšno pametno Mazdo3 nove generacije (2019+) za do 18.000€ do 50.000km ali si delam utvare?

Cene takšnih, ki jim bo kmalu potekla garancija, se trenutno na avto.net vrtijo okoli 20.000€ ampak tukaj se mi potem zdi že skoraj smiselno dati malenkost več in dobiti skoraj novega. Se motim ali pa gre za dejansko solidne cene pa pač nimam jasne predstave?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je ttrspi napisal:

Pozdrav,

 

Že lep sem zagledan v Mazdo in občasno spremljam oglase. A menite da bi bilo realno mogoče dobit kakšno pametno Mazdo3 nove generacije (2019+) za do 18.000€ do 50.000km ali si delam utvare?

Cene takšnih, ki jim bo kmalu potekla garancija, se trenutno na avto.net vrtijo okoli 20.000€ ampak tukaj se mi potem zdi že skoraj smiselno dati malenkost več in dobiti skoraj novega. Se motim ali pa gre za dejansko solidne cene pa pač nimam jasne predstave?

V Nemčiji imaš točno eno samo, ki ustreza tvojemu kriteriju ...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=373735437

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.