Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je ttrspi napisal:

Pozdrav,

 

Že lep sem zagledan v Mazdo in občasno spremljam oglase. A menite da bi bilo realno mogoče dobit kakšno pametno Mazdo3 nove generacije (2019+) za do 18.000€ do 50.000km ali si delam utvare?

Cene takšnih, ki jim bo kmalu potekla garancija, se trenutno na avto.net vrtijo okoli 20.000€ ampak tukaj se mi potem zdi že skoraj smiselno dati malenkost več in dobiti skoraj novega. Se motim ali pa gre za dejansko solidne cene pa pač nimam jasne predstave?

Mogoče pa našega kolega Marka Ferlina kontaktiras iz Naroči avto in skupaj najdeta neko ustrezno zadevo?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 8. 2023 ob 15:56 je Shrek napisal:

Včasih je bolje z več km... 

Ta argument sem že slišal ampak ga ne razumem najbolje. Najverjetneje gre za to da se je avto dlje vozil po avtocesti, ampak pri tako "mladem" avtu sklepam da ne bo tako ogromne razlike pri obrabi. Pri 10.000km+ na leto tudi verjetno ni stal na zelenici.

Do 99.000km pa tako ali tako vsak prodajalec vozilo oglašuje "KOT NOVO" in potem tudi želi postaviti ceno, ki je dokaj blizu novemu.

Vedno obstaja nek riziko da ob rabljenem kupiš nekaj s čem se je grdo ravnalo, ampak vozilo z manj kilometri pa bom jaz gotovo lahko dražje prodal kot istega z več.

dne 19. 8. 2023 ob 16:11 je dvorjan napisal:

V Nemčiji imaš točno eno samo, ki ustreza tvojemu kriteriju ...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=373735437

Hvala za link. Bom še malo spremljal tujino za referenco.

Sam sicer nimam energije in poguma za uvoz. Cene pa se tudi zgleda ne razlikujejo tako močno od slovenskih, tako da imam občutek, da bi mi uvoznik zaračunal vsaj toliko kot bi jaz prihranil z uvozom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Škoda da je g165 avtomatik, too pa res nikam negre 😕

V opisu piše servis eno leto nazaj menjani vsi filtri tudi filter goriva. Prodajalec res ve kaj piše hjaoooooo

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18703588&display=Mazda Mazda6

 

Popravljeno od scania
  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizde v plavem v bližini. :nevem:

 

Ne resno, bolj neintitivnega znaka si pač ne moreš spomnit. Razen, če je namensko, da domačine že izobraziš, tujec bo pa plačeval, ker ne bo vedel kaj pomeni. Pač "iznajdljivost" državnih organov.:hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je to za ena raketa? 😮 😊 Sem videl enega danes 😄 Ima kdo že kej izkušenj s Peugeoti?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18628118&display=Peugeot 408

 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je MazdaBoy napisal:

Kaj pa je to za ena raketa? 😮 😊 Sem videl enega danes 😄 Ima kdo že kej izkušenj s Peugeoti?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18628118&display=Peugeot 408

 

 

 

Te 1.2 motorji so super, pri 50kkm ga lahko vržeš stran in po novega. Imajo težave z razpadanjem pogonskega jermena v olje, kar pa rezultira v krizo, mogoče ima @scania pri roki kakšno sliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Te 1.2 motorji so super, pri 50kkm ga lahko vržeš stran in po novega. Imajo težave z razpadanjem pogonskega jermena v olje, kar pa rezultira v krizo, mogoče ima @scania pri roki kakšno sliko.

Ne najdem slik, sem pa enkrat že objavil nekje na forumu. Vglavnem tega mlinčka jaz nebi imel niti za motorček za brisalce. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti je vsaj javil napako. Pri Fordih ga pač vtrga.

 

Jermen v olju je fajn, ker drži 200k km, ampak samo če delaš avtobahn vožnjo, ali intervale skrajšaš na ca. polovico pri naših mestnih vožnjah.

Kar pa noben ne dela.

 

Ford ga je ukinil, šel na verigo. Hkrati pa uvedel inteligetno merjenje olja.

30k km / 2 leti imam interval, pa si avto servis prosi na 16k km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.