Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 11 minutami je dvorjan napisal:

Počasi bo treba pogledati stran od ropotuljic.

Ker domet z enim tankom ni vse. Sploh ko vračunaš hrup, tresljaje, smrad, vzdrževanje ...

Nov ICE danes preprosto ni več dober nakup.

 

Saj bi kaj napisal, ampak se bojim, da me bo kdo zatožil gospodarju na drugi strani Atlantika - in ravno Tesla (vozilo, ne Nikola) prihaja od tam...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ti kar napiši, saj je "open forum".

Sicer vem, kako bo šlo ... "Sm kmet an s hribou doma ..."

In, ja, za tvoje prostočasne aktivnosti in okolihišno gospodarstvo rabiš ti dizla. Ampak 99% vseh ostalih ljudi pa ne ...

Napisano
pred 51 minutami je Slivka napisal:

Dobro, mi imamo 16˝ gume, ampak to ne more biti taka razlika. Imamo pa dodatno ventilacijo, ki skrbi za "sveži zrak" tudi v tretji vrsti sedežev (tako, kot imaš v avtobusu pod stropom kanal in zračnike). Tudi električno ogrevano vetrobransko steklo imamo, pa gretje sprednjih sedežev in volana, pa... ... ... ...

 

Pa je vse skupaj, vključno s štirikolesnim pogonom, 40.000€.

Glej tvoj ima eno rižo zicov več.

Drugače pa ni daljši kot Octavia.

 

Imaš 16" felne. Matričnih verjetno nimaš? 4x4 je kakega jurčka.

Zakaj bi bil tvoj avto tolko dražji od Golfa/Octavie, če ga ni nič več?

Pač oprema in luksuz stane. Trenutno so avti grdo zrastli. Tako to je.

 

Če kupiš in kaj kupiš, se pa vsak sam odloči. Verjetno z razlogom Dacia-e in kitajci lastejo v prodaji.

Napisano
pred 49 minutami je dvorjan napisal:

Ti kar napiši, saj je "open forum".

Sicer vem, kako bo šlo ... "Sm kmet an s hribou doma ..."

In, ja, za tvoje prostočasne aktivnosti in okolihišno gospodarstvo rabiš ti dizla. Ampak 99% vseh ostalih ljudi pa ne ...

 

To je posploševanje. Pri trenutni polnilni infrastrukturi in cenah polnjenja 70% ljudi tega sploh ne more imet. Si ne predstavljam, da bi moral 2x, 3x ali večkrat tedensko si vzet uro ali več časa odpeljat avto nekam, da ga napolniš. Pa men se zmeša, da bi bil še s tem obremenjen.

 

Govorim seveda o prebivalcih strnjenih naseljih. Si predstavljaš vsako popoldne in večer, da se jih tam usuje par sto pa krožijo naokoli kje bodo filal. Haha, komedija res. Kar poglej kakšni so zadržki ljudi, ki so EV-ja že imeli ali ga imajo in ga ne bi več kupili. Problemi s polnjenjem in dometom so daleč na prvem mestu.

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je godlike napisal:

jaz imam 182 konjeskega bencinca + ročni menjalnik.

 

Vzel sem 2.0 150 konjev, dizla, DSG.

Vse ostalo je ista oprema kot na Focusu: ogrevano vetrobransko steklo, ogrevani sedeži, 18", boljši radio, metalic, matrični žarometi, head up display, družinski paket + vsi asistenčni sitemi.

Octavia po ceniku: 42.824,63€. Pa še za 2-4k opreme sem ven izpustil, ker je na Focusu nimam.

Ma ko prideš v poslovalnico je verjetno 5k popusta :D 

 

Pa pol ti mal opreme konfigurirajo pa še kej upsellajo in najdejo nek model ki je takoj na zalogi 

Napisano

Take sreče še nisem imel, da bi blo na zalogi, to kar bi imel, oz. še kaj več.

 

Dobil pa sem na Focusu 4k popusta.

Samo takrat se je to prodajalo za 34k in ne za 43k. Avto enak, pa 9k dražji.

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Slivka napisal:

Dobro, mi imamo 16˝ gume, ampak to ne more biti taka razlika. Imamo pa dodatno ventilacijo, ki skrbi za "sveži zrak" tudi v tretji vrsti sedežev (tako, kot imaš v avtobusu pod stropom kanal in zračnike). Tudi električno ogrevano vetrobransko steklo imamo, pa gretje sprednjih sedežev in volana, pa... ... ... ...

 

Pa je vse skupaj, vključno s štirikolesnim pogonom, 40.000€.

Res je, da imaš skoraj vse a ti vse bolj napol dela za tistih 40k€🥴 No upam, da ti že dela kot je treba po vseh teh pripetijah.... :nevem:

Popravljeno od Bini
  • 3 tedne kasneje...
Napisano

Naj vam je všeč ali ne, Kitajci delajo vedno bolj prepričljive avtomobile. Tudi električna Mazda 6 bo "preoblečen" Kitajec.

 

Osebno vidim le eno težavo, ki pa utegne dolgoročno izginiti - če imaš danes s tako novim vozilom kak večji karambol, verjetno rabijo par mesecev, da dobijo rezervne dele in ga sestavijo nazaj ...

Napisano

Ja nič, sam si si kriv, kaj pa eksperimentiraš.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Napisano

Ne se bat, da jim ne bo uspelo, saj je Kitajska najmočnejša svetovna velesila. Evropejci sami so šli k njim in jih prosili, da prevzamejo žezlo. Sicer se zdaj Evropejci nekaj repenčijo, ampak zadolženi, kot so in brez industrije, lahko samo še brenkajo na ku#@c... Prej bo brez servisa ostal kdo, ki bo kupil "evropski" avto kot pa da bi brez servisa ostal pri Kitajskih avtih. 

 

 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Najem vozila, pa ne servisiraš in ne popravljaš razbitega, ampak vzameš novega... 🤣

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Tudi kitajci se med seboj že koljejo. Je že kar nekaj tovarn zaprlo svoja vrata.... :nevem:

 

Kako? V deželi komunizma se dogaja kapitalistično klanje?

 

Še celo za Kitajsko je 300+ različnih avtomobilskih znamk čisto preveč. Obstale bodo tiste, ki bodo najbolj znižale stroške - beri - naredile večji jajc od avta. Zakon kapitalizma. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
CARSKIAVTOTEST.WORDPRESS.COM

Prihod vzhodnih znamk na Evropsko celino je neizbežen in svojevrstno pozitivna novica za bodoče kupce...

Tole stvarco je pa moja seka kupla... 🫣Moram rečt, da se lepo pelje..... 👍

Ps, ne vem pa še koliko časa.... 🤔😂😉

Napisano

 

Bo zanimivo videt a so ti kitajci za enkratno uporabo ali ne.

 

Zeleni prehod bi bil vredu zadeva, če nebi razni vonderlajdre in drugi eu političari stvar vodili kot priložnost za dobičkonosen posel. Zato se jim je pa zgodila Kitajska. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Meni je pa zanimiva ta nova Cupra Terramar. Bo potrebno it na kako vožnjo. 

 

 

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Meni je pa zanimiva ta nova Cupra Terramar. Bo potrebno it na kako vožnjo. 

Ne zgleda švoh, sam spet tisti grdi neestetski LCD zaslon na armaturki🤦‍♂️

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.