Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

DAB je ok kar se kvalitete zvoka tiče, ampak mislim da je prihodnost v online storitvah (online radijih).

Prek neta lahko poslušaš bilokateri radijo bilokje, v odlični kvaliteti, edini pogoj je internetna povezava, ki pa jo prek gsm omrežja imaš tako rekoč vsepovsod. 

Jaz v avtu poslušam online radije prek TuneIn appa, če pa mi ni do radija pa muziko prek Spotifyja. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

In kaj lovi?... radio ognjišče? 🤗

Če lovi DAB, lovijo vsi radiji, ki so na DAB. Ni več ločeno za specifični radio - specifično območje kot na FM.

Napisano

Spotyfy med jezi, ker sedaj sesamo juha lahko posluša preko bt in Android Auto. Se da to kako vgasnit?

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
dne 17. 7. 2020 ob 16:38 je 50keda napisal:

Ja tako je, preko DAB še ni slik. Samo na preko USB-ja, bluetootha ...

 

Kar se pa tiče DAB signala, no danes testiral radio na transverzali izpod juga pohorja do kranja, Samo na trojanah je prekinalo enkrat, pa v tunelih seveda.

Je pa zanimivo, da so na CX30 slike tudi preko DAB

Napisano

DAB+ prikazuje logotipe radijskih postaj in slike ter nazive izvajalcev pesmi (in seveda naziv pesmi), vsaj pri meni je tako.

Napisano (urejeno)

Ma men osebno je vseen kake so ločljivosti teh kamer okol po avtu, razen če ko parkirate, gledate da kakšne muhe ne zbijete, potem pa je druga pesem :D

 

Je pa vseen fino vedet, da se trudijo tudi pri kamerah ;)

Popravljeno od 50keda
Napisano

Kamere so pri novih krepko boljše.

DAB mi po Mariboru prekinja

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 33 minutami je mazdaman napisal:

Kamere so pri novih krepko boljše.

DAB mi po Mariboru prekinja

Zamenjaj na ognjišče, Lp Alex

Napisano
pred 31 minutami je mazdaman napisal:

Kamere so pri novih krepko boljše.

DAB mi po Mariboru prekinja

Boljše v kakšnem smislu? Ker že naše "ta stare" so v redu za to, za kar so namenjene.Mogoče pa je na novih slika 4K pa se postavi lepša polovica pred kamero in ti gledaš, če ima kako novo gubico? 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Resolucija je boljša in ko greš nazaj, lažje razbereš registrsko avta v katerega se boš zaletel.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

Kar je res je res... pri teh rikverc kamerah pa res ni pomembna kvaliteta. Sej če kdo ni opazil tud zvoka ne predvajajo. Krš roba.

33112_1.png

Napisano
pred 39 minutami je Boss napisal:

Kar je res je res... pri teh rikverc kamerah pa res ni pomembna kvaliteta. Sej če kdo ni opazil tud zvoka ne predvajajo. Krš roba.

Na moji sliki kamere  tudi ni podnapisov. Ali kdo ve, kako se jih vklopi? 

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Na moji sliki kamere  tudi ni podnapisov. Ali kdo ve, kako se jih vklopi? 

V mercatorju nabavi tiste papirnate samolepilne trakce, ki se dajejo na kozarce za vlaganje, pa si dopiši gor s flumastrom. :D 

Napisano
pred 9 urami je Alex napisal:

Na moji sliki kamere  tudi ni podnapisov. Ali kdo ve, kako se jih vklopi? 

Pri meni sicer podnapisi so... samo ni slovenscine za nastavit... :)🤣

 

IMG_3444.jpg.99c4d048fd3e1dd953c7984597a964c8.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Eno vprašanje, tako, malo smešno. Ko vklopim DAB, mi napiše nekaj v smislu, da ni povezave. Kakšne? 🤔

 

 

Napisano

Napisi tocno, kaj ti napise :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
Eno vprašanje, tako, malo smešno. Ko vklopim DAB, mi napiše nekaj v smislu, da ni povezave. Kakšne?
Verjetno si na območju, kjer ni DAB signala. Kaj pa ko se kam pelješ?

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Eno vprašanje, tako, malo smešno. Ko vklopim DAB, mi napiše nekaj v smislu, da ni povezave. Kakšne? 🤔

Tam kjer maš 3 črtice, da izbereš postajo, na vrhu izberi scan in počakaj, da ti naloada. Potem pa se ti bo pokazal seznam radijev.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A desničarska korupcija pa ne obstaja... mejduš, ne bit naiven.       Sicer pa... lažnivec, ki je prej zanikal sodelovanje, je zdaj priznal, da se je z njimi sestajal. Me zanima če bo zdaj Niko Kovač še tožil, ker jo je zmerjal z lažnivko. Zdaj bi celo ona lahko njega tožila za klevete.   Janša obrnil ploščo: Potrdil je sestanek! WWW.ZURNAL24.SI Janša je potrdil, da se je srečal z enim od predstavnikov Black Cube.  
    • Če govorimo o teh posnetkih je več ali manj način delovanja, da se polaga besede v usta in poskuša iztržiti "pravilen" odgovor. Za tarčo pač izbereš, labilne ljudi, ki bi se radi dokazali in trkali po prih, kot uni dve avši, ki brez konkretnih primerov pač neki na pamet govorita. No Nina bo imela možnost to razložit na sodišču, Dominika je pa tako ali tako že davno politično truplo.
    • Pa Slivka, sej nisi naiven, a ne? Pa tud Janšev odvetnik ne rabiš bit, čeprav ti je plešasti očitno res prirastel k srcu. Malce pobrskaj nazaj po spominu in boš našel ogromno zadev, kjer je gologlavi izkoristil svoj vpliv kot premije. Kapital ga ima neizmerno rad, bogataši še bolj in brez skrbi, da mu bodo finančno pomagali, da poplača tudi tak strošek. Glej če se je lahko pajdašil z Orbanom da ga je finančno podprl, s Sanaderjem o incidentih, skače okrog Izraelcev... mislim, da tak strošek sploh ni pomemben. Važno, da se zavihti na oblast.   Odlično, ta stavek je pa čista zmaga. Posnetki niso ušli v javnost, ampak so namensko plasirani v javnost... mislim pa ne zdaj delat salto mortale ob zadevi, ki se sploh ni zgodila prvič, ampak je modus operandi desnice, predvsem pa SDS falange že od nekdaj.
    • Ja ne vem... komu bi pa ti dal imenovanje v roke... mogoče JJ-u, ker je osamosvojitelj in brezmadežen. Ne resno... v to tvojo teorijo spadajo edino ustavni sodniki, ki jih predlaga predsednik republike in potrdi državni zbor. Ustavni sodniki pa so edini, ki imajo omejen mandat ampak vemo s čem se ustavni sodniki ukvarjajo. Vsi ostali sodniki od vrhovnih, višjih pa jih državni zbor vedno potrjuje na predlog sodnega sveta in ker imajo trajni mandat, kar pomeni, da niso pod vplivom dnevne politike. Tako, da tukaj ti teorija pač pade.   Kje sem pa to izjavil... rekel sem samo, da gre za izraelsko FIRMO, ki se ukvarja z plačanimi vohunjenji. Preberi še 1x, da ne bo zablode kasneje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.