Skoči na vsebino

Mazda CX-30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Imam tale nosilec za GSM pa me zanima če je kdo že montiral to v CX-30:

https://www.brodit.com/en/filter?brands=D838416A-B4A3-4A6F-A4E7-DC31A6AF11F7&steering=1&models=136ea5f0-8ab7-40c7-9c33-73d5afd8696c&years=2020

 

- ali se to montira v zračnike ali pred njim in ali se predal spodnji odpira normalno. Predvidevam da se samolepilni del montira na spodnjo stran.

Napisano

Glede muzike v cx30.  Kako ste kaj zadovoljni tisti, ki imate bose in ostali, ki imate 8 zvočnikov (non bose ozvočenje). Namreč, oba sistema imata Pioneer zvočnike in ojačevalec in popolnoma enake zvočnike. Bose ima dodatno mid/treeter na sredini armaturne in ob straneh ter sub v prtljažniku na mestu rezervnega kolesa. Ima pa navadni sistem digitalni equalizer, kar pa bose nima. 

Pri gipterju sem slišal, kako igra bose. Navadnega pa še nisem. 

 

 

Napisano
pred 5 minutami je Alex napisal:

Glede muzike v cx30.  Kako ste kaj zadovoljni tisti, ki imate bose in ostali, ki imate 8 zvočnikov (non bose ozvočenje). Namreč, oba sistema imata Pioneer zvočnike in ojačevalec in popolnoma enake zvočnike. Bose ima dodatno mid/treeter na sredini armaturne in ob straneh ter sub v prtljažniku na mestu rezervnega kolesa. Ima pa navadni sistem digitalni equalizer, kar pa bose nima. 

Pri gipterju sem slišal, kako igra bose. Navadnega pa še nisem. 

Meni igra super 👍😉😉😉

Napisano
pred 25 minutami je Alex napisal:

Glede muzike v cx30.  Kako ste kaj zadovoljni tisti, ki imate bose in ostali, ki imate 8 zvočnikov (non bose ozvočenje). Namreč, oba sistema imata Pioneer zvočnike in ojačevalec in popolnoma enake zvočnike. Bose ima dodatno mid/treeter na sredini armaturne in ob straneh ter sub v prtljažniku na mestu rezervnega kolesa. Ima pa navadni sistem digitalni equalizer, kar pa bose nima. 

Pri gipterju sem slišal, kako igra bose. Navadnega pa še nisem. 

Iz prve lahko slišiš pri meni doma,samo na pivo prideš,ker pri meni doma je odprto do 24.00......😂

Kak večer se oglasita,pol ure ti vzame v eno smer,bolje kot da greš s kurami spat.....👍

Je za razmisliti,ker za tiste 3 zvočnike  dat 500€ doplačila za paket ( so )  je kar huda......:whatever:

  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano
pred 1 uro je dvorjan napisal:

Najboljsi CX-30 je tisti z 2.5l motorjem, če je pa še turbo, pa vijuuuu. 😃

 Pri teh cenah benzina bo še ta 2.0 preveč. 😉 Sicer pa, po Avstriji in Nemčiji so vozili skupaj z nami v koloni, 15/uro tudi razni Porscheji turbo, pa lamborginiji  itd. 😉 Tudi pri nas na avto cestah je vedno huje, tako da res takšni "besni" avti nimajo več pravega smisla razen za se razkazovati. 

 

 

Napisano
pred 5 minutami je dvorjan napisal:

V bistvu na račun equilizerja navaden sistem, ko ga enkrat nastaviš, špila bolje. Ironično.

Saj ravno o tem sem bral, celo nek članek, kjer ocenjujejo ozvočenja v avtih je zelo pohvalil to "navadno" ozvočenje. Mislim, da mu je prisodil 8/10 ali nekaj podobnega. Tudi ta non bose sistem ima ojačevalec pod sovoznikovim sedežem, enakega, kot v sistemu bose. 

Edino, kar bi bilo za zamenjati so visokotonci v stebričkih in dodatno montirati visokotonce na zadnjo polico, ker original v zadnjih  vratih so samo ful range 10 cm mid voicing orientirani Pioneer zvočniki. 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 55 minutami je Bini napisal:

Iz prve lahko slišiš pri meni doma,samo na pivo prideš,ker pri meni doma je odprto do 24.00......😂

Kak večer se oglasita,pol ure ti vzame v eno smer,bolje kot da greš s kurami spat.....👍

Je za razmisliti,ker za tiste 3 zvočnike  dat 500€ doplačila za paket ( so )  je kar huda......:whatever:

Nikoli ne reci ne, mogoče se pa kaj oglasiva mimo v soboto, ko greva proti domu. 

Ja, ne zdi se mi ravno smotrno dati toliko več denarja za bose, ko pa ga bom vseeno moral nadgraditi kot vsakega do sedaj. Za, ta denar raje kupim res kvalitetne visokotonce in po možnosti en dober sub. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Za poznavalce, kakšna oprema je ta "homura"? 🤔 Meni se zdi, kot da je to nekaj vmes? 

 

 

Napisano

Homura naj bi bila v vrhu opremljenosti bolj sportno naravnana, medtem ko Takumi naj bi bila bolj poslovno naravnana… Vsaj tako naj bilo pri CX-60…Nekako tako, kot pred leti GT in GTA pri sestici…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Alex napisal:

Za poznavalce, kakšna oprema je ta "homura"? 🤔 Meni se zdi, kot da je to nekaj vmes? 

mislim da je nekje vmes med GT in GT Plus (Homura nima bose), glavni varnostni dodatki so enaki kot pri GT Plus, je pa bolj stilsko oblikovana, imaš pa na mazda strani primerjalnik opreme, si lahko izbereš homura/gt/gt plus in vidiš.....-> Oblikovanje Kodo dopolnjujejo črni pokrovi ogledal in 18-palčna aluminijasta platišča,, za moje pojme je ta opcija TOP -> 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 Homura, letnik:2022,29360 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od sportman333
Napisano

Tako kot praviš nekaj vmes in bolj blizu opremi GT+ kot pa GT... 👍

GT oprema je tako siromak od siromaka-obratna! 🥴

Napisano
pred 46 minutami je sportman333 napisal:

mislim da je nekje vmes med GT in GT Plus (Homura nima bose), glavni varnostni dodatki so enaki kot pri GT Plus, je pa bolj stilsko oblikovana, imaš pa na mazda strani primerjalnik opreme, si lahko izbereš homura/gt/gt plus in vidiš.....-> Oblikovanje Kodo dopolnjujejo črni pokrovi ogledal in 18-palčna aluminijasta platišča,, za moje pojme je ta opcija TOP -> 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 Homura, letnik:2022,29360 EUR :: www.Avto.net ::

 

A ima tudi aktivne matične led luči? 

 

 

Napisano
pred 46 minutami je Alex napisal:

A ima tudi aktivne matične led luči? 

Mislim da ne, vsaj jaz tako razumem, sicer naj me kdo popravi...to mislim da ima pa gt plus oz.najvišja možna oprema LU (luxury).

Screenshot_20220624-174525_Chrome.jpg

Napisano
pred 19 minutami je sportman333 napisal:

Mislim da ne, vsaj jaz tako razumem, sicer naj me kdo popravi...to mislim da ima pa gt plus oz.najvišja možna oprema LU (luxury).

Screenshot_20220624-174525_Chrome.jpg

Se pravi, da pride v poštev le gt plus. 👍

V ponedeljek grem v akcijo (preizkusna  vožnja). Če bo vse štimalo in dobim želeno barvo in da je na zalogi, ga kupim. 

 

 

Napisano

Nima matičnih, moja jih ima GT+ pa ogrevan volan menda una tudi nima, samo sedež ima ogrevan.... 👍

Napisano
pred 13 minutami je Bini napisal:

Nima matičnih, moja jih ima GT+ pa ogrevan volan menda una tudi nima, samo sedež ima ogrevan.... 👍

Ja, sem pogledal. Zato pa bom vzel gt plus. 😊

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano (urejeno)
pred 41 minutami je Alex napisal:

Ja, sem pogledal. Zato pa bom vzel gt plus. 😊

Pivo še vedno čaka..... :cheers: 😄Ženske bodo pa kak đin tonik😊

 

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 3 urami je Bini napisal:

Pivo še vedno čaka..... :cheers: 😄Ženske bodo pa kak đin tonik😊

 

Mislim, da tokrat ne bo časa. 😬

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano

Bolj ko berem to temo .... bolj razmislam a sem jaz pijan ko kamra ali Alex resno kupuje CX30 🤷‍♂️ SUV pa se bencin

 

Uglavnem neki debate je bilo o velikosti. Velikost je precej v P... (sploh ce si prej navajen sestice karavan).

Recimo golf oprema ne gre ravno v prtlaznik in moras podret sedez.

Ko gremo s sihtom na malco in da gre zraven se sodelavec ki je 2m+ je kar pestro. Zgleda kot tisti v cirkusu, ki se v kovcek tlacijo :D

Prav tako pac ne mores tko, ko si na siht pa te klicejo ... ej rabim 3 notranja vrata a gres iskat, kar rect OK (kar se je pri sestico dalo :)).

 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 2
Napisano
pred 7 minutami je Bossek napisal:

Bolj ko berem to temo .... bolj razmislam a sem jaz pijan ko kamra ali Alex resno kupuje CX30 🤷‍♂️ SUV pa se bencin

 

Uglavnem neki debate je bilo o velikosti. Velikost je precej v P... (sploh ce si prej navajen sestice karavan).

Recimo golf oprema ne gre ravno v prtlaznik in moras podret sedez.

Ko gremo s sihtom na malco in da gre zraven se sodelavec ki je 2m+ je kar pestro. Zgleda kot tisti v cirkusu, ki se v kovcek tlacijo :D

Prav tako pac ne mores tko, ko si na siht pa te klicejo ... ej rabim 3 notranja vrata a gres iskat, kar rect OK (kar se je pri sestico dalo :)).

 

 

 

Šestica ostane pri hiši. 😊

Tale cx30 bo pa dovolj za naju dva z ženo, za kak izlet ali potovanje. 

Ja, bo kar v redu. Pa še v tujini ne bomo imeli sitnosti zaradi dizla. 

Sedaj, ko se vozim s 18 let staro 6-ko okoli po Sloveniji šele vidim, kako dober avto so takrat pri Mazdi naredili (tudi dizel motor). Z njo nimaš nikoli občutka, da bo kaj crknilo ali da boš ostal na cesti. Medtem, ko z novo tega občutka nimaš. 😬

Skratka, gremo na sigurno z benzinarjem novim dogodivščinam naproti. 😊

 

 

Napisano

Če je to samo za vaju dva z ženo - si pomislil še na enega atraktivnega bencinarja iz Mazdinega asortimana: MX-5. Za potovanja v dvoje bi mogoče bil dovolj zmogljiv, za mestno gnečo in nabita parkirišča pa precej bolj primeren od SUVa...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 4 minutami je Slivka napisal:

Če je to samo za vaju dva z ženo - si pomislil še na enega atraktivnega bencinarja iz Mazdinega asortimana: MX-5. Za potovanja v dvoje bi mogoče bil dovolj zmogljiv, za mestno gnečo in nabita parkirišča pa precej bolj primeren od SUVa...

Tudi na to sem pomislil in mi je bila od vedno želja imeti ta kabrio. Ni rečeno, da ne bo enkrat v moji lasti. 😊

Še posebno pri nas na obali, kjer je 300 dni sonca na leto, bi bil dobrodošel. 👍

Bo pa tudi ta suv prišel prav za kako smučanje. 😊

 

 

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Šestica ostane pri hiši. 😊

Tale cx30 bo pa dovolj za naju dva z ženo, za kak izlet ali potovanje. 

Ja, bo kar v redu. Pa še v tujini ne bomo imeli sitnosti zaradi dizla. 

Sedaj, ko se vozim s 18 let staro 6-ko okoli po Sloveniji šele vidim, kako dober avto so takrat pri Mazdi naredili (tudi dizel motor). Z njo nimaš nikoli občutka, da bo kaj crknilo ali da boš ostal na cesti. Medtem, ko z novo tega občutka nimaš. 😬

Skratka, gremo na sigurno z benzinarjem novim dogodivščinam naproti. 😊

👍 Sem se 2 tedna nazaj pogovarjal s prodajnikom enega Mazda salona. Vprašal sem ga, katere Mazde so njemu za vozit najljubše. Odgovor: Mazda 6, sledi Mazda 3. Za CX-30 je rekel, da tudi fin avto (zanj boljši od CX-5), najbolj mu sede pri CX-30 motor X186 AT.

  • Všeč 2
  • Hvala 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.