Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Po 14 dnevih imam zelo pozitivno mnenje o kombinaciji motorja G150 in avtomatskega menjalnika.
Gladka, tiha in hkrati relativno hitra vožnja. Izračunana poraba kak deci pod 6l/100km. Pol avtoceste, pol regionalk, malo mesta.
Prej sem imel VW Golf 2.0 TDI 140 KM, ročni menjalnik, dolgoletna poraba kak deci preko 5l/100 km.
In ne, na cesti nisem nepremičnina.
...
Še CX-30 vprašanje: ali kdo ve, kje bi dobil tak panelček z USB vtičnico, kot je pod komandami za klimatsko napravo na tejle sliki

BESTHQWALLPAPERS.COM

Download wallpapers for desktop with resolution x. High Quality HD pictures wallpapers

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Robert napisal:

 

Ima mogoče že kdo narejen update zemljevidov - junij 2022 v novih sistemih (npr. Mazda CX 30)

Jaz še nimam, ampak, ko si ravno na vezi, koliko imaš že kaj km in kako si zadovoljen? 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Jaz še nimam, ampak, ko si ravno na vezi, koliko imaš že kaj km in kako si zadovoljen? 😊

CX-30 uporabljam dnevno, a na bolj kratki razdalji v službo (12km na obe strani, obvoznica). KM imam malo - 15.800. 1x letno grem na daljšo razdaljo - morje takrat naredim cca 800km na obe strani. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, v garanciji zaenkrat menjal samo modul za navigacijo, ki mi ni deloval že od nakupa. Servise opravljam v M BTC-ju LJ (Blaž) zaenkrat zelo zadovoljen. Poraba je sicer malo večja zaradi AWD (verjetno) - okoli 8l a glede na prevožene KM me to ne skrbi.

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je SpEkTr napisal:

A je cx30 bolj za dva, al tut kot družinski avto recmo? A je kdo zasledil, kako težko prikolico lahko vleče zadaj?

Jaz sem tudi mislil, da je bolj majhen avto ta cx 30. 

Sem se ravno včeraj vstavil na avto plus, kjer so ravno eno rdečo cx30 prodajali in je prodajalec razkazoval kupcu avto in notranjost. Ok. Prtljažnik je proti 6-ki res manjši, a je še vedno po moje dovolj velik. Koliko lahko vlečeš ne vem, ima pa avto vseeno kar velik navor za benzinarja brez turbine(večjega kot cupra z turbo motorjem). 

Pravkar je SpEkTr napisal:

Prostora na zadnji klopi predvidevam je kot v šestici? Prtljažnik verjamem da je malo manjši ja.

Res je. A zato imamo thule. V bistvu sem ugotovil, da odkar se žena ne vozi več skoraj nič v Ljubljano v  službo, mi je tako velik dizel avto previk. Jaz se večinoma v službo vozim sam, če gremo pa na kak dopust ali na kak izlet, pa greva sama. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok. Nekaj bom vprašal lastnike cx30, kar mi ne bi bilo pred par meseci prestavljivo. 😄

Katero opremo(model) naj vzamem, (če se odločim za cx 30, da bo avto dobro opremljen(bose, matični žarometi, ogrevani sedeži in volan, kakšen memory za sedeže, usnje mi ni i toliko  pomembno. Na dan s predlogi. 😊

 

  • Všeč 2
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sem študiral tudi sam, večinoma delam od doma tko da se malo situacija spremeni. Tamali je že toliko velik oz bo drugo leto da 20col kolesa tako ali tako ne bom mogel dati v prtljažnik šestke (brez da podiram kolo) torej bo šel na streho. Za na morje se znajdeš po svoje ja, bodisi s kakim kufrom ali kaj podobnega. Važno je da ustreza ostalim potrebam 90% časa.

 

Za vleko je pa mogoče res malo boljj tako tako, moram preveriti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej jebi se Alex... prodal si se SUV lobiju 🤣😂

 

Ok mal v hecu, da ne bo kdo mislil, da se zdaj pa zmerjamo po forumu. A nisi ti nekoč rekel, da rabiš plac, če rabiš prepeljat kakšno glasbeno opremo? CX30 ni glih pojem prostornosti. Kaj pa cx5, če že mora bit SUV? Aja edin sank nimajo... sej se boš sankal zdej ko boš mel SUV-a?:hudicek:🤪

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

Ej jebi se Alex... prodal si se SUV lobiju 🤣😂

 

Ok mal v hecu, da ne bo kdo mislil, da se zdaj pa zmerjamo po forumu. A nisi ti nekoč rekel, da rabiš plac, če rabiš prepeljat kakšno glasbeno opremo? CX30 ni glih pojem prostornosti. Kaj pa cx5, če že mora bit SUV? Aja edin sank nimajo... sej se boš sankal zdej ko boš mel SUV-a?:hudicek:🤪

Zarečenega kruha se največ poje. 😄

Takole bi to izgledalo. Za kako tovorjenje glasbene opreme bo še vedno na voljo mazda 6, pač jo bom "sunil "sinu. Tudi do Ljubljane si bom včasih" sposodil" 6-ko,da,si bom dal duška po klancih. 😄

Malo šale, da ne bodo benzinarji užaljeni, ker izgleda, da bom postal kmalu njihov glasnik. 

Za krujzanje v dveh pa bo super ta cx 30. Baje, da popije kar malo benzinčka. Pa, še cenejši je kot nafta. 😊

V bistvu si nisem mislil, da bom kdaj kaj takega naredil, a sem videl sedaj, ko sem bil v Munchnu, kakšen lov na dizelaše imajo v posameznih okrožjih,kjer so že prepovedani, čeprav imaš eko nalepko 4 prilimano na šipi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Alex napisal:

Ok. Nekaj bom vprašal lastnike cx30, kar mi ne bi bilo pred par meseci prestavljivo. 😄

Katero opremo(model) naj vzamem, (če se odločim za cx 30, da bo avto dobro opremljen(bose, matični žarometi, ogrevani sedeži in volan, kakšen memory za sedeže, usnje mi ni i toliko  pomembno. Na dan s predlogi. 😊

 

@Alex, kolikor te poznam (okus, cenovni okvir), bi bila zate kakšna rabljena M6 G194, po možnosti modre barve, ki jo lahko nadgradiš še s kakšno rumeno nalepko. 3,5 leta staro dobiš že za 60% cene nove. 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Janez007 napisal:

@Alex, kolikor te poznam (okus, cenovni okvir), bi bila zate kakšna rabljena M6 G194, po možnosti modre barve, ki jo lahko nadgradiš še s kakšno rumeno nalepko. 3,5 leta staro dobiš že za 60% cene nove. 🙂

Ne. Odločil sem se za novejšo tehniko (kar ta novi x motor je), pa, da je avto na avtocesti tih(kar baje cx30 je, mazda 6 pa ni). Ena 6-ka je pri hiši dovolj😊

Zakaj pa Plave barve z rumeno nalepko? To mi je najslabša možna barva za avto. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Alex napisal:

Ne. Odločil sem se za novejšo tehniko (kar ta novi x motor je), pa, da je avto na avtocesti tih(kar baje cx30 je, mazda 6 pa ni). Ena 6-ka je pri hiši dovolj😊

Zakaj pa Plave barve z rumeno nalepko? To mi je najslabša možna barva za avto. 🤪

Saj verjetno si že peljal Mazdo 6 G194, od vseh Mazd do sedaj meni najtišja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koncu, ko potegneš črto bodo vsi vozili neke provizoriš povišane avte.

Edino kar je boljše je višje sedenje.

Ker pač nisi mlajši z leti in te jebe križ, kolena, itd...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Ok. Nekaj bom vprašal lastnike cx30, kar mi ne bi bilo pred par meseci prestavljivo. 😄

Katero opremo(model) naj vzamem, (če se odločim za cx 30, da bo avto dobro opremljen(bose, matični žarometi, ogrevani sedeži in volan, kakšen memory za sedeže, usnje mi ni i toliko  pomembno. Na dan s predlogi. 😊

 

Za cx30 z x 186 motorjem je oprema GT Plus.👌in dodatni paket (so) sound....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Janez007 napisal:

Saj verjetno si že peljal Mazdo 6 G194, od vseh Mazd do sedaj meni najtišja.

Sem peljal, a še vedno me je motil hrup izpod kolotekov. 😉

pred 1 minuto je Bini napisal:

Za cx30 z x 186 motorjem je oprema GT Plus.👌in dodatni paket (so) sound....😉

Bose mora bit. Sicer ga bo treba zopet malo "doterat" ampak osnova je dosti boljša kot v prejšnjih Mazdah. Vsaj sub so zopet vrgli nazaj, kot je bil že v prvi seriji. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

Sem peljal, a še vedno me je motil hrup izpod kolotekov. 😉

Bose mora bit. Sicer ga bo treba zopet malo "doterat" ampak osnova je dosti boljša kot v prejšnjih Mazdah. Vsaj sub so zopet vrgli nazaj, kot je bil že v prvi seriji. 🙂

@Alex, če ni skrivnost, kakšen HI-FI sistem imaš v stanovanju? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.