Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 23 minutami je g.Wankel napisal:

#hvaležen prejšni vladi, da medtem, ko smo morali čepeti doma so oni žurali po gostilnah.

 

Saj sem napisal "Saj so se vse vlade učile, kopirale ukrepe ena od druge. " 😂

 

EN.WIKIPEDIA.ORG

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 9. 2023 ob 7:42 je Jest napisal:

 

 

V sredo zjutraj se je "tastara" kar fajn vrtela ... "tanova" pa pomoje se ni v obratovanju ... 

 

 

 

V ponedeljek, ko sem se peljal proti obali se je tudi vrtela  ...

 

 

Ja, za ta novo jaz sploh še nimam kart za jo zalaufat. Zame še ne obstaja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej. Malo matematike za dobro jutro. Koliko bencina porabi Getz na 100km, ko sem z 32,15 litri prevozil 557km? (Namig; manj kot 6 litrov na 100km).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Hej. Malo matematike za dobro jutro. Koliko bencina porabi Getz na 100km, ko sem z 32,15 litri prevozil 557km? (Namig; manj kot 6 litrov na 100km).

5,7 l/100..... 😉👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je dvorjan napisal:

Eh, na toliko še SkyActiv G 2.5 spravim, če je lepa relacija. 😃

Verjamem da je možno; 5,77 povprečje.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo izkušnje s kupovanjem fuzbal majic, kje ugodno vzeti? Tale me mika, klasik bela mi ni všeč.

Screenshot_2023-10-04-16-58-36-418_com.android.chrome.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuzbal ne, sem pa tole zadnč naroču :)

Mal odštekana, ampak mi je všeč :D Original Puma Ferrari Merch, ne bi si mislil, da bi Ferrari šel kaj izven svoje ''kocke'' (aka. zgolj Ferrari grb na prednji strani in adijo).

 

 

unnamed.jpg

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Z M A J napisal:

Ima kdo izkušnje s kupovanjem fuzbal majic, kje ugodno vzeti? Tale me mika, klasik bela mi ni všeč.

Screenshot_2023-10-04-16-58-36-418_com.android.chrome.jpg

Oj, jaz kupujem drese tukaj - link.

Sicer moraš nekaj časa počakat, ampak so dobre kvalitete, pa imajo tudi opcije (imena igralcev, oznake lig,...).

pred 15 urami je Tilen5 napisal:

Meni vsekakor ni všeč 😛

Cena ali kaj drugega ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se kdo kaj spozna na skiroje? Ne električni, navadni, z velikimi kolesi. Tamali morm enega kupit za v šolo in nazaj, ponudbe je cel kup, z nožno zavoro , z ročno, z diski ali brez,...z amortizerji ali brez :)

 

A znamka Hudora je kolikor toliko v redu, bi bila to v redu cena? Okoli 80eur vidim 

WWW.ENAA.COM

Skiro Hudora Big Wheel 205 se lahko pohvali z nosilnostjo do 100 kg. Preveri nižje cene in akcije.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 5. 10. 2023 ob 11:20 je SpEkTr napisal:

A se kdo kaj spozna na skiroje? Ne električni, navadni, z velikimi kolesi. Tamali morm enega kupit za v šolo in nazaj, ponudbe je cel kup, z nožno zavoro , z ročno, z diski ali brez,...z amortizerji ali brez :)

 

A znamka Hudora je kolikor toliko v redu, bi bila to v redu cena? Okoli 80eur vidim 

WWW.ENAA.COM

Skiro Hudora Big Wheel 205 se lahko pohvali z nosilnostjo do 100 kg. Preveri nižje cene in akcije.

 

Predlagam da greš v dechatlon in kupiš tole

 

WWW.DECATHLON.SI

Skiro je zasnovan za redne urbane vožnje na kratke razdalje (do 2 km). Velikost: od 145 cm do 195 cm.

 

Jaz ga imam pri sosedih za po kampu, na pivo, po smeti in tako

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj sem zdej ujagal eno k prodaja ravno ta model town 7XL, parkrat vožen za ene 50eur manj. Ker so iz Komende me zdej zanima če so bili poplavljeni, ker prodajajo tri take , dobili so sicer 1 električnega ,samo vseeno je čudno naključje :)

 

Vprašanje je, ali je pametno kupit poplavljeno skirco...ne samo avto, tudi skiro :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi rekel, vse kar je bilo poplavljeno, je rizično....kolo, skirca, avto, oprema, itd....v lokalnem društvu so bile poplavljene kosilnice , freza, hladilnik....ko smo vse spucali, dali na servis, vse dela kot da se ni nič zgodilo....kupil pa ne bi😉🤣🤔

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Tilen5 napisal:

Sm že dal dres in kolo na bolho....zdej pa v nakup bora opreme 💪

 

 

Kateri je tvoj? :D :punk:

image.png

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to, da si folk natika original drese danes pri teh letih me spominja na tiste čase, ko so si mladci čičkali običajne avtomobile z dirkalnimi črtami, M oznakami, pa napisi Alpina, Gordini, AMG, Abarth. Ne nič hitrejš niso šli, zgledalo je pač patetično in nič kej drugače ne zgleda danes, da si natakneš pajkice in oprijet dres Jumbo Visma in misliš, da bi na Sv. Višarje oplaknil Primoža. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Boss napisal:

Ampak to, da si folk natika original drese danes pri teh letih me spominja na tiste čase, ko so si mladci čičkali običajne avtomobile z dirkalnimi črtami, M oznakami, pa napisi Alpina, Gordini, AMG, Abarth. Ne nič hitrejš niso šli, zgledalo je pač patetično in nič kej drugače ne zgleda danes, da si natakneš pajkice in oprijet dres Jumbo Visma in misliš, da bi na Sv. Višarje oplaknil Primoža. 😜

Jah, tule bi jaz vseeno omenil in računal na dejavnik motivacije posameznike, ki ga verjetno rumeni dres pogosteje spravi na Poganjalca.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:

Jah, tule bi jaz vseeno omenil in računal na dejavnik motivacije posameznike, ki ga verjetno rumeni dres pogosteje spravi na Poganjalca.

 

Ampak vseeno težko razumem - ok verjetno tud zato, ker edini del mojih kolesarskih oblačil, da je striktno kolesarski so rokavičke in pa čelada. Vse ostalo je običajno športna oblačila, navadne majice in hlače za basket, neki supergi iz Daichmana za 19€, očala glih tolk, da so da mi muhe ne letijo v oči in je to to. Da bi si navlekel dres z logotipi bi me samo odvrnilo od bicikliranja, ker bi mi bilo odkrito povedano, nerodno pred svetom. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.