Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Hehe, zanimiva :)

 

SIOL.NET

Družba Železnice Spodnje Šlezije na Poljskem je imela veliko težavo - novi sodobni vlaki impuls 45WE proizvajalca Newag se po končanem rednem vzdrževanju niso hoteli več zagnati, pa čeprav so na servisu...

 

  • Všeč 2
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Slivka napisal:

 

Kdaj rabiš?

 

Lahko pa kar prikolico zakljuknem pa odvlečem...

Uf, škoda da si tko daleč...rabim zdaj enkrat da privlečem zadevo domov, potem pa še enkrat spomladi da odvlečem do sosedov

 

Upam da najdem koga bližje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je SpEkTr napisal:

Hehe, zanimiva :)

 

SIOL.NET

Družba Železnice Spodnje Šlezije na Poljskem je imela veliko težavo - novi sodobni vlaki impuls 45WE proizvajalca Newag se po končanem rednem vzdrževanju niso hoteli več zagnati, pa čeprav so na servisu...

 

 

Nič novega. Npr vgrajena namerna napaka se je našla v marsikaterem mobilnem telefonu.

 

Država Slovenija je takoj po osamosvojitvi z nemškimi posojili kupila od Nemcev napravo za 20 miljonov. In ker so se naši takratni politiki šli poizkuse nategovanja švabov (pri tem da naši politiki takrat niso imeli pojma o pojmu), so jim švabi v napravo za 20miljonov podtaknili napako. Ko so se zresnili, napake ni bilo več. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dela Apple že neki let, sicer ne tako drastično ampak malo bolj sofisticirano. Pa sigurno še marsikdo in kmalu ne bo problem ti pokvarit akterokoli napravo vključno z avtom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje so najcenejše/najboljše pizze na smučišču v območju Sella Ronde?

 

Se spomnim enkrat enih debat..

 

Niti ni nujno pizza, tud ostala hrana lahko..

Popravljeno od SeekK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SeekK napisal:

Kje so najcenejše/najboljše pizze na smučišču v območju Sella Ronde?

 

Se spomnim enkrat enih debat..

 

Niti ni nujno pizza, tud ostala hrana lahko..

 

To bo pa @Alex najbolj vedu, brez heca.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SeekK napisal:

Kje so najcenejše/najboljše pizze na smučišču v območju Sella Ronde?

 

Se spomnim enkrat enih debat..

 

Niti ni nujno pizza, tud ostala hrana lahko..

Najboljše pizze, vsaj meni in kolegom, imajo na smučišču Canazei (rifugio Champolin na dnu). Krušna peč, cene od 10-13€. Drugače pa so super pizze v vasi Alba di Canazei, v holelu Edi na začetku vasi, če prideš s strani Passo Fedaia. Trenutno sta passo fedai kakor tudi Passo Pordoi odprta za promet. Seveda sta prevozna z dobrimi zimskimi gumami. 😊

Tukaj v hotelu Edi so cene za pizze  tudi od 9-13€. 

Imajo pa v obeh krajih super tudi vso ostalo hrano (njihove specialitete, svinjske kračice z krompirjem, razne pašte.) 

 

  • Všeč 3
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5,5 let je zdržala

 

https://www.philips.si/c-p/HX9352_04/sonicare-diamondclean-sonicna-elektricna-zobna-scetka

 

začelo se je s tem, da se je užigala sama od sebe

 

 

ker se je to dogajalo vse bolj pogosto sem rekel, da bom počakal da se do konca izprazne

 

sedaj se ne fila več :(

 

sem klical na philips ki so me usmerili na servis, kjer je pač dobesedno "tega ne popravljamo, če je v garanciji vam menjamo z novo"

 

sepravi zaradi nekega stika (po mojem v gumbu), je delujoč motorček in baterija za v smeti

 

žalostno

 

sedaj gledam novo serijo in ima dobesedno nov polnilec in novo torbico, sepravi je tudi tisto za stran

 

ali ima kdo kak predlog, kaj vzeti od nove serije?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Scr3am napisal:

Jaz imam philips sonicare 9900 prestige pa sem zadovoljen. Nevem pa kko je z menjavo baterije.

Jah to sem sedaj jaz gledal, ampak ni nič kompatibilno z mojimi "ostanki" :(

 

bi pa vzel dve, zase in za bejbo valda, teh 100 eur bom reskiral za viška ščetko, čeprav bi lahko delil 1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem dolga leta imel Philips zobno ščetko, potem sem jo pa v hotelu v tujini pozabil ...

 

In sem naročil Oclean ščetko - tudi dela fantastično, eno polnjenje baterije zdrži tri tedne uporabe ... preko aplikacije te lahko tudi uči pravilno umivati zobe ... 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

A kak ve kdo približo kolk je mazda 6 karavan dolga od armaturne pa do vrat kofane ?

Od prtljažnih vrat pa do sprednjega desnega sedeža je 2m, pa še vedno lahko sediš - ampak po diagonali. Če bi zic podrl nazaj kolikor gre je verjetno cca 2,5m

 

Če lahko pa po diagonali pa verjetno še kaj profitiraš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.