Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Bossek napisal:

uf sam tole je pa cena

 

nexen N Blue 4Season 2, dunlop Sport All Season, sava All weather, fulda multicontrol ~ cca 95 eur

michelih corssclimate 2, oodyear vector 4searson, continental allseasoncontact 2 ~ 135 eur

 

se pav 40 eur na gumo 160 eur vec pri kompletu

Za mamo pa ja boš.... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Imam Bridgestone LM005 5. zimo.

Spredaj imajo 5mm, zadaj 6mm (merjeno včeraj).

 

Zadnje izgledajo še lepo, na sprednjim pa mi trga lamele proč.

Izgleda se hočejo se same drugo zimo menjat.

In seveda vse 4, da ne bi kdo pomislil na par.

 

Edit: slike prilagam

20240307_145857.jpg

20240307_145840.jpg

Popravljeno od godlike
  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je godlike napisal:

Imam Bridgestone LM005 5. zimo.

Spredaj imajo 5mm, zadaj 6mm (merjeno včeraj).

 

Zadnje izgledajo še lepo, na sprednjim pa mi trga lamele proč.

Izgleda se hočejo se same drugo zimo menjat.

In seveda vse 4, da ne bi kdo pomislil na par.

 

Edit: slike prilagam

20240307_145857.jpg

20240307_145840.jpg

Bridgestonke niso več to kar so bile.... 🫤😉

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo...tudi moje nove letne gume conti7 so že montirane na feltnah 😉😁samo čakamo datum in vreme 😉😁😁

20240311_141102.jpg

20240311_141055.jpg

20240311_140313.jpg

20240311_140304.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je sportman333 napisal:

in koliko je to cena na kos?

160€/kos.

pred 15 urami je Boss napisal:

A prejšnje si že zvozil? Kolk km si pa sploh naredil z njimi?

 

36000 km. Imajo še enih 4 mm profila a to je zame premalo. Ko je dež, se že kar pozna. Pa tudi te nove assimetric 6 naj bi bile znatno tišje kot assimetric 5.

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje Vredestein grejo po 3 sezonah tudi proti koncu.

 

Nevem a naj še malo zvozim, ker bodo itak za kanto, al kr menjam na nexenke, da grem dol iz teh žvečilk :D

 

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

160€/kos.

36000 km. Imajo še enih 4 mm profila a to je zame premalo. Ko je dež, se že kar pozna. Pa tudi te nove assimetric 6 naj bi bile znatno tišje kot assimetric 5.

 

Za M6 se ravno se odločam med Conti7 (jih imam sicer 6 na CX-30 in niso slabe) ter GY A6. Kaj priporočate? Bridgstonke pa so po 4-letih postale nevozne, čeprav imajo še dovolj profila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Carot napisal:

Za M6 se ravno se odločam med Conti7 (jih imam sicer 6 na CX-30 in niso slabe) ter GY A6. Kaj priporočate? Bridgstonke pa so po 4-letih postale nevozne, čeprav imajo še dovolj profila.

Oboje so vrhunske  gume. Na 6- ki imam raje good year. Če bi kupoval za cx 30 pa conti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem na svojo 6-ko lani montiral nove GY asy6 in je vožnja udobna, v dežju je guma suverena, tako da bom sedaj videl drugo sezono, če bo kaj drugače. V primerjavi z Bridgestone pa je sedaj malo višja poraba.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je jacques33 napisal:

Sam sem na svojo 6-ko lani montiral nove GY asy6 in je vožnja udobna, v dežju je guma suverena, tako da bom sedaj videl drugo sezono, če bo kaj drugače. V primerjavi z Bridgestone pa je sedaj malo višja poraba.

Res je. Kar se same porabe tiče GY ni med najvarčnejšimi. Je pa med bolj udobnim z manj cestnega hrupa. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je jacques33 napisal:

Sam sem na svojo 6-ko lani montiral nove GY asy6 in je vožnja udobna, v dežju je guma suverena, tako da bom sedaj videl drugo sezono, če bo kaj drugače. V primerjavi z Bridgestone pa je sedaj malo višja poraba.

 

Tudi jaz, zelo zadovoljen.

 

Mal druga dimenzija sicer od Alexovih, GOODYEAR 225/45R19 96W EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 FP. Dal sem 175 po komadu.

 

edit: vidim da je ta Alexova dimenzija cca 20 eur cenejša vsepovsod...zanimivo, pa oboje 19k..

Popravljeno od SeekK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

36000 km. Imajo še enih 4 mm profila a to je zame premalo. Ko je dež, se že kar pozna. Pa tudi te nove assimetric 6 naj bi bile znatno tišje kot assimetric 5.

Ko sprobaš poročaj. Jaz sem tud fan GY in so mi ble njihove gume vedno top. Govorim o letnih, ker zimske nekak ne prepričajo in so mi Dunlop boljše.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Točno to opažam tudi sam. Mogoče bi dodal samo to, da v mokrem snegu so res slabe, če pa je sneg zbit in zmrznjen so pa dokaj dobre. In po moje je ravno to ta problem, ker se testi zimskih delajo v skandinaviji verjetno celo v arktičnem krogu pri fejst nizkih temperaturah in ne v razmerah, ki so za nas pomembne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.