Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

pozdravljeni

Imam mazdo 6 2.2.

Avto mi je top in dobro služi.

Danes pa sem ugotovil da mi gretje v kabini ne dela tako kot lani.

Enostavno po 10 km še vedno piha hladen zrak v kabini kljub temu da je gretje nastavljeno na max.

Na avtocesti je začelo gretje delovati.

Opazil pa sem da ko sem se ustavil recimo na rdeči luči da je temperatura vpihovanja padla...

Imel kdo podoben primer..

Lp

 

Napisano

A hladilne imaš dovolj? A ti kazalec za temperaturo kaj niha gor in dol? Greje zadeva res bolj pozno, čeprav po 10km bi skoraj že morala.

 

33112_1.png

Napisano

Treba je preveriti tudi temperaturo hladilne, če ne doseže delovne temperature potem je termostat ostal odprt.

Ni pa vedno termostat kriv. Na NBjki se mi je snela povezava med gumbom in loputo za topli zrak. Predvidevam pa da gre tu za novejši avto?

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Živjo. Imam enako težavo. Sedaj, ko je zima, je še toliko bolj moteče. Čas preden se kabina ogreje je enostavno predolg. Če avto stoji na mestu, se po 10-15 minutah zrak v kabini zelo malo segreje. 

Vzrok napake še iščem...zaenkrat po internetu.

Napisano
pred 2 minutama je Martin88 napisal:

Živjo. Imam enako težavo. Sedaj, ko je zima, je še toliko bolj moteče. Čas preden se kabina ogreje je enostavno predolg. Če avto stoji na mestu, se po 10-15 minutah zrak v kabini zelo malo segreje. 

Vzrok napake še iščem...zaenkrat po internetu.

Temperatura motorja se normalno dvigne na delovno temperaturo?

Napisano
pred 31 minutami je Martin88 napisal:

Živjo. Imam enako težavo. Sedaj, ko je zima, je še toliko bolj moteče. Čas preden se kabina ogreje je enostavno predolg. Če avto stoji na mestu, se po 10-15 minutah zrak v kabini zelo malo segreje. 

Vzrok napake še iščem...zaenkrat po internetu.

Ta bo težka, da bi se kr naenkrat orngi segrel. 

 

Kater motor imaš? Ali vklopiš tudi klimo?

Napisano
Pred eno uro je Martin88 napisal:

Živjo. Imam enako težavo. Sedaj, ko je zima, je še toliko bolj moteče. Čas preden se kabina ogreje je enostavno predolg. Če avto stoji na mestu, se po 10-15 minutah zrak v kabini zelo malo segreje. 

Vzrok napake še iščem...zaenkrat po internetu.

Če boš iskal po internetu je isto, kot bi kure futral z koruzo pokrito z šipo. 

Mehaniki so za take stvari.

N7rRRL1.jpg

Napisano
1 hour ago, scania said:

Temperatura motorja se normalno dvigne na delovno temperaturo?

Da. Po nekaj minutah se temperatura motorja dvigne. 

 

1 hour ago, NevLado said:

Ta bo težka, da bi se kr naenkrat orngi segrel. 

 

Kater motor imaš? Ali vklopiš tudi klimo?

2019 letnik, 2.2 dizel, 150 KM. Klima vedno vklopljena, da se zrak suši.

Ne pričakujem, da se bo po 5-10 min segrel na 100%. Vem, da to ni realno. Ampak se mi ne segreje niti toliko, da bi se mi začelo odmrzovati 

 

Jutranja pot zgleda tako, da najprej peljem avto cca 5 min, potem ga pustim prižganega na mestu za dodatnih 5-10 min nato pa še 10-15 min vožnje. Šele, ko končam vožnjo lahko rečem, da se je temperatura zraka bistveno dvignila. Ni pa na max. V primeru, da uberem drugo pot, kjer je povprečna hitrost poti do službe 70-90 km/h, lahko rečem, da se zrak segreje na visoko temperaturo.

 

V primerjavi z drugim avtom (Citroen 1.6 dizel) je občutna razlika. Zrak je po 5-10 min že dovolj segret, da npr. začne ogrevati/odmrzovati vetrobtansko steklo.

Napisano
pred 11 urami je Martin88 napisal:

Da. Po nekaj minutah se temperatura motorja dvigne. 

 

2019 letnik, 2.2 dizel, 150 KM. Klima vedno vklopljena, da se zrak suši.

Ne pričakujem, da se bo po 5-10 min segrel na 100%. Vem, da to ni realno. Ampak se mi ne segreje niti toliko, da bi se mi začelo odmrzovati 

 

Jutranja pot zgleda tako, da najprej peljem avto cca 5 min, potem ga pustim prižganega na mestu za dodatnih 5-10 min nato pa še 10-15 min vožnje. Šele, ko končam vožnjo lahko rečem, da se je temperatura zraka bistveno dvignila. Ni pa na max. V primeru, da uberem drugo pot, kjer je povprečna hitrost poti do službe 70-90 km/h, lahko rečem, da se zrak segreje na visoko temperaturo.

 

V primerjavi z drugim avtom (Citroen 1.6 dizel) je občutna razlika. Zrak je po 5-10 min že dovolj segret, da npr. začne ogrevati/odmrzovati vetrobtansko steklo.

Aha dizel je, ja ta bo težka. Ampak jaz ti iz izkušenj na 2.5 bencincu povem da naštimam AUTO 21,5 stopinj klimo in se peljem cca 5 km da začne toplo pihat. Do AC imam 14 km in takrat motor še sploh ni na 95 stopinj vode. Drugače ti pa priporočam da poizkusi ko avto stoji pri meru da vklopiš gretje sprednjega stekla ki tudi klimo preklopi iz "eco AC" na "AC".

 

 

Napisano
pred 14 urami je Martin88 napisal:

... ... ... ... 

 

2019 letnik, 2.2 dizel, 150 KM. ... ...

... ... ... ... ... ...

 

Jutranja pot zgleda tako, da najprej peljem avto cca 5 min, potem ga pustim prižganega na mestu za dodatnih 5-10 min nato pa še 10-15 min vožnje. ... ... ... ...

... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

 

Kmalu bo nekdo preklinjal Mazdine dizle, ki da so najslabši dizli na svetu, ki povzročajo veliko stroškov... In bodo uničeni injektorji, zabasano vse od sesalnega kolektorja do zadnjega izpušnega lonca, uničen DPF,... Kriva bo pa Mazda in slab, problematičen motor...

Dizla se ne vžiga, če nimaš vsaj 50 km v eno smer...

In, ja, pri nizkih zunanjih temperaturah zna trajat, da se segreje. Mrzel motor ni dobro priganjat, če ga ne priganjaš, se pa nima od česa segret... In 2,2 litra delovne prostornine ima precej masiven blok (krepko več kot npr. litrski trivaljnik), zato tudi traja, da se segreje...

 

Na kmetiji v hribih pravimo tako: z lopato se ne pospravlja seno in z vilam se ne kida sneg. Vsaka reč ima svoj namen. In če stvari uporabljaš skladno z njihovim namenom, ne trpiš ne ti ne to, kar uporabljaš...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
23 hours ago, NevLado said:

Aha dizel je, ja ta bo težka. Ampak jaz ti iz izkušenj na 2.5 bencincu povem da naštimam AUTO 21,5 stopinj klimo in se peljem cca 5 km da začne toplo pihat. Do AC imam 14 km in takrat motor še sploh ni na 95 stopinj vode. Drugače ti pa priporočam da poizkusi ko avto stoji pri meru da vklopiš gretje sprednjega stekla ki tudi klimo preklopi iz "eco AC" na "AC".

 

 

Hvala za info. Sem tudi sam razmišljal o tem, da večji motor potrebuje več časa, da se sistem zagreje. Vseeno sem pa upal, da se motor dovolj zagreje v obratovanju na miru, da začne odmrzovati steklo. Preverim še s kolegom, ki ima dve leti starejšo Mazdo 6.

 

19 hours ago, Slivka said:

 

Kmalu bo nekdo preklinjal Mazdine dizle, ki da so najslabši dizli na svetu, ki povzročajo veliko stroškov... In bodo uničeni injektorji, zabasano vse od sesalnega kolektorja do zadnjega izpušnega lonca, uničen DPF,... Kriva bo pa Mazda in slab, problematičen motor...

Dizla se ne vžiga, če nimaš vsaj 50 km v eno smer...

In, ja, pri nizkih zunanjih temperaturah zna trajat, da se segreje. Mrzel motor ni dobro priganjat, če ga ne priganjaš, se pa nima od česa segret... In 2,2 litra delovne prostornine ima precej masiven blok (krepko več kot npr. litrski trivaljnik), zato tudi traja, da se segreje...

 

Na kmetiji v hribih pravimo tako: z lopato se ne pospravlja seno in z vilam se ne kida sneg. Vsaka reč ima svoj namen. In če stvari uporabljaš skladno z njihovim namenom, ne trpiš ne ti ne to, kar uporabljaš...

Kolega, od prvega dneva, ko sem dobil Mazdo 6, sem navdušen nad avtom. Približno vem kaj so dobri obratovalni pogoji za dizel avto. Skratka, imam realna pričakovanja. Pojma nimam od kje ti ideja, da bo začel po Mazdi pljuvat. Take a chill pill... ne vem kaj naj ti rečem. 

Napisano

Nisi še prebral foruma.

 

Sam sem imel dva Mazdina dizelaša. Nato sem naredil napako in enega prodal, ker je imel 360.000 km in je žena najedala, da to ne more biti več zanesljivo in da je samo vprašanje časa, kdaj bo kaj crknilo. In smo šli v nakup novega... Drugi Mazdin dizelaš še vedno dela. Pa nikoli nisem imel težav z njim. So me pa na tem forumu ves čas strašili, da so Mazdini dizelaši "jama brez dna"... Nekateri smo se že hecali, da je meni pri toliko kilometrih Mazda že dvakrat zaribala in je vsaj en bat že prežgalo, ker injektorji ne delajo prav, samo da jaz tega nisem opazil, pa vozim dalje... In še najbolj so po Mazdinih dizelaših "pljuvali" lastniki bencinskih... Če si vzameš čas in greš skozi cel forum (ja, vem, obsežno čtivo in precej je tudi nepotrebnega balasta vmes), boš vedel, o čem govorim...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ja so tudi izjeme👍

Jaz najbolj verjamem statistiki Mazda servisov, ki pravijo, da popravljajo več dizlov kot bencincev. :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Ko nekdo podrobno (več let) spremlja in prebere Mazda forum, žal po prebranem ne bi imel ne dizel in ne bencin motorja....(mogoče edino kjer nisem zasledil težav sta 2.5 dinozaver motor in za enkrat X186), vse ostalo je pa bolj tako tako.....loto sedmica, euro jack-pot in druge igre na srečo.....to pa ni ravno za hvalit se :)

Napisano
pred 2 urama je sportman333 napisal:

Ko nekdo podrobno (več let) spremlja in prebere Mazda forum, žal po prebranem ne bi imel ne dizel in ne bencin motorja....(mogoče edino kjer nisem zasledil težav sta 2.5 dinozaver motor in za enkrat X186), vse ostalo je pa bolj tako tako.....loto sedmica, euro jack-pot in druge igre na srečo.....to pa ni ravno za hvalit se :)

Kupiš Hondo in je stvar več ali manj rešena :bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Dokler nimaš šveda, ne veš kaj je dobro gretje. To pa imajo poštimano v nulo. 

:rispekt:

N7rRRL1.jpg

Napisano

He he... Kaj pa Rus? 500 metrov, pa toplo pihalo...pozimi in poleti... 🤣

Napisano
pred 20 urami je FuManchu napisal:

Dokler nimaš šveda, ne veš kaj je dobro gretje. To pa imajo poštimano v nulo. 

:rispekt:

Neopren gor, pa topla voda pod zadrgo direkt iz bloka motorja?

Napisano (urejeno)
dne 29. 11. 2023 ob 21:20 je Martin88 napisal:

Da. Po nekaj minutah se temperatura motorja dvigne. 

 

2019 letnik, 2.2 dizel, 150 KM. Klima vedno vklopljena, da se zrak suši.

Ne pričakujem, da se bo po 5-10 min segrel na 100%. Vem, da to ni realno. Ampak se mi ne segreje niti toliko, da bi se mi začelo odmrzovati 

 

Jutranja pot zgleda tako, da najprej peljem avto cca 5 min, potem ga pustim prižganega na mestu za dodatnih 5-10 min nato pa še 10-15 min vožnje. Šele, ko končam vožnjo lahko rečem, da se je temperatura zraka bistveno dvignila. Ni pa na max. V primeru, da uberem drugo pot, kjer je povprečna hitrost poti do službe 70-90 km/h, lahko rečem, da se zrak segreje na visoko temperaturo.

 

V primerjavi z drugim avtom (Citroen 1.6 dizel) je občutna razlika. Zrak je po 5-10 min že dovolj segret, da npr. začne ogrevati/odmrzovati vetrobtansko steklo.

Ne vem kako je pri 6tkah🤔,moja cx30 ima spredaj pri hladilniku avtom.lopute,ki so pri hladnem motorju zaprte in se tako v mrzlem vremenu že po 3km motor zagreje in posledično tudi kabina. 😊Poglej če imaš lopute in če delujejo, mogoče pa je to krivo.... :nevem:

Popravljeno od Bini

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.