Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 25 minutami je Aless napisal:

Hmh, Mazda ni navadna ampak mps🤣

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD140 TE, letnik:2009,4800 EUR :: www.Avto.net ::

 

Sem bil prepričan, da je mps samo bencinar, no Gorenjci imajo svoje razumevanje...dobro da ni dal cene enih 10k....

Napisano
pred 32 minutami je sportman333 napisal:

Sem bil prepričan, da je mps samo bencinar, no Gorenjci imajo svoje razumevanje...dobro da ni dal cene enih 10k....

V končni fazi avto ne zgleda švoh. Fotke so obupne. Tist mps dol vrzeš pa je.

N7rRRL1.jpg

Napisano

 

pred 3 urami je sportman333 napisal:

Sem bil prepričan, da je mps samo bencinar, no Gorenjci imajo svoje razumevanje...dobro da ni dal cene enih 10k....

Sm kmet an s hribu doma, pa se na geografijo ne zastopm prou preuč, ma tm piše, de je kraj ogleda Radlje ob Dravi. Ma kej po novem Drava teče skozi Gorenjsko? 

  • Všeč 1
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu doma, pa se na geografijo ne zastopm prou preuč, ma tm piše, de je kraj ogleda Radlje ob Dravi. Ma kej po novem Drava teče skozi Gorenjsko? 

👍👏, si bolj pozorno prebral kot jaz, sem gledal samo reg.št.....in nisem bil pozoren, ker me oglas ne zanima😉

Napisano (urejeno)
pred 9 urami je FuManchu napisal:

Rabm:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Nissan Skyline GTR-33 vSpec, letnik:1995,75000 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Kar realna cena (tako pravi UI). Z upoštevanjem, da so od 2021 šle cene rabljenih še gor ... :)

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 13 urami je FuManchu napisal:

Rabm:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Nissan Skyline GTR-33 vSpec, letnik:1995,75000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ufff sm prvo mislu, k sem na hitro pogledu, da je 75000 kun, pol vidim, da € 😊

 

 

Napisano (urejeno)

A pa ste že kdaj vozili kakšno tole ameriško kračo?

Res me zanima, od kje takšno navdušenje nad njimi?

Jaz sem še eno predelano na 777 konjev vozil, pa razen dvakratnega žganja gum nekega hudega veselja nisem občutil.

 

Sta pa mi bila dosti bolj všeč Nissan GT-R in pa Audi R8 V10, ki ti dejansko pustita, da se pelješ kot v risanki. Dočim pri teh ameriških kračah sem vedno imel občutek, da bom z ritjo vse pometel, če pohodim do konca, sploh iz ovinka ven.

Popravljeno od dvorjan
Napisano

Sam še nisem bil sovoznik v takem avtu, kaj šele da bi ga vozu 😊 Eh, zdej sem pa tko prestar 😆

 

 

Napisano
pred 18 minutami je dvorjan napisal:

A pa ste že kdaj vozili kakšno tole ameriško kračo?

Res me zanima, od kje takšno navdušenje nad njimi?

Jaz sem še eno predelano na 777 konjev vozil, pa razen dvakratnega žganja gum nekega hudega veselja nisem občutil.

 

Sta pa mi bila dosti bolj všeč Nissan GT-R in pa Audi R8 V10, ki ti dejansko pustita, da se pelješ kot v risanki. Dočim pri teh ameriških kračah sem vedno imel občutek, da bom z ritjo vse pometel, če pohodim do konca, sploh iz ovinka ven.

Vozil .....vse je odvisno kaj pričakuješ od teh avtov. Meni osebno je pri teh američanih fascinantno njihov zvok. Sem vozil tudi porša 911 turbo pa enga starega ferarrija ampak mi je ta zamolkl zvok pri amerigosih bolj cool kot pa tisto rezgo piskanje. Ampak to je stvar okusa.Kar se pa tiče voznih lastnosti pa itak nima za burek proti tem evropskim športnikom.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

Ravno v soboto sem srečal eno tako ob sončnem zahodu na ravni regionalni cesti :) res je dobro izpadla..

Napisano
pred 1 uro je robertk6 napisal:

Vozil .....vse je odvisno kaj pričakuješ od teh avtov. Meni osebno je pri teh američanih fascinantno njihov zvok. Sem vozil tudi porša 911 turbo pa enga starega ferarrija ampak mi je ta zamolkl zvok pri amerigosih bolj cool kot pa tisto rezgo piskanje. Ampak to je stvar okusa.Kar se pa tiče voznih lastnosti pa itak nima za burek proti tem evropskim športnikom.

Vozil Dodge Viper tisto prvo različico v 90-ih. Pojavnost, predvsem pa zvok, ki ti dvigne vse kocine o pospeških pa raje ne bi, ker si nisem upal po moje tud 50% stisnt. Je pa res, da to je bilo pometanje, sploh, ker ni imel nobenih varnostnih sistemov razen ABS. Ejnšlag pa k pr kamionu, da v ozke ulice brez popravljanja sploh ne moreš pod kotom 90 stopinj. Ampak a bi ga imel? Prec pa takoj. Imajo ameriški "mišičnjaki" en tak "je ne sais quoi", ki se ne da razložit tak ona hitro.

33112_1.png

Napisano
pred 52 minutami je NevLado napisal:

Evo lepotičko

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Zna bit to dober nakup za nekoga 👍

 

 

Napisano (urejeno)
pred 23 urami je Shrek napisal:

Sam škoda, ker je rdeča! 

Morala bi biti v enem izmed temnih odtenkov ja. Rdeča je rezervirana za ferrarija 😀

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Napisano
pred 14 minutami je FuManchu napisal:

😍

WWW.AVTO.NET

Honda S2000 2.0i 16v VTEC, letnik:2002,28990 EUR :: www.Avto.net ::

 

U, tole pa bi imel. Samo kaj, ko je cena zlatarski. 😊

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.