Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Samo se mi je lepo danes na proslavi zdelo z vsemi tistimi rde?imi zvezdami na zastavah in napisih o titu na transparentih okoli mene. Nekateri so imeli celo pionirske kape z rede?imi zvezdami na glavah. :hohoho:

Kot da bi se vrnil enih ?tirideset let v preteklost.In ko je spregovoril ?e "?ef" mi je bilo res toplo pri srcu.

In kako so samo ljudje ploskali.Celo zastavice z zvezdami so imeli v rokah in mahali.Pa majice z rde?imi zvezdami oble?ene. :D

Lepo, da je bila proslava in vsaka ?ast organizatorjem.Samo mislim, da so nekateri malo zgre?ili stoletje in realnost.

Najlep?i in najatraktivnej?i del proslave sta bila dve kaskaderski letali in vla?ilci, ki so ?pricali vodo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo se mi je lepo danes na proslavi zdelo z vsemi tistimi rde?imi zvezdami na zastavah in napisih o titu na transparentih okoli mene. Nekateri so imeli celo pionirske kape z rede?imi zvezdami na glavah. :hohoho:

Kot da bi se vrnil enih ?tirideset let v preteklost.In ko je spregovoril ?e "?ef" mi je bilo res toplo pri srcu.

In kako so samo ljudje ploskali.Celo zastavice z zvezdami so imeli v rokah in mahali.Pa majice z rde?imi zvezdami oble?ene. :D

Lepo, da je bila proslava in vsaka ?ast organizatorjem.Samo mislim, da so nekateri malo zgre?ili stoletje in realnost.

Najlep?i in najatraktivnej?i del proslave sta bila dve kaskaderski letali in vla?ilci, ki so ?pricali vodo.

 

@Alex - a potem je precej spominjalo na ?tafeto mladosti al kaj? :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zdele sm nazaj iz All american car meeting...

 

Kaj nej re?em, kar zanimivo, vendar absoultno premalo, ne vem ?e je blo kej ve? kot 20 avtomobilov. Se pa udele?enci zelo trudijo za avte to se vidi, je pa zanimivo kako je ta subkultura druga?na od Jap-ovcev. A ni? zato kaj slab?e...

 

Organizacija sicer ni bla na ravni jap meeta, je blo pa vse tko spro??eno, poleg tega so imeli tudi velik oder in prodajali so obeske in te fore...jim je pa malo zagodel vreme. Pa tudi tako o bolj kot posamezniki, ni nobenih klubov, to itak prireja V8 klub slovenija ?e se ne motim.

 

Bejbe majo pa lep?e druga? :hohoho:

 

 

 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa naj bi bil cepec?Edini "ta drugi", ki kaj velja in je normalen.Prav faca mi postaja. :bravo:

 

Lepo te prosim, en let nazaj bi ga pa utopu v ?lici vode. ?e se obna?a kot cepec je pa? cepec pa ne glede na to, da ?e vedno trdim, da je eden najbolj po?tenih politikov v Slo. ?al pa zdej re?uje le samega sebe in zato je pristal tudi na pakt s hudi?em in ?koda, ker se mu bo vse to ?e zelo ma??evalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena sploh ne ve kaj naj - dela na ZPIZU, saj nih?e ve? ne ve kaj delajo in kaj je prioriteta, vsak dan dobi novo direktivo, direktor se je zgubu....

 

- en dan naj redno invalidsko upokojuje (kar je primarna naloga)

- en dan naj izdaja odlo?be po spremembah prve novele zakona, kjer so po direktivi vlade zni?ali penzije brez odlo?b

- en dan naj obravnava ?e pri?le prito?be na odlo?be po spremembah prve novele zakona

- en dan naj bere predlog spremembe predlaganega novega zakona, ki prihaja

- uvedel je obvezne nadure, tako da bo tam ?e v soboto

- obenem pa bodo odpu??ali po novem sve?nju sprememb (?e ?e ne veste)

 

Zanjo lahko re?em da ne zabu?ava nikoli pa ne ve ali je sedaj prioriteta hitro re?evanje zadev ali da jo po hitreb odpi?ejo kot stro?ek :ne vem:

 

rezultat - ljudje potrebni pomo?i so padli v neskon?en za?aran ?akalni krog....totalen kaos in anarhija, ni vodje, ni vizije, ker vlada iz tedna v tedna dela spremembe na spremembo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je prioriteta, da nas spravijo v bankrot in tole jim v zadnje pol leta odli?no uspeva. Edino kar bo Majerju in ?u?tar?i?u uspelo je da bosta pogrebca Slovenije. Sem vedel, da ko so ugrabili oblast, da bo hudo ampak, da bodo v tem ru?enju pravne in socialne dr?ave tolk uspe?ni mi pa ni niti na kraj pametni padlo. :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sme?no, ve?nemu zagovorniku Bossu je postal cepec, vam, ki ste bili prej bolj SDSovsko usmerjeni pa vedno bolj v?e?. :D

 

Seveda, nekateri oblikujemo svoje mnenje po videnem, medtem, ko ga drugi oblikujejo "prosto po Miheljaku/?tefan?i?u/... (vstavi poljubnega levega oblikovalca javnega mnenja).

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, nekateri oblikujemo svoje mnenje po videnem, medtem, ko ga drugi oblikujejo "prosto po Miheljaku/?tefan?i?u/... (vstavi poljubnega levega oblikovalca javnega mnenja).

 

res je - nekateri gledate embala?o, drugi pa preverjamo vsebino

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najnovej?a iz podalpskih logov. Medtem ko druge dr?ave poi??ejo koncesionarja prednen imajo izgrajene avtoceste, se pri nas za izgradnjo najprej zapufamo kot zamorci, prepla?amo gradbenim baronom najmanj za tretino, sedaj pa i??emo tujega koncesionarja da bo ?el. Ma ?e ta dr?ava ne bo propadla, potem ne bo nobena :hudicek:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par tednov nazaj sva s Symonom malce izmenjala mnenja glede traktorjev v Sloveniji.

 

Tukaj je dokaz, da moje trditve o koli?ini traktorjev v Sloveniji niso iz trte izvite.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slove...e-lestvice.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par tednov nazaj sva s Symonom malce izmenjala mnenja glede traktorjev v Sloveniji.

 

Tukaj je dokaz, da moje trditve o koli?ini traktorjev v Sloveniji niso iz trte izvite.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/slove...e-lestvice.html

 

Kdo to pravi.... :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enostavno zato, ker pri nas nis(m)o kot drugje-normalni in bi to povi?anje "pokasirali" ve?inoma ta revni, ki ?e tako nimajo ni?.Pozabi, da bi to nosili drugi kot kon?en kupec.

Povej mi ti, zakaj je po tvoje to dobro?

 

joj, ?isto sem pozabil napisati odgovor zakaj povi?anje zgornjega DDV-ja ni taka katastrofa kot se posku?a prikazati v javnosti.

 

Zakaj bi jebal mali ?lovek z najmanj prihodki, ?e vemo, da bo le polovico svojih nakupov pla?eval vi?ji davek 22% namesto 20%

 

1.primer :?e je recimo na 650? pla?e zapravi za hrano polovico in je tisto po zni?ani 8,5% stopnji se ne spremeni ni?. za ostalih 325? pla?a ?e danes 55? DDV davka, pri 22% davku pa bo pla?al 58? davka. To je celih 3? na mesec ve? kot jih pla?uje danes.

 

2.primer :Srednji razred s pla?o recimo 1200? za hrano verjetno zapravi malo ve? ampak ne bistveno ve? pa recmo 500? na mesec. Za vse ostale nakupe mu torej ostane 700?, kar pomeni 117? DDV-ja danes oziroma 126? DDV-ja ?e bi ta bil 22%. Razlika je le 9? na mesec, kar verjetno ni grozno.

 

3.prmer : bogata? s porabo 5000-10000? na mesec recimo da 1000? za hrano ostalo je po vi?ji dav?ni stopnji kar pomeni, da ?e danes da 666? - 1500? za DDV pri 22% DDV pa bi dal 721? - 1623? ali 55-123? ve? kot danes.

 

Dvig DDV-ja se bo poznal le pri tistih, ki imajo veliko in veliko tro?ijo in zato si trenutni oblastniki tako bojijo tega ukrepa saj se ne ?elijo zamerit eliti in pomembne?em od katerih si obetajo tak?ne ali druga?ne podpore. In ta dva procenta bi pomenila cca 300m? vi?ji inkom v dr?avno blagajno, kar je ve? kot je trenutni prihranek z vsemi var?evalnimi ukrepi do danes.

 

Vklju?no z najbolj bedastim predlogom o 15% odpu??anju v javnem sektorju. Ja bi bil efekt, ?e bi lahko tem 15% zagotovil slu?bo v realnem sektorju. Ker pa to ni mo?no bodo ?li na zavod, kjer bodo ratali breme cele dru?be in ?e ve?ji minus v dr?avni blagajni.

 

Kdo to pravi.... :jezicek:

 

hehe bom raje kr tiho :blush: mi je v zagovor, da so vsi stari kot zemlja. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, sej mi imamo tudi Ursusa letnik 1968....pa? zato, ?e je ?e bajta..naj bo pa ?e traktor...filozofija fotra...ampak res da je bolj za okras in 3x na leto v hosto...ter vsak vikend se ga iz gara?e postavi da ga vsi vidjo :hohoho:

 

No in zato smo tudi tako visoko na lestvici. Pri nas je traktor dru?inski ?lan, dosti takih primerov poznam kot imate vi, ?eprav ne tako stare ampak OK. Konec koncev je za ve?ino kmetov ravno nakup traktorja najve?ja nalo?ba poleg hleva in se zato te?je lo?ijo od njega. Druga plat je sodelavec ima vikend in razmi?lja o nakupu manj?ega traktor?ka, pa? da si bo la?je sam urejal svoje povr?ine. Ne vidim ni? grdega v tem, saj ga bo po?teno kupil, ne ukradel. Nem?ija je pomoje nizko na tej lestvici ravno zaradi obratnega razmi?ljanja, star traktor je za stran, pa je mir. Vpra?anje, ki se mi poraja je, ?e grejo tudi traktorji, kot avti za izvoz, da filajo na?o statistiko? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj, ?isto sem pozabil napisati odgovor zakaj povi?anje zgornjega DDV-ja ni taka katastrofa kot se posku?a prikazati v javnosti.

 

Zakaj bi jebal mali ?lovek z najmanj prihodki, ?e vemo, da bo le polovico svojih nakupov pla?eval vi?ji davek 22% namesto 20%

 

1.primer :?e je recimo na 650? pla?e zapravi za hrano polovico in je tisto po zni?ani 8,5% stopnji se ne spremeni ni?. za ostalih 325? pla?a ?e danes 55? DDV davka, pri 22% davku pa bo pla?al 58? davka. To je celih 3? na mesec ve? kot jih pla?uje danes.

 

2.primer :Srednji razred s pla?o recimo 1200? za hrano verjetno zapravi malo ve? ampak ne bistveno ve? pa recmo 500? na mesec. Za vse ostale nakupe mu torej ostane 700?, kar pomeni 117? DDV-ja danes oziroma 126? DDV-ja ?e bi ta bil 22%. Razlika je le 9? na mesec, kar verjetno ni grozno.

 

3.prmer : bogata? s porabo 5000-10000? na mesec recimo da 1000? za hrano ostalo je po vi?ji dav?ni stopnji kar pomeni, da ?e danes da 666? - 1500? za DDV pri 22% DDV pa bi dal 721? - 1623? ali 55-123? ve? kot danes.

 

Dvig DDV-ja se bo poznal le pri tistih, ki imajo veliko in veliko tro?ijo in zato si trenutni oblastniki tako bojijo tega ukrepa saj se ne ?elijo zamerit eliti in pomembne?em od katerih si obetajo tak?ne ali druga?ne podpore. In ta dva procenta bi pomenila cca 300m? vi?ji inkom v dr?avno blagajno, kar je ve? kot je trenutni prihranek z vsemi var?evalnimi ukrepi do danes.

 

Vklju?no z najbolj bedastim predlogom o 15% odpu??anju v javnem sektorju. Ja bi bil efekt, ?e bi lahko tem 15% zagotovil slu?bo v realnem sektorju. Ker pa to ni mo?no bodo ?li na zavod, kjer bodo ratali breme cele dru?be in ?e ve?ji minus v dr?avni blagajni.

hehe bom raje kr tiho :blush: mi je v zagovor, da so vsi stari kot zemlja. :hudicek:

 

Mislim, da je ta razlaga malo po kavbojsko napisana.Pozablja? namre?, da tudi tisti z manj?imi pla?ami potrebujejo Tv-je, pa belo tehniko, pa omare, pa plo??ice za kopalnico, pa avtomobile. In je tudi za te enaka cena kot za bogata?e.Ker ti si napisal stvar tako, kot da nih?e ne vzame kredita v Slo., ?eprav vemo, da je ve? kakor 70% ljudi zakreditiranih.Ker ?e ne bi bilo kreditov, bi komot lahko zvi?ali davek na 100%, ker itak skoraj nih?e ne bi ve? ni? kupoval.

Bi pa zvi?anje DDV-ja prineslo ?e dodatno "stiskanje" evr?kov in posledi?no bi ?e manj denarja kro?ilo.

Je pa? preve? folka na minimalcih in ni kupne mo?i.Kaj ?mo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti pa si k na?a dr?ava :hohoho: - kredite je treba tud odpla?at in vse to v okviru vi?ine pla?e/prihodkov ... tvoja zmo?nost je visoka le toliko kot ima? prihodkov... zato pa sem napisal da tisti z najni?jimi dohodki porabijo dobrih 300? na mesec za vse to kar si na?eloma lahko privo??ijo. In ?ist ni? ne spremeni dejstva a vzamejo kredit ali ne... mese?no lahko dajo od sebe to?no tolk denarja kot zaslu?ijo in niti centa ve? zato moj izra?un popolnoma dr?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.