Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Že dober kombi bo problem dobiti. Saj to ne bo, kar takoj zdele. Pač počasi bom začel gledati v to smer. Sva že imela to v planu. Pa sva potem hišo iskala in kupila ter  se podala v obnovo (to tudi ne grem več delat). Zdej je hčerka prišla na svet spet ni časa preveč nikoli. 

Imam še nekaj okoli hiše v planu prvo naredti in potem kemper. Kupil bom že kombi... potem se komaj začne fešta:D

 

Odvisno bo seveda tudi veliko od šihta. Dva velika projekta imam sedaj in treba to izpeljati (znajo padati vikendi, nadure, itd...)

 

Kakorkoli že imam plac in kombi lahko poačasi rihtam v kemper. Se ne mudi. Najraje bi kupil že kemper ampak ni to tisto pravo zame:jupiii:

Mora biti švic, solze in kaka kaplja krvi vpletena v delu na njemu. O vsem boste obveščeni.

 

Kot je rekel Alex uživam v projektih takih in drugačnih. Ni dneva doma, da nebi nekaj naredil, posodobil ali vsaj imel idejo za izboljšavo.

Tudi službo imam tako. Razvojni oddelek v firmi je zame čista poezija. 

 

Uglavnem... kemper... It's on:punk:

Ko bos sel v predelavo ti svetujem obisk foruma kamperistov in fb skupina "kampiranje je zakon". 

Napisano
Pravkar je Nejc1986 napisal:

Ko bos sel v predelavo ti svetujem obisk foruma kamperistov in fb skupina "kampiranje je zakon". 

Forum ja. Fb pa ne držimo pri hiši:prstgor:

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Evo...prodam kombi, idealen za predelavo...

Če te zanima, daj ZS...

LP Ivan

Napisano
On 3/6/2021 at 10:16 PM, Boss said:

Sem se vozil po Ljubljani v času policijske ure in za ziher sem vzel še mamo zraven. Lahko sporočim, da v Sloveniji to deluje, Hojsu se je pač zalomilo šele pri Hrvatih.

 

Če koga zanima kako zgleda Ljubljana v času policijske ure lahko tud kak filmček skup zlimam, čeprav me zna kak izdajalc tud zašpecat policajem. :nevem:

 

Haha. Sem šel zadnjič ac LJ-NM okol desete.. Proti LJ je še šel kakšen avto, proti NM pa žive duše nikjer, srhljiv filing.

Napisano

Naročil novo varilno pištolo. Na stari nekaj mikro stikalo zafrkava.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 10 minutami je FuManchu napisal:

Naročil novo varilno pištolo. Na stari nekaj mikro stikalo zafrkava.

Bravo. Jaz pa sem naročil in danes dobil-novo ličarsko pištolo. 😊

 

 

Napisano

Lp....včeraj dobila nove letne gume in komplet pranje 😉😁😁..pa lep dan zoom zoom 😁

IMG_20210318_164349.jpg

IMG_20210318_164409.jpg

Napisano
pred 38 minutami je Gelipter napisal:

Lp....včeraj dobila nove letne gume in komplet pranje 😉😁😁..pa lep dan zoom zoom 😁

IMG_20210318_164349.jpg

IMG_20210318_164409.jpg

Glih zdaj, ko sva zamenjala zimske gume z letnimi pa je spet zima. Danes zjutraj pri nas v Kp - 2,5°C.Slana pa kot sneg. :whatever:

 

 

Napisano

Jaz imam letne (tudi Uniroyal kot Gelipter) in je odlična guma, če bo malo snega po tleh me tudi ni strah s temi gumami. Aja, avto je pa Korejc, ni Mazda :)

 

Obeta se odličen wikend, še 3 urce službe in potem, juhuhu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Glih zdaj, ko sva zamenjala zimske gume z letnimi pa je spet zima. Danes zjutraj pri nas v Kp - 2,5°C.Slana pa kot sneg. :whatever:

Ja...to je zdaj par dni 😉😁😋pol bo že topleje 😁😁😁😁😁.zoom zoom 😉

pred 8 minutami je Z M A J napisal:

Jaz imam letne (tudi Uniroyal kot Gelipter) in je odlična guma, če bo malo snega po tleh me tudi ni strah s temi gumami. Aja, avto je pa Korejc, ni Mazda :)

 

Obeta se odličen wikend, še 3 urce službe in potem, juhuhu

Ej..res je zame je to dobra guma ...posebno po mokrem je TOP ...👍😉😁😁😁lp😉

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

o fak... jaz na hitr prebral, da ma Zmaj gume znamke Gelipter in sem rekel pa kaj je to zdej en nov kitajski jajc. :hudicek:🤪

 

 

33112_1.png

Napisano
pred 49 minutami je Nejc1986 napisal:

Še 7h šihta in potem 5dni dopusta :)

Ti maš več dopusta k Pahor mnde:D joke. Ti privoščim:prstgor:

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

Še 7h šihta in potem 5dni dopusta :)

Sva že dva, sam jaz mam najprej 40 viška ur za ponucat. Pol pa še 19 dni starega dopusta.

 

Sem šel zadnjič ravno gledat kolk sem lohk frej in ugotovil da 10 dni z viška ur, 19 dni starega dopusta, 29 novega in še 2x po 7 dni izrednega, ker ga do zdaj še nisem nikoli koristil. Se pravi dobre tri mesece in še kakšen teden ?zmeden?

33112_1.png

Napisano
pred 15 minutami je FuManchu napisal:

Ti maš več dopusta k Pahor mnde:D joke. Ti privoščim:prstgor:

Tudi delam več kot on :)

Napisano
pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

Tudi delam več kot on :)

Tako kot verjetno 99% folka v Slo. Tko kot on "glumi gljivu" in je brez hrbtenice jih verjetno težko najdeš še kaj takšnih.

33112_1.png

Napisano
pred 12 minutami je Bini napisal:

Sem enga obrno na bezino... :jupiii:

IMG_20210319_135216.jpg

Zgleda odlično. Jaz pa bom jutri burgerje delal:bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Zgleda odlično. Jaz pa bom jutri burgerje delal:bravo:

Angus? 🍔 👍

Napisano
pred 11 minutami je Bini napisal:

Angus? 🍔 👍

Young? AC/DC:punk:

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 21 minutami je Alex napisal:

Young? AC/DC:punk:

Sem moral poguglat da sem razumel foro:) jaz ob besedi angus bolj pomislim na kaj drugega. 

  • Haha 1
  • Začuden 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Priznam. Kot svinja z mehom. Ne operem in zbrišem zunanjost ohišja pralnega stoja po vsaki uporabi kot to domnevam da počneš ti.   Ena od naprav v službi je bila že  po nekaj letih fajn rjasta in to v prostoru, kjer je zaradi disipacije več naprav potrebno intenzivno hlajenje s klimami - posledično zrak nima vlage. BTW naprava je švabska, koštala je pa preko četrt miljončka.   Da naprave rjavijo je en sam razlog.  Proizvajalec je zaj.. 
    • Povsod se da zmenit, dobiti predračun, se pogovorit o ceni. Mehaniki dobro poznajo to problematiko čiščenja (peskanja z lušinami orehov) sesalnih ventilov. Če se dobro spomnim je pri Mazdinem dizlu 2.2. cca 6 ur samo razstavljanja in sestavljanja nazaj. Na Youtubu je kar nekaj tega. To znajo vsi, ki so pravi mehaniki (ni to samo Mazdin problem), peskati pa dajo nekateri podizvajalcem. In kompletna storitev ne more stati 50€, tudi ne 150€ ... Ali je to 400 € ali 500 € - bolj je važno, da to naredi nekdo, ki bo zagotovo naredil strokovno, temeljito . da poleg čiščenja ne bo naredil še kakšne škode.   50,00 € ... Cena velja za 1 izgorevalno komoro. Peskanje-čiščenje z orehovimi lupinami - Carbon build up CHIPAN.SI Peskanje: sesalnih kolekrotjev, svečk, ventilov, turbin    
    • Ni mi jasno odkdaj je Volvo "fun car" 😲   Pa da nimaš denarja, če maš Masserattija, oziroma, kot da je cenejši kot Alfa. Tudi dobra.
    • Forda sem našel, Mazde pa ne...    
    • Vprašaj hrčke kako živijo pa ti bo jasno... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.