Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes ob 16.00 sem dogovorjen z g. ?upanom (?arcem) da malo predebatirava o aktualnih problemih na?e ob?ine, imam tudi par predlogov zanj! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? ?arec je ful ok sogovornik (nikakor ne nadut), dogovorila sva se par stvari, zdej pa da vidmo kok bo trajalo (lepo je povedal, da ne bo kaj dosti obljubljal in flancal ampak raj?i poskusil kaj postorit)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rezerviral trajekt za novemberske pocitnice :jupiii:

 

in fasal datume spet za cel november <_< , za nov let upam da bom doma.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zrihtal v?ig :ouje::danzoman::punk: ...itak, saj sem 'frtajler majster' :rulam:

 

:hohoho::hohoho: kdo sploh ?e ma to danes :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon mi je odmontiru tista dva ?trle?a nastavka od izpuha zadaj, zdej zgleda bolj?e! :bravo::danzoman:

 

pa sej sploh ni razlike med laguno in 6ko, skoz si tam :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah teli nastavki so mi pozvro?ali (?e dodatne) sive lase, tako da je zdej kar bolj prijetna vo?nja pa ?e lep?e izgleda! :danzoman::bravo::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons mata pa moja Stella in njena sestrca prvi rojstni dan. Jutr mamo pasji dru?inski meeting, kar pomen da morm ?e nardit torte (no to bi mogla tko al tko ker mam ?e naro?ilo), pa n? se mi ne da (no to je bolj za jamralnik),..

 

Drug teden v petek pa koncert,..komi ?akam, ?eprou morm spet v lov za ?evlji :S

In ?eprou je prvotni plan za koncert odpadu, se je javl ?e 5 folka v slu?bi, da bi ?li, tko da bo ?e pestro :danzoman:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navti?ni vikend uspel, prikolica cela z wuetrhom in cinkom v spreju obnovljena, motor pali...

http://www.mojvideo.com/video-mercury-75/b...1437564095d7f9a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova fitnes naprava v moji dnevni sobi:

http://www.logitech.com/en-gb/440/3898?WT.z_sp=Image

 

:bravo:

 

:notworth::hohoho::hohoho: dober trening

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majka ?rnozmajka leti pri 2C minusa k marijamadona, bi se ?e kr vozu, pa sm moru jet na ?iht! :hudicek:<_<

 

Pa fajn da mam gara?o za stroja, sm vidu dans kr nekaj ljudi kako drgnejo stekla svoje makine! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majka ?rnozmajka leti pri 2C minusa k marijamadona, bi se ?e kr vozu, pa sm moru jet na ?iht! :hudicek:<_<

 

Pa fajn da mam gara?o za stroja, sm vidu dans kr nekaj ljudi kako drgnejo stekla svoje makine! :harhar:

 

po verjetnosti segreto na 20 stopinj kar je res najbol odli?no za avto :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi rekel, da prehitro sklepa?; od Sutjeske do Trzina se mi je ?e kar dobro segrela in potem sem jo o?e?il k zmaja! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.