Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pohvalit moram sebe, ki sem izbral pravi trenutek za nakup konkretne količine kurilnega olja po samo 0,672€ za liter.

 

OBENEM moram pohvalit podjetje HALO OLJE, ker to je povsem drug nivo kot tisti PETRO PLUS, kjer so me razjezili na fertig s svojo neorganizhiranostjo (sem pisal v Razkurnik takrat). Tile pa 1 dan prej pokličejo, če gre vse po načrtu in da me bodo ponovno poklicali na dan dostave 1 uro prej, da se slučajno ne zgrešimo. Dobil sem celo manjše darilo, huhu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KIV Vransko oz. Bentone je gorilec, hehe

 

Danes oddelam par urc in že bo tule wikend, huhu.

 

Preživite ga maksimalno oz. optimalno! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdajle si dal 2 jurja za kurilca, par dni nazaj pa 600 za klimo. Za 2600€ bi si lahko nabavil 2 klimi z montažo ki gresta do -25 in bi z njima grel hišo za manj kot 500€ letno. Bistveno ceneje kot drva. 

 

Edit: pa še centralna bi ti bila za vsak slučaj za rezervo.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za dva tisoč evrov je dobil skoraj 3000 litrov kurilnega olja. Če to skuri v eni zimi... Mora že kar pošteno kurit. In me zanima, kateri dve klimi bi za 500€ na leto grele toliko kot kotel na kurilca s skoraj 3000 litrsko zalogo? Razen, če ima sistem centralnega ogrevanja in kotel z gorilcem iz leta 1975...

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja hiša je velikosti 9x11 in v treh etažah, tako da nisem prepričan kaj bi lahko z dvema klimama postoril pozimi :) V 2021 sledi nakup toplotne črpalke in to bo TO :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Z M A J napisal:

Moja hiša je velikosti 9x11 in v treh etažah, tako da nisem prepričan kaj bi lahko z dvema klimama postoril pozimi :) V 2021 sledi nakup toplotne črpalke in to bo TO :)

Točno tako, ni druge..... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lov na STKP žige spet tukaj . Iz Trbovelj na sv.planino, mrzlica, spust čez Čeče in na kočo na Kalu , preko Hrastnika na kočo v Gorah ter nazaj v Trbovlje... 4je novi žigi...

 

Ker sem želel izkoristiti dan,sem na koncu ob pomoči gurmanskih Petrol sendvičev skočil še na Kum.

 

Lep dan je tole.

IMG_20200508_111054.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SCREAM-a moram pohvalit, ki mi je ne samo založil cekine za platišča in mi jih shranil do danes, temveč tudi lastnoročno namestil :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je mazdaman napisal:

Brez slike ne verjamemo

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk
 

Prilepim na večer kej gor. Sedaj je že upgrejdana 👍😃

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom pohvalil sebe, bom pa neznanega pohodnika. Zgolj zato,da ne bo preveč negativizma naokoli (s čimer sicer ni nič narobe, dokler je le-ta upravičen in dokler se zna tudi pohvaliti).

 

Skratka, z družbo smo šli iz Ljubljane na Stari Ljubelj.  Seveda gor fotke,pijaca... Potem si za navzdol oblecem dolgo majico in prestavim zadnjo lučko...

 

Ko pridem navzdol do glavne ceste (Kdor pozna , ve da je to precej strm makadam v dolžini slaba 2km), opazim , da mi je nekje odpadla lučka... 50eur ni malo denarja... Trmasto in jezno odkorakam (v spd čevljih) v klanec, hodim 10'. Na daleč Me vidi pohodnik in se zadere, da zagotovo iščem lucko... Mi pomaha z njo in mi jo vrne... Ne želi sprejeti 10eur za kavo... Se mu 5x lepo zahvalim in povem , da ne tale lučka dejansko kar nekaj vredna in da mi je polepšal dan.

 

Kar me je najbolj presenetilo; tip je točno vedel , katere firma je luč (čeprav ni nikjer napisano) in rekel je , da si mora nekaj takega tudi sam kupiti... Komot bi si jo dal v žep... 

 

 

Še so (tudi do specialkarjev) fer ljudje na svetu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LAK TOM-a (Pelkovega soseda mojstra ličarja) moram pohvalit, ker mi je na karavanu pričela puščati servo črpalka in sem se spontano napotil proti dr. Pelku, da ga tam pustim. Se je zakompliciralo, ker ni imel prostega nadomestnega vozila. :(

 

Takrat grem pozdravit še soseda Tomaža in ga vprašam, če ima kakšen wagen za posodit. In tako sem se odpeljal, juhu :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DAnes bo tole za večerjo, priporočam tudi vam;

 

4916b9c8fc_61928582.jpg?v=d41d
OKUSNO.JE

Zanimivo kulinarično doživetje z zelo enostavnim postopkom priprave.

 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 4. 2020 ob 15:15 je Alex napisal:

Potem kdaj? Po mojem ne bo konec dežja sedaj v maju. 

Sej je prav, da se napada. Ker drugače bo huda suša poleti. 

dne 29. 4. 2020 ob 15:44 je NevLado napisal:

16. maj, po zofki, pa še direkt na soboto nanese. :lol:

  evo alex slabo sem napovedal bo očitno še dež par dni

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je FuManchu napisal:

Včeraj nabavil novo baterijsko bormašinco. Dewalt. Šel kupovat pa čist nekaj drugega😄

Pa pravijo, da ni potrošnje. 😁

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super masinca le mal predraga :). Jest sem pred kratkim isto kupil udarni vrtalnik znamke bosch.

 

500
WWW.MIMOVRSTE.COM

Akumulatorski kombinirani vijačnik deluje na baterijo Li-Ion z 18 V in ima spremenljivo nastavitev hitrosti. LED svetilka za boljšo vidljivost...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nisem dal toliko za njo :) sem jo dobil za skoraj pol ceneje. Smo imeli na šihtu Bosch pa nismo bili zadovoljni. Smo nabavili Milwaukee pa je sedaj mir.

 
 
 
 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.