Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 17 minutami je Janez007 napisal:

 

Mi še ni usepelo nič od tega naredit in  upam, da ostane še dolgo tako... :danzoman:

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

😂 🤣 

20250204_135224.jpg

 

Ja, težišče je visoko, ampak te rešuje "nagibna tehnika" (strojevodje to poznajo iz SŽ-310)...

  • Haha 1
  • Zmeden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 12 minutami je Slivka napisal:

ampak te rešuje "nagibna tehnika"

 

kurc te kej rešuje "nagibna tehnika", ker na skiroju vse bolj izgleda kot "negibna tehnika".

33112_1.png

Napisano
dne 20. 2. 2026 ob 18:31 je Boss napisal:

Drugače pa ja... točno to je ne bom vedel kako se vozi Superb, če bom Kodiaka testiral. Edino mogoče bom vsaj videl a je to ta motor, ki ga iščem, al gremo nazaj na dizla.

 

Evo, imel kokodaka VRS na triurnem testu. 

 

Ker me je zanimal predvsem motor sem ga tudi sprobal tako z 2x športno vožnjo čez Kurešček pa nekaj hitrih vključevanj na AC. Za piko na i pa še 2x start z lunch control opcijo.

 

Končna ocena: motor je enostavno povedano odličen, s 1900kg mase opravi igraje, tako da v 200 kg lažjem Superbu bi moral biti še precej bolj prepričljiv. Vozna dinamika je odlična, tako pri malo bolj zahtevni vožnji, kot elegantno uglajena pri kruzanju. Nastavitve DCC in odzivnosti motorja v sport načinu pa so samo pika na i. Lahko se voziš športno trdo v ovinke in celo ni hudega negativnega filinga, da gre za težko SUV kravo. Lahko pa daš recimo na udobje, kjer sploh ne veš da se da preko ležečkotov tako elegantno in mehko peljat. Slaba cesta kar naenkrat sploh ni več tako slaba.

 

Pol pa še lunch control - ja nisem si mogel pomagat, da ne bi sprobal. To je dejansko LOL v najbolj pozitivnem smislu... avto dobesedno odnese z mesta in 4x4 opravi odlično delo, tako da 6.6s do 100kmh je dejansko izvedljivih. Superb je celo še za sekundo hitrejši na testih. Sej ne da rabiš to dnevno.... ampak ni pa slabo, da veš da je nekje tud ta bombonček na voljo.

 

Še nekaj hitrih vključevanj na AC v raznoraznih voznih režimih, ti kar rahlo narišejo nasmeh na ustnice. Tole gre res dobro.

 

Zdaj pa tisto kar me je skrbelo najbolj in sicer kolk taka zabava popapa goriva. Prodajalec me je malo ustrašil, da bo kar tam nekje okoli 10l/100km.

No pazi zdaj to, avto na testu, 2x lunch control, dirkanje v hrib, pa vsaj 10 hitrih štartov na AC, vožnja na omejitvi ali malo čez, 4x4, 15% mestne vožnje, kar nekaj stanja, ko sem štimal nastavitve, pa seveda masivna neaerofinamična SUV krava. Vse to v slabih 100 narejenih kilometrov. 

Poraba, pa če verjamete ali ne... 7,5litra/100km. Prodajalec tudi ni mogel verjet, sploh, ker sem priznal, da sem sprobal tudi lunch control. Si upam trdit, da v Superbu pri bolj normalnih pogojih uporabe bo verjetno okoli 7 ali celo pod. Men je to noro dobro, ker v mislih sem se pripravljal na porabo tam nekje okoli 9 litrov.

 

Končna ocena ... prijetno pozitivna, praktično nobene zamere, znajdu sem se v nekaj minutah kje je kaj v menijih in nastavitvah... zelo intuitivno.

Ja Mazda 6 se vozi zelo lepo, in pri dinamični vožnji enako dobro. Se pa pelje tale Škoda pri umirjeni vožnji celo nekoliko bolj kot Mazda 6. Verjetno, če bi imel Superba s tem motorjem na testu bi po mojem že dal aro. :bravo:

 

 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 18 minutami je Boss napisal:

 

Evo, imel kokodaka VRS na triurnem testu. 

 

Ker me je zanimal predvsem motor sem ga tudi sprobal tako z 2x športno vožnjo čez Kurešček pa nekaj hitrih vključevanj na AC. Za piko na i pa še 2x start z lunch control opcijo.

 

Končna ocena: motor je enostavno povedano odličen, s 1900kg mase opravi igraje, tako da v 200 kg lažjem Superbu bi moral biti še precej bolj prepričljiv. Vozna dinamika je odlična, tako pri malo bolj zahtevni vožnji, kot elegantno uglajena pri kruzanju. Nastavitve DCC in odzivnosti motorja v sport načinu pa so samo pika na i. Lahko se voziš športno trdo v ovinke in celo ni hudega negativnega filinga, da gre za težko SUV kravo. Lahko pa daš recimo na udobje, kjer sploh ne veš da se da preko ležečkotov tako elegantno in mehko peljat. Slaba cesta kar naenkrat sploh ni več tako slaba.

 

Pol pa še lunch control - ja nisem si mogel pomagat, da ne bi sprobal. To je dejansko LOL v najbolj pozitivnem smislu... avto dobesedno odnese z mesta in 4x4 opravi odlično delo, tako da 6.6s do 100kmh je dejansko izvedljivih. Superb je celo še za sekundo hitrejši na testih. Sej ne da rabiš to dnevno.... ampak ni pa slabo, da veš da je nekje tud ta bombonček na voljo.

 

Še nekaj hitrih vključevanj na AC v raznoraznih voznih režimih, ti kar rahlo narišejo nasmeh na ustnice. Tole gre res dobro.

 

Zdaj pa tisto kar me je skrbelo najbolj in sicer kolk taka zabava popapa goriva. Prodajalec me je malo ustrašil, da bo kar tam nekje okoli 10l/100km.

No pazi zdaj to, avto na testu, 2x lunch control, dirkanje v hrib, pa vsaj 10 hitrih štartov na AC, vožnja na omejitvi ali malo čez, 4x4, 15% mestne vožnje, kar nekaj stanja, ko sem štimal nastavitve, pa seveda masivna neaerofinamična SUV krava. Vse to v slabih 100 narejenih kilometrov. 

Poraba, pa če verjamete ali ne... 7,5litra/100km. Prodajalec tudi ni mogel verjet, sploh, ker sem priznal, da sem sprobal tudi lunch control. Si upam trdit, da v Superbu pri bolj normalnih pogojih uporabe bo verjetno okoli 7 ali celo pod. Men je to noro dobro, ker v mislih sem se pripravljal na porabo tam nekje okoli 9 litrov.

 

Končna ocena ... prijetno pozitivna, praktično nobene zamere, znajdu sem se v nekaj minutah kje je kaj v menijih in nastavitvah... zelo intuitivno.

Ja Mazda 6 se vozi zelo lepo, in pri dinamični vožnji enako dobro. Se pa pelje tale Škoda pri umirjeni vožnji celo nekoliko bolj kot Mazda 6. Verjetno, če bi imel Superba s tem motorjem na testu bi po mojem že dal aro. :bravo:

 

 

Vse ti bi recimo še delno verjel,edino ta s porabo je bosa. Ker sem vozil tak motor (nečak je imel oktavio RS, ne vem sicer,če je motor enak) in pod 8,5 litra tudi z nežnejšo vožnjo ni šlo. Sem jo pa z lahkoto naredil žejno z  10 litri.

Ok. Če si naredil en štart in eno vključevanje na avtocesto, drugo pa vozil z tvojo "nežno nogo" po omejitvah ali pa še raje manj , potem ja. Drugače ni šans.😉

 

IMG_20260225_175300.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Evo, imel kokodaka VRS na triurnem testu. 

 

Ker me je zanimal predvsem motor sem ga tudi sprobal tako z 2x športno vožnjo čez Kurešček pa nekaj hitrih vključevanj na AC. Za piko na i pa še 2x start z lunch control opcijo.

 

Končna ocena: motor je enostavno povedano odličen, s 1900kg mase opravi igraje, tako da v 200 kg lažjem Superbu bi moral biti še precej bolj prepričljiv. Vozna dinamika je odlična, tako pri malo bolj zahtevni vožnji, kot elegantno uglajena pri kruzanju. Nastavitve DCC in odzivnosti motorja v sport načinu pa so samo pika na i. Lahko se voziš športno trdo v ovinke in celo ni hudega negativnega filinga, da gre za težko SUV kravo. Lahko pa daš recimo na udobje, kjer sploh ne veš da se da preko ležečkotov tako elegantno in mehko peljat. Slaba cesta kar naenkrat sploh ni več tako slaba.

 

Pol pa še lunch control - ja nisem si mogel pomagat, da ne bi sprobal. To je dejansko LOL v najbolj pozitivnem smislu... avto dobesedno odnese z mesta in 4x4 opravi odlično delo, tako da 6.6s do 100kmh je dejansko izvedljivih. Superb je celo še za sekundo hitrejši na testih. Sej ne da rabiš to dnevno.... ampak ni pa slabo, da veš da je nekje tud ta bombonček na voljo.

 

Še nekaj hitrih vključevanj na AC v raznoraznih voznih režimih, ti kar rahlo narišejo nasmeh na ustnice. Tole gre res dobro.

 

Zdaj pa tisto kar me je skrbelo najbolj in sicer kolk taka zabava popapa goriva. Prodajalec me je malo ustrašil, da bo kar tam nekje okoli 10l/100km.

No pazi zdaj to, avto na testu, 2x lunch control, dirkanje v hrib, pa vsaj 10 hitrih štartov na AC, vožnja na omejitvi ali malo čez, 4x4, 15% mestne vožnje, kar nekaj stanja, ko sem štimal nastavitve, pa seveda masivna neaerofinamična SUV krava. Vse to v slabih 100 narejenih kilometrov. 

Poraba, pa če verjamete ali ne... 7,5litra/100km. Prodajalec tudi ni mogel verjet, sploh, ker sem priznal, da sem sprobal tudi lunch control. Si upam trdit, da v Superbu pri bolj normalnih pogojih uporabe bo verjetno okoli 7 ali celo pod. Men je to noro dobro, ker v mislih sem se pripravljal na porabo tam nekje okoli 9 litrov.

 

Končna ocena ... prijetno pozitivna, praktično nobene zamere, znajdu sem se v nekaj minutah kje je kaj v menijih in nastavitvah... zelo intuitivno.

Ja Mazda 6 se vozi zelo lepo, in pri dinamični vožnji enako dobro. Se pa pelje tale Škoda pri umirjeni vožnji celo nekoliko bolj kot Mazda 6. Verjetno, če bi imel Superba s tem motorjem na testu bi po mojem že dal aro. :bravo:

 

 

Sem prav vesel, da ti je bilo vse všeč pri vožnji celo SUV 👍 

Zdaj vidiš vsaj pribižno kako se je vozit z CX-30, ki je pol nižja.... :nevem:

Nimaš kaj, kupi SUPERBA in to je to... 🤗 👍

Napisano
pred 47 minutami je Alex napisal:

Vse ti bi recimo še delno verjel,edino ta s porabo je bosa. Ker sem vozil tak motor (nečak je imel oktavio RS, ne vem sicer,če je motor enak) in pod 8,5 litra tudi z nežnejšo vožnjo ni šlo. Sem jo pa z lahkoto naredil žejno z  10 litri.

Ok. Če si naredil en štart in eno vključevanje na avtocesto, drugo pa vozil z tvojo "nežno nogo" po omejitvah ali pa še raje manj , potem ja. Drugače ni šans.😉

 

Sej men je vseeno a mi verjameš al pa ne, žal edino, da nisem naredil slikice. Ne vem zakaj bi sam sebe lagal še manj pa da bi avto šparal na kratkem testu, kjer iščeš pluse in minuse. Ja sem si prav želel najti kakšen minus pa ga kar ni hotelo bit.

 

Je pa tako, da v tej zadnji 4. generaciji TSI 2.0 ea888 je ta motor še nekoliko varčnejši. Sem pregledal neskončno testov in recimo samo v starem superbu z TSI 2.0 gen 3. je cca liter razlike s tem novim.

33112_1.png

Napisano
pred 19 minutami je goB napisal:

 

A je Tommzy ? 😁

Najbrž. Je prodal Mazdo in kupil Škodo.😄

 

 

Napisano

No no... mogoče pa samo pogum zbira za obisk servisa. Za nekatere je lahko to hujše kot zobozdravnik.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

 

Evo, imel kokodaka VRS na triurnem testu. 

 

Ker me je zanimal predvsem motor sem ga tudi sprobal tako z 2x športno vožnjo čez Kurešček pa nekaj hitrih vključevanj na AC. Za piko na i pa še 2x start z lunch control opcijo.

 

Končna ocena: motor je enostavno povedano odličen, s 1900kg mase opravi igraje, tako da v 200 kg lažjem Superbu bi moral biti še precej bolj prepričljiv. Vozna dinamika je odlična, tako pri malo bolj zahtevni vožnji, kot elegantno uglajena pri kruzanju. Nastavitve DCC in odzivnosti motorja v sport načinu pa so samo pika na i. Lahko se voziš športno trdo v ovinke in celo ni hudega negativnega filinga, da gre za težko SUV kravo. Lahko pa daš recimo na udobje, kjer sploh ne veš da se da preko ležečkotov tako elegantno in mehko peljat. Slaba cesta kar naenkrat sploh ni več tako slaba.

 

Pol pa še lunch control - ja nisem si mogel pomagat, da ne bi sprobal. To je dejansko LOL v najbolj pozitivnem smislu... avto dobesedno odnese z mesta in 4x4 opravi odlično delo, tako da 6.6s do 100kmh je dejansko izvedljivih. Superb je celo še za sekundo hitrejši na testih. Sej ne da rabiš to dnevno.... ampak ni pa slabo, da veš da je nekje tud ta bombonček na voljo.

 

Še nekaj hitrih vključevanj na AC v raznoraznih voznih režimih, ti kar rahlo narišejo nasmeh na ustnice. Tole gre res dobro.

 

Zdaj pa tisto kar me je skrbelo najbolj in sicer kolk taka zabava popapa goriva. Prodajalec me je malo ustrašil, da bo kar tam nekje okoli 10l/100km.

No pazi zdaj to, avto na testu, 2x lunch control, dirkanje v hrib, pa vsaj 10 hitrih štartov na AC, vožnja na omejitvi ali malo čez, 4x4, 15% mestne vožnje, kar nekaj stanja, ko sem štimal nastavitve, pa seveda masivna neaerofinamična SUV krava. Vse to v slabih 100 narejenih kilometrov. 

Poraba, pa če verjamete ali ne... 7,5litra/100km. Prodajalec tudi ni mogel verjet, sploh, ker sem priznal, da sem sprobal tudi lunch control. Si upam trdit, da v Superbu pri bolj normalnih pogojih uporabe bo verjetno okoli 7 ali celo pod. Men je to noro dobro, ker v mislih sem se pripravljal na porabo tam nekje okoli 9 litrov.

 

Končna ocena ... prijetno pozitivna, praktično nobene zamere, znajdu sem se v nekaj minutah kje je kaj v menijih in nastavitvah... zelo intuitivno.

Ja Mazda 6 se vozi zelo lepo, in pri dinamični vožnji enako dobro. Se pa pelje tale Škoda pri umirjeni vožnji celo nekoliko bolj kot Mazda 6. Verjetno, če bi imel Superba s tem motorjem na testu bi po mojem že dal aro. :bravo:

 

 

Samo...ekran ti je pa ogromm na sredini in ti zmanjša vidno polje v superbu... 

Jaz sam zarad tega neb superba kupil. To je MOJE mnenje... 

Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

No no... mogoče pa samo pogum zbira za obisk servisa. Za nekatere je lahko to hujše kot zobozdravnik.

Ja, precej podobna zadeva.😂

 

 

Napisano (urejeno)

Ja, za obiskati uradno servis pod garancijo moraš pa res zbrati ves pogum. Baje ,da tam grizejo.😄

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

No ja, jaz bi pa v njegovem primeru šel tja lepo vse težave opisal, dal ključ s spiskom težav na mizo, jim zagrozil z (vsemi vrhunskimi odvetniki) in dal na voljo 45 dni.... 🥴 

Ps, če bi kaj pamutili bi še lahko kako sočno dobili povrhu, ker kar je preveč je pa le preveč.... :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Kakšen badass, Bini mišica. In potem bi se jezno s skirojem odpeljal s servisa 😄

  • Všeč 1
  • Haha 7
  • Zmeden 1
Napisano

To je tisto največje sranje, in to sranje v barvah: daš 40.000€ za vozilo, dobiš polizdelek in imaš dve možnosti:

- pogoltneš in se voziš s tem, kar si dobil

- vztrajaš pri svojem, da hočeš to, kar si plačal, in je vozilo na servisu, ti pa zgubljaš čas in živce ter se voziš s kolesom. Ali pa skirojem...

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 16 urami je Shrek napisal:

Samo...ekran ti je pa ogromm na sredini in ti zmanjša vidno polje v superbu... 

Jaz sam zarad tega neb superba kupil. To je MOJE mnenje... 

 

Če bi lahko bi vzel tistega manjšega osnovnega, ker je čist dovolj... ampak se ne da, razen če se kupi najbolj osnovna različica opreme. 

 

Drugač pa sam nimam težav s preglednostjo, ker sem bolj proti stropu avta s svojimi 192cm. Tako, da kolikor sem lahko sedel v salonu, je vse popolnoma normalno pod nivojem spodnjega dela stekla. Se pravi ni nobenih distrakcij v preglednosti.

33112_1.png

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Če bi lahko bi vzel tistega manjšega osnovnega, ker je čist dovolj... ampak se ne da, razen če se kupi najbolj osnovna različica opreme. 

 

Drugač pa sam nimam težav s preglednostjo, ker sem bolj proti stropu avta s svojimi 192cm. Tako, da kolikor sem lahko sedel v salonu, je vse popolnoma normalno pod nivojem spodnjega dela stekla. Se pravi ni nobenih distrakcij v preglednosti.

Kako  je pa kaj z fizičnimi gumbi? Jih je kaj ali je vse tač ? 

 

 

Napisano

En nasvet @Boss

Okoli porabe sem že marsikaj videl...tudi npr. nekdaj pred cca.10 leti pri bratovi Toyoti Verso...ko si potegnil ključ ven,se je pivprečna poraba po racunalnuku resetirala...torej nič povprečna,ampak bolj trenutna.

 

Torej nasvet-zapiši kilometre,tankaj,zbiraj listke od tankanja,in čez mesec,dva...ali najboljše čez eno leto (da imaš vse spremenljivke not-poletje/klima,zima/nizke temperature itd...),sam izračunaj.

To je edini zanesljivi način.

Preko racunalnika pa...a še nisi slišal za VW,nategah takšnih in drugačnih.

Sicer pa...jaz se tukaj nebi sekiral za porabo goriva ampak za porabo na servisiranju.

Tukaj ti bolj priporočam BMW😉😂🤣...ker se ne kvari.

 

Napisano
pred 4 urami je skritikrt napisal:

En nasvet @Boss

Okoli porabe sem že marsikaj videl...tudi npr. nekdaj pred cca.10 leti pri bratovi Toyoti Verso...ko si potegnil ključ ven,se je pivprečna poraba po racunalnuku resetirala...torej nič povprečna,ampak bolj trenutna.

 

Torej nasvet-zapiši kilometre,tankaj,zbiraj listke od tankanja,in čez mesec,dva...ali najboljše čez eno leto (da imaš vse spremenljivke not-poletje/klima,zima/nizke temperature itd...),sam izračunaj.

To je edini zanesljivi način.

Preko racunalnika pa...a še nisi slišal za VW,nategah takšnih in drugačnih.

Sicer pa...jaz se tukaj nebi sekiral za porabo goriva ampak za porabo na servisiranju.

Tukaj ti bolj priporočam BMW😉😂🤣...ker se ne kvari.

 

Enako. BMW je zadnje čase edini,ki se prerine med japonce-korejce, po zadovoljstvu kupcev in po številu okvar.

 

 

Napisano (urejeno)

Ko smo že pri BMW okvarah, je to od temperature ali me je kdo butnil? 😡🤬

 

Opis ni na voljo

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.