Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

An?e je opravu delo z odliko, da ne bo pomote! :jupiii::danzoman:

 

Kaj si pa pol ti u?pi?u? Feltne?

 

Odrexzan od sveta zahvaljujoc blackberryju :(

 

?e ti je to kaj v tola?bo - nisi edini. Pa so ?e kej zrihtal al bo? moral kak drug telefon uporabit?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si pa pol ti u?pi?u? Feltne?

?e ti je to kaj v tola?bo - nisi edini. Pa so ?e kej zrihtal al bo? moral kak drug telefon uporabit?

 

saj to sem mislil, pocasi se prebuja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ne spra?uj, motorika me je pustila na cedilu in sm ga mal ... (mah jebe? pleh je pleh) pa sem za??itu da ne bo rjavel in nakoncu ?trihnu na ?rno, ratal je pa :whatever::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mweh, sem sodelavca posu, da mi naro?i Stargate SG1- compelte sezone prek Amazona. Pa mi prvi? ni ?lo, ker je pozabil, da je ?e zabil limit na kreditni, zdej je pa Item under review na amazonu, ker bojda nekaj ne ?tima. Ehh nimam sre?e, zdaj mi je spet padla na pamet ona BBC-jeva poteza, ko so poslali moj paket iz UK do Bolivije in potem do mene....

 

Zato tok hudi?ev nerad kupujem prek neta, ker pri meni ?e ma najman?e ?anse da gre kaj narobe, bo ?lo 2x... :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdica je na lepotnih operacijah in bo lepa lepa v petek,..zakaj v jamralniku,..ker je nadomesten avto fiat punto :glare:

 

To bi morala biti vesela - najslab?e je, ?e dajo nadomestni avto, ki je bolj?i od tvojega pa ga pol no?e? vrniti :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi morala biti vesela - najslab?e je, ?e dajo nadomestni avto, ki je bolj?i od tvojega pa ga pol no?e? vrniti :hudicek:

 

Ali pa da bi ji dali Cadillac Eldorado, ki bi ?rl 50 litrov! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj, LPG v RX8? BLASPHEMY!!!!

 

BAN!!!!

 

dej ga ?e v dizel premonteri, pa ene par son?nih celic (havba je kar velka), pa par bebcev da ga uzad porivajo, pa mogo?e ?e pedala pa vesla pa jadra. pa ne pozabi si ?e jajc odrezat ko bo? ?e pri tem.

 

Kwa pa teb ni jasn, sej je na orumu ?e en majstr z RX8 LPG.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr. Po dekretu vlade oz AUKN bomo morali zni?at prihodke. Ker smo skoraj 100% neto izvoznik storitev to pomeni manj dnarja iz tujine ne samo za nas, ampak tudi za v dr?avni prora?un. :vskalo: Matr ?e novm ?el na volitve samo zato, da volim kalimerota.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr. Po dekretu vlade oz AUKN bomo morali zni?at prihodke. Ker smo skoraj 100% neto izvoznik storitev to pomeni manj dnarja iz tujine ne samo za nas, ampak tudi za v dr?avni prora?un. :vskalo: Matr ?e novm ?el na volitve samo zato, da volim kalimerota.

 

Jest grem samo zato, druga?e nebi ?el....v 20letih so vse zasral..tko da v bistvu zdej nima ve? kej zasrat...oz. da ne govorim da je LJ svetlobna leta naprej kot prej....ko niso ni? od ni? naredili. Se pa marsikateri v pufe spotika...jah tukaj ni kej, ?e ho?e? profitirat je potrebno investirat in se bo vrnilo, glede na to koliko ve? turistov in folka na sploh je v LJ oz. stari LJ...se zadeve kar dobro obra?ajo na bolje. Pa novi obrazi nikoli ne ?kodijo, eni in isti do sedaj, samo grejejo riti pa dober denar vle?ejo....no ?e bo sedaj tako, naj vsaj drugi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Var?avi je CX-9 nekaj povsem normalnega, prav bolan sem ratal - to jaz mel :vskalo::vskalo:

 

Na Avto.net Cx-9 niti nima svoje rubrike, se pravi ?e prodaja? tak?en avto niti ne vem pod kaj ga da?, verjetno pod Cx-7 al kaj? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.