Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hoce vsem pokazat start stop...

 

 

V bistvu s tem zajebava tiste, ki imajo S&S ... on ga verjetno nima :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu s tem zajebava tiste, ki imajo S&S ... on ga verjetno nima :) ... 

Pa ?e res je.. se ustavim za nekom, lepo motor ugasne, potem oni lepo na izi premakne avto za par metrov naprej.. da mu j...m vse po spisku.. ima? dve mo?nosti, da v?ge? motor in se prestavi? naprej ali pa izgleda? bedak, ker stoji? par metrov zadaj.. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravja in pocutja sploh ne cenimo dokler vse tece gladko. Imam zdj kolegico nastanjeno na psihiatricni kliniki in ne morem ji nikakor in 0 pomagat, pa bi upal takoj menjat z njo polozaj, ker bi se dosti lazje izvleku kot ona! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravja in pocutja sploh ne cenimo dokler vse tece gladko. Imam zdj kolegico nastanjeno na psihiatricni kliniki in ne morem ji nikakor in 0 pomagat, pa bi upal takoj menjat z njo polozaj, ker bi se dosti lazje izvleku kot ona! :(

Ne bom vseckal,ker ni lepa novica,se pa strinjam s prvim stavkom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je v dobrem letu Alhambra bila z 0,00? izrednimi stro?ki, pa gume skrbijo za ne-dolgo?asenje okoli avta....3 x v mesecu lu?ka in 0,3-0,5-0,3 zraka manjkalo na zadnji desni....

Vizuelno vse ok, je pa sosed vulkanizer ugotovil z vodo, da je mikroskopsi mehur?ek pri vzno?ju ventil?ka, menjala...

 

No tudi 0,00? ampak 2 uri ?ivljenja v ni?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk enih ?ivcev gre za urejanje zadev za kredit, zavarovanje le-tega, zavarovanje avta, itd itd... sploh, ker se mi mudi, ura pa te?e, grrr.

Ne govor -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pucam avto,zraven mam muzko in ho?em avto premaknt ne v?ge!Pa to je blo 1h dobro,da je bla muzka przgana.Ma zadni cajti same sitnosti

 

akumolator pri koncu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pucam avto,zraven mam muzko in ho?em avto premaknt ne v?ge!Pa to je blo 1h dobro,da je bla muzka przgana.Ma zadni cajti same sitnosti

Ko pucas avto so tudi vse lucke znotraj prizgane, te so strup

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slab aku... tak primer sem imel sam, pri tisti nesre?i na ?tajerki z dvema kamionoma. v avtu so samo pol ure delovali ?tirje ?migavci - ni? drugega. Pridem do avta, ugasnem ?migavce pa je komaj zavrtel motor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil v?eraj v Celovcu pa me je kr malo razjezilo, da so mi jodlarji na mejnem prehodu kontrolirali dokumente. Sem sam ?e ?akal, da me bo vpra?al, ?e mam kaj za prijavit. Jebe? EU brez meja - o?itno je ni ve?.

 

O sfukanih cestajh na avstrijski strani pa raje sploh ne bi - od Ljubelja navzdol tako trese kot bi bil na makedamu... ?e tamala je prvi? vpra?ala, kaj je narobe, da avto tako trese.

 

?e sre?a je bil Minimundus prava pa?a za o?i in se je slab ob?utek iz za?etka tako precej popravil. :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od u?eri?njega celodnevnega stanja na nogah me le-te precej bolj bolijo kot po 1-dnevnem pohodu na ?krlatico, pa nisem glih izven forme, ?e se lohk maw pohvalim.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od u?eri?njega celodnevnega stanja na nogah me le-te precej bolj bolijo kot po 1-dnevnem pohodu na ?krlatico, pa nisem glih izven forme, ?e se lohk maw pohvalim.  :zvizga:

 

Ne razumem: s ?im se hvali?: s tem, da si cel dan stal ali s tem, da te bolijo noge?

:ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.