Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Najbr? jo rabi za pe?, ne?

Drzi, ker traktorja pa nimam kje v gozdu, da bi zanj svercal robo :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se ?ist strinjam, plin je za vo?njo, nafta pa za ogrevanje  :P Ni dvakrat za re?t da se raj vozim, kot doma pole?avam in se grejem.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se ?ist strinjam, plin je za vo?njo, nafta pa za ogrevanje  :P Ni dvakrat za re?t da se raj vozim, kot doma pole?avam in se grejem.

Baje, da je tudi plin namenjen za gretje. Moja mama ga uporablja pa nima avta. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Micra ma prvo ?ajbo, kot da bi jo samuraj z me?em narezal (al pa fruit ninja...)...o?itno led iz drevesa pri ?ele?ni?ki....

 

je kasko.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko govorimo o dizlih, takle me mika :)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12811239

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v tastare dizle so tocili vse mozno. Mika me kaksen starodobnik, tapravi in ne kot Zelenc, ki je pol poti do tja :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mining.com/cobalt-price-bulls-worst-fears-may-just-confirmed/

 

Z marcem gredo cene lipo baterij vseh (kar jih poznam) solidnih proizvajalcev za cca 30% gor, ker...elektri?ni avti in imamo premalo kobalta za vse. !"#!"# Musk.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Booom pa bi je po?il sprednji lev feder na slu?benim Berlingi?em. En konc se mi je zaril v gumo. ?e dobro, da na parkir placu, preden sem ?tartal na AC proti Vranskem....

Jeba...

Kaj ?e?, francoska jajca pa?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.