Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je NevLado napisal:

Odkar je tale "korona kriza" in je bencin tako poceni vedno tankam 100ko. Ampak danes me je pa (vsaj mislim da) naokoli prinesla pumpa, sploh še nisem bil na rezervi in sem natočil malenkost čez 40 litrov. Se mi zdi da je malo "v prazno" štelo prva 2 litra. :nevem:

Tankaj 95,bodo prej ugotovili ko bo kaj narobe z litri.....:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Odkar je tale "korona kriza" in je bencin tako poceni vedno tankam 100ko. Ampak danes me je pa (vsaj mislim da) naokoli prinesla pumpa, sploh še nisem bil na rezervi in sem natočil malenkost čez 40 litrov. Se mi zdi da je malo "v prazno" štelo prva 2 litra. :nevem:

Jaz tudi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je SpEkTr napisal:

Hhahaha, pri Alexu bi še verjel da je to  drugo. In da mu še manj kuri :D

Res je. Odkar tankam benzin pije zanemarljivo malo. Zadnji tank sem tankal konec maja in je še tri četrt tanka noter.Ko grem na redni servis se moram pritožiti, da pogledajo, kaj ne štima.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Res je. Odkar tankam benzin pije zanemarljivo malo. Zadnji tank sem tankal konec maja in je še tri četrt tanka noter.Ko grem na redni servis se moram pritožiti, da pogledajo, kaj ne štima.

Praviš, da je od maja spil več olja kot pa bencina? Dizli pač. :vino:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Praviš, da je od maja spil več olja kot pa bencina? Dizli pač. :vino:

Nič... baje, da imajo vaši benzinarji probleme z kombinacijo olja in benzina. 😛🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vraga, tole traja že od odbojke iz Idrijske Bele, ampak sem preveč aktiven, da bi kadarkoli saniral zadevo. Recimo včeraj bil s tamalo na Sv. Primožu :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Vraga, tole traja že od odbojke iz Idrijske Bele, ampak sem preveč aktiven, da bi kadarkoli saniral zadevo. Recimo včeraj bil s tamalo na Sv. Primožu :)

Če je to od takrat ti tole ne pomaga, ampak bo prav prišla kaka fizioterapija seveda, če ni kaj zlomljeno! :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlomljeno ni, ker vsak dan izvajam razne aktivnosti. Le kadar pretiravam pa ni preveč fajn občutek na tem gležnju :)

 

Sicer sem pa zmaj, ne človk :)

 

P.S. kot bi rekla hčerka; že res da si zmaj, ampak si malo pa še vseeno tudi človek, hehe

Popravljeno od Z M A J
dodatek

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Z M A J napisal:

Zlomljeno ni, ker vsak dan izvajam razne aktivnosti. Le kadar pretiravam pa ni preveč fajn občutek na tem gležnju :)

 

Sicer sem pa zmaj, ne človk :)

 

P.S. kot bi rekla hčerka; že res da si zmaj, ampak si malo pa še vseeno tudi človek, hehe

Pa tudi tvoj sodelavec, pek majster z picnika bi rekel temu,"šala mala"..... :bravo:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kakšno poletje je to letos? Sem šel zjutraj ob osmih na mojo dozo plavanja. Morje mrzlo, 21, 6°C ,zrak malo več. 

Pa še maestral je kar pihal, tako, da je bilo skoraj mraz biti na kopališču. Letos se morje nikakor ne uspe segreti za več kot kak dan. Nato sledi dež, burja in morje na 19°C.

Pa je Lučka napovedovala ekstremno vroče in peklensko poletje. Jap. Segrevanje in to. 😛👍Ali je mogoče krivo to, da je zemlja tri mesece zadihala in se vrnila v normalo? 

Takšna poletja kot je letošnje so bila, ko sem bil jaz še otrok. 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem bil jaz otrok so bila poletja tudi zelo vroča, sploh ponoči se ni shladilo. Se spomnim kolikokrat sploh nisem mogel spati zaradi vročine, klim pa takrat še nismo poznali.

 

Drugače je pa to vse fake news... letos je valjda eno najbolj vročih poletij sploh, Accuweather je napovedoval hude vročinske valove s temperaturami nad 40 stopinj.

WWW.24UR.COM

Vodilni slovenski spletni medij: aktualni dogodki iz Slovenije in tujine, športne novice ter ekskluzivni prispevki iz sveta zabave.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa na Triglavu tud ni snežilo sred najboljvročega dela leta - saj je ja globalno segrevanje.

 

e1e06849c7d379c8b0e7_62439407.jpg?v=c49e
WWW.24UR.COM

Letno slovenske gore obišče med dva in tri milijone planincev. Ker bomo počitnice po pričakovanjih večinsko preživeli v Sloveniji, planinci in reševalci...

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Boss napisal:

Aja pa na Triglavu tud ni snežilo sred najboljvročega dela leta - saj je ja globalno segrevanje.

Na 2,5 jurja je sneg sredi poletja normalen pojav neglede na globalno segrevanje. Razlika izpred let ko globalnega segrevanja še ni bilo, je ta, da sedaj hribi ne dobijo ustrezne snežne odeje že decembra in pa da so temperaturna nihanja plus minus nula pozimi sedaj mnogo izrazitejša, zaradi česar so ratal naši hribi v zadnjih desetletjih ena podrtija za plezanje. Tega povprečen obiskovalec Šmarne gore seveda ne opazi. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Ko sem bil jaz otrok so bila poletja tudi zelo vroča, sploh ponoči se ni shladilo. Se spomnim kolikokrat sploh nisem mogel spati zaradi vročine, klim pa takrat še nismo poznali.

 

Drugače je pa to vse fake news... letos je valjda eno najbolj vročih poletij sploh, Accuweather je napovedoval hude vročinske valove s temperaturami nad 40 stopinj.

WWW.24UR.COM

Vodilni slovenski spletni medij: aktualni dogodki iz Slovenije in tujine, športne novice ter ekskluzivni prispevki iz sveta zabave.

 

Mi smo prvo klimo montirali šele `99.Prej ni bilo potrebe po njej.In potem vsako leto hujše. Zadnjih par poletij sploh nismo več  mogli spati ponoči brez klime.Letos smo pa še eno  klimo  montiral, ker ponavadi ena ni bila dovolj, pa nismo še stare  niti enkrat uprabili. 🤗 Naj tako kar ostane celo poletje. 👍

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

Aja pa na Triglavu tud ni snežilo sred najboljvročega dela leta - saj je ja globalno segrevanje.

 

e1e06849c7d379c8b0e7_62439407.jpg?v=c49e
WWW.24UR.COM

Letno slovenske gore obišče med dva in tri milijone planincev. Ker bomo počitnice po pričakovanjih večinsko preživeli v Sloveniji, planinci in reševalci...

 

Včeraj smo bili na Jalovcu je tudi snežilo :D

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 7. 2020 ob 13:38 je Alex napisal:

Ali je mogoče krivo to, da je zemlja tri mesece zadihala in se vrnila v normalo?  

Če ne bi bilo karantene, bi šele bilo ušivo poletje. In glede tega se Zemlja ni vrnila v "normalo" Zakaj? Ker ni tako velikega onesnaževanja zraka in v zraku ni prašnih delcev, ki bi zastirali Sonce. zato Sonce pravzaprav še bolj "praži", kot bi sicer. To je treba upoštevati tudi, kadar "piščančke" peljete na prosto (igrala, obala,...) saj jih je zaradi tega treba malo bolj mazati s kremo za sončenje. In še dobro, da so deževja tako pogosta, da hladijo ozračje, drugače bi nastajala taka ekstremna neurja, kot je bilo denimo leta 2018 v Črnomlju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole vreme na fertig podjebava in ne vem kdaj organizirat piknik, naj se jeeeeebeeeeee (včasih so rekli vroče kot ob sv. Jakobu, zdaj pa tole, kvazi-vročina???)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Tole vreme na fertig podjebava in ne vem kdaj organizirat piknik, naj se jeeeeebeeeeee (včasih so rekli vroče kot ob sv. Jakobu, zdaj pa tole, kvazi-vročina???)

Zagotovo bo naslednji teden vroče in pravo poletje, tako, da bo za picnike pa še kuro boš zraven in ti bo vroče da kaj..... 🥵

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.