Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 6 minutami je SpEkTr napisal:

Nam so včeraj na prepihu tudi računali 5x1eur za vsak liter vode v vrču - postrežnina pač. Pa smo seveda pojedli in popili za 100eur. Se pravi 5% je samo za nalito vodo iz pipe :)

Na prepihu med NM in belo krajnino?

 

No sej, jaz včasih nisem razumel teh pogrinkov, pa vendar SKRAJNI primer - lahko bi prišel tja in naročil samo liter vode v vrču. Potrebuješ opremo (vrč, kozarce), potrebuješ kelnarco, potrebuješ pipo z vodo, potrebuješ pomivalni stroj in tabelo, da vse skupaj na koncu še opereš. Terasa, najemnina, elektrika...

 

Bi bilo pa fer, da se tega ne računa, pri zneskih nad 50 eur. Tako kot me jezi, da grem v trgovino po 100 eur cot, pa mi potem vrečko za 30 centov računajo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam ja. Ja ja, saj to razumem, je treba vzet vrč, ga oprat...Čeprav, mi smo jim nosili istega nazaj napolnit :) Skratka, nisem bil zaradi tega jezen, ampak kot zanimivost. Zadnjič pri nas v Cerkljah, je bil en dotični kelnar nadut do amena in zelo konflikten,  in je hotel računati postrežnino pri kosilu - za kozarec vode s pipe 0.5 eur, medtem ko če prideš na kavo, dobiš vodo zraven gratis. Kava je 2 eur, za kosilo za 2 bi dal sigurno 30eur. Pač ni logike. 

 

Naslednjič ko smo prišli tja - po dolgem času :) , in to pred odhodom na morje , je hotel bit spet nekaj pameten, pa sem jedva ženo umiril, ker ne bi šel rad lačen na pot hahaha - ko sem plačeval s kartico, je hotel napitnino. WTF, sorry stari s takim obnašanjem seveda ne. Pritisnil sem gladko na 0%, on zadaj gleda in reče - veste, naslednje leto bo to obvezno , kao amerikanizacija...hahahaha. Sem si mislil svoje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na prepih se ne hodi. Tam so oderuhi že dolgo časa. Nazadnje smo bili tam na pici leta 2007.

Pa nisem zbirčen pri hrani, ampak takrat nisem pojedel celo pico.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gremo 1-2x letno, da se dobimo s prijatli s tistega konca, pa da se otroci 'zgonijo' na tistih igralih, ki so jim res všeč. Drugače kar se tiče samih pizz in podobnih hitrih zadev, so nekje v povpreču, mogoče pizze še malce pod, ampak ok. To še nekak preživim :)

 

Ne vem pa kako je malo višje v njihovi a-lacarte restavraciji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res mislijo, da sem mona, ki ne razmišlja al se meni samo tako zdi?

 

400 gramov hrenovk + 100 gramov hrenovk gratis je 0,30 evra dražje kot 500 gramov hrenovk brez česarkoli gratis... 

 

IMG_20230821_093641742.jpg

 

A sem jaz kaj spregledal al oni res mislijo, da sem z matematiko končal, ko sem končal osnovno šolo in da zdaj samo iščem, kje bo kaj gratis, pa ne glede, koliko bom plačal tisto, kar mi podarijo?

  • Haha 4
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je SpEkTr napisal:

Tam ja. Ja ja, saj to razumem, je treba vzet vrč, ga oprat...Čeprav, mi smo jim nosili istega nazaj napolnit :) Skratka, nisem bil zaradi tega jezen, ampak kot zanimivost. Zadnjič pri nas v Cerkljah, je bil en dotični kelnar nadut do amena in zelo konflikten,  in je hotel računati postrežnino pri kosilu - za kozarec vode s pipe 0.5 eur, medtem ko če prideš na kavo, dobiš vodo zraven gratis. Kava je 2 eur, za kosilo za 2 bi dal sigurno 30eur. Pač ni logike. 

 

Naslednjič ko smo prišli tja - po dolgem času :) , in to pred odhodom na morje , je hotel bit spet nekaj pameten, pa sem jedva ženo umiril, ker ne bi šel rad lačen na pot hahaha - ko sem plačeval s kartico, je hotel napitnino. WTF, sorry stari s takim obnašanjem seveda ne. Pritisnil sem gladko na 0%, on zadaj gleda in reče - veste, naslednje leto bo to obvezno , kao amerikanizacija...hahahaha. Sem si mislil svoje :)

 

Če je blago ali storitev jasno opredeljena na ceniku, cenik pa na vidnem mestu (dosegljiv potrošniku), potem je s strani ponudnika formalno vse OK.

 

Sicer pa tudi igrala niso zastonj. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Klasika velika 14,20€,

0,75 litra vode 6€, 

Faak. So spet dvignili.

 

13.80€ sem dajal za 300°C.

 

Lahko ti rečem, da 6-7 let nazaj je bila tu 300°C za 7.30€.

 

Takim se res potem začneš izogibat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Slivka napisal:

Klasika velika 14,20€,

0,75 litra vode 6€, 

Ampak še vedno je skupaj, če moja matematika še štima, 97,20€.

 

Gor si namreč napisal, da 100€ ni bilo dovolj.

 

A so računali še neko postrežbo ali si jim na koncu napitnino urezow ali karkoli, ker sicer je bilo 100 cekinov dovolj? :)

  • Všeč 2
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Slivka napisal:

Če bi kupili vse, kar si otroci zaželijo... Eh, bom kar končal...

Ker vem da v praksi večina podmladka raje izbere; Pepsi, Cockto, Fanto, jagodni sok, juice, itd. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Ker vem da v praksi večina podmladka raje izbere; Pepsi, Cockto, Fanto, jagodni sok, juice, itd. :)

Če ata ni dobil piva, ne bojo še oni coca cole.

 

Se pa na pijači hitro dnarja znebiš.

Popravljeno od godlike
  • Haha 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 8. 2023 ob 10:55 je Slivka napisal:

A res mislijo, da sem mona, ki ne razmišlja al se meni samo tako zdi?

 

400 gramov hrenovk + 100 gramov hrenovk gratis je 0,30 evra dražje kot 500 gramov hrenovk brez česarkoli gratis... 

 

IMG_20230821_093641742.jpg

 

A sem jaz kaj spregledal al oni res mislijo, da sem z matematiko končal, ko sem končal osnovno šolo in da zdaj samo iščem, kje bo kaj gratis, pa ne glede, koliko bom plačal tisto, kar mi podarijo?

 

dne 21. 8. 2023 ob 11:06 je Slivka napisal:

Tudi tiste 400 + 100 je hot-dog...

 

Ej, matematika ti gre res dobro, bi bilo pa fajn jit še enkrat v osnovno šolo slovenščine.

 

Namreč na talevih piše "hot dog", na tadesnih pa "hog dog", zato so tudi upravičeno cenejše, ker so očitno fejk "hot", dooooh :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismo, jaz sem tole videl pa sem avtomatsko mislil da je to OK in da je to neka nova zadeva s prašičjim mesom 🤠- čeprav prašičji pes ni glih neke logike no sej tud vroči pes ne. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.