Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 10 urami je Z M A J napisal:

Da tema ne bo samevala, tule noter sodi količina zastojev, ko sem se vozil po Deutschlandiji, pa to res rabiš jeklene živce, čim se kolona od prejšnjega zastoja prične premikati, že naslednji STAU, ja in sem ponovno STAL na mestu nekaj časa. Je pa zanimivo v treh dneh nikjer slišati niti enega hupanja nervoznega voznika. :)

To je v poletnih mesecih praksa gor. Še posebej je zanimivo pred večjimi mesti, ko bi dejansko prišel hitreje mimo kolone z biciklom. Ja, gor je kultura na drugem nivoju kot pri nas. Na žalost. 🙄

  • Všeč 2
  • Ni všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

To je v poletnih mesecih praksa gor. Še posebej je zanimivo pred večjimi mesti, ko bi dejansko prišel hitreje mimo kolone z biciklom. Ja, gor je kultura na drugem nivoju kot pri nas. Na žalost. 🙄

Dons bojo šele zastoji, sploh okrog Brezja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

To je v poletnih mesecih praksa gor. Še posebej je zanimivo pred večjimi mesti, ko bi dejansko prišel hitreje mimo kolone z biciklom. Ja, gor je kultura na drugem nivoju kot pri nas. Na žalost. 🙄

Kolo sem imel naloženo v prtljažniku in večkrat pomislil kako bi na pedala oddrvel mimo kolone, hehe

  • Všeč 2
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo šli še do enih prijateljev v Trnje pri Pivki. In nato je sledil premik na Kolpo. Po najkrajši poti: Pivka, Postojna, Unec, Cerknica, in eto ti ga na - gradbišče in makadam. Dobro, preprašimo in preropotamo skozi in nadaljujemo: Bloška polica, Nova vas in eto ti ga na, spet gradbišče. Preropotamo in preprašimo še skozi tega in nadaljujemo Žlebič, Ribnica, Kočevje, v Livoldu levo in na lepem tabla, da je cesta popolnoma zaprta in da je obvoz. Dobro, gremo pa po obvozu. Prvih nekaj kilometrov krasna, na novo zaasfaltirana cesta, potem pa eto ti ga spet makadam. In to kar precej kilometrov. Smo vse do zdaj spirali prah z grla...

Je pa 3 zjutraj najbolj trapasta ura: za it spat je prepozno ker bo kmalu jutro, za ostat buden pa prezgodaj ker je do jutra še dolga...

Sem pa danes naredil več kilometrov po makadamih kot kadar se vozim po naših hribih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Slivka napisal:

Na zdaj, pa še piva mi je zmanjkalo! Ni druge, kot da grem srat...

Spat, ne srat...

 

Nekaterim škodi sonce, meni pa očitno zadnji dan dopusta...

Jebi ga tak ti to je.....😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram tudi jaz malo pojamrati. Danes sem se namreč v službi kar konkretno porezal po nogi, tako, da sem bil pravkar na šivanju. 🙄

Bi rekli nekateri, vidiš, nisi vzel avtomatskega menjalnika, pa sedaj ne moreš voziti, ker ne moreš pritiskati sklopke. 😊

No, me vsaj drugi vozijo kot predsednika. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 8. 2022 ob 21:28 je Z M A J napisal:

Gostilna Gala mi je bila zelo pri srcu, tokrat zgrožen nad cenami, prilagam račun.

 

Otroška porcija Dunajca in pomfri: 16.30

3 dl točene Fante oz. Ore: 3*1,35 = 4.05

 

Mah ne grem nikoli več in tudi ostalim odsvetujem, slabo se jim piše na ta način. :(

IMG_20220804_195834.jpg

 

 

Si prisel v trač cajtng :D  ...

 

 

WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Pravi, da se ne bo več vrnil, čeprav je bil pred tem reden gost.

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Jest napisal:

 

 

Si prisel v trač cajtng :D  ...

 

 

WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Pravi, da se ne bo več vrnil, čeprav je bil pred tem reden gost.

 

pa se mi je zdel da sm tale račun že nekje videl :D 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej po stari cesti od Dolgega mostu do Vrhnike, to se ti zmeša. Medtem na AC itak vse stoji, na tej vzporedni cesti pa 3x semafor in promet poteka izmenično.

 

Če ima kdo viška časa in goriva, priporočam. :)

  • Haha 1
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.