Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ljubljana je bolana. Jaz pa tudi, ker rinem vanjo... A tu ljudje res nimajo drugega dela kot sredi ulice sedet v avtu? In takih je bilo, kamorkoli sem pogledal. In potem jaz, ki imam nekaj opravkov, ne morem nikamor, kar vsi ti ljudje blokirajo vse ulice...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Slivka napisal:

Ljubljana je bolana. Jaz pa tudi, ker rinem vanjo... A tu ljudje res nimajo drugega dela kot sredi ulice sedet v avtu? In takih je bilo, kamorkoli sem pogledal. In potem jaz, ki imam nekaj opravkov, ne morem nikamor, kar vsi ti ljudje blokirajo vse ulice...

V LJ je edino dobro tabla za NM:jupiii:

  • Všeč 1
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Tako hudo pa spet ni..... 🥴

Zgleda, da še bolj. Drugo leto bom moral it na servis za automat v Lj. Pa  razmišljam, da bi ga kar sam naredil :D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Ni res! Ni in ni res! Edina dobra stvar v Ljubljani je smerokaz za Novo Gorico!

Je težko it v civilizacijo ane, so stvari prenapredne. Sej kar vpraši kej, ti bo zih kdo pomagu 😅

 

Napisano s prenosnega telefona (whaaat, to obstaja?)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Tako hudo pa spet ni..... 🥴

 

Ne, je še huje...

 

 

pred 7 urami je g.Wankel napisal:

Je težko it v civilizacijo ane, so stvari prenapredne. Sej kar vpraši kej, ti bo zih kdo pomagu 😅

 

Napisano s prenosnega telefona (whaaat, to obstaja?)

 

Ne se preveč repenčit, ker smo kmetje an s hribu doma pred skoraj desetimi leti dobili optiko - nekaj, česar v Ljubljani še nimate vsi, okolica Ljubljane pa še manj... A vi še uporabljate prenosne telefone? No, ja, zakaj pa ne, ampak tole na kmetih raje uporabljamo "tablice". Večji ekran in bolj pregledno, ko kaj iščeš po internetu, pa še Office imaš lahko gor, da wordove dokumente natipkaš in kar po wirelessu pošlješ na tiskalnik medtem, ko v hlevu čakaš, da molzni stroj pomolze kravo in ga priklopiš na drugo...

 

Če pa se že ponujaš, mi pa pomagaj razumeti tri stvari:

1.) Glej, pri nas, če imaš čas, voziš počasi in če koga srečaš, parkiraš ob robu in z njim poklepetaš. Če pa se ti mudi, greš malo hitreje in se ne ustavljaš. V Ljubljani pa se jih je cela kolona pred menoj ustavila in so gledali v mobitele. Po eni minuti so se premaknili naprej za vsega 50 metrov in potem smo spet stali in so eno minuto vsi gledali v mobitele. Če se jim ne mudi, zakaj se ne ustavijo ob robu in poklepetajo, nas, ki bi radi hitro prišli na cilj, pa pustijo mimo? Ne pa da moram prav počasi laziti v tisti koloni tam za njimi...

2.) Zakaj v Ljubljani kupujete avtomobile s 100 in več kW (nič posebnega ni avto s 140 kW), če pa potujete s povprečno hitrostjo 4km/50 minut (za razdaljo 4 km sem potreboval 50 minut)?

3.) Če tamestni potrebujete avto s 100 in več kW za tako nizko hitrost - zakaj tako fovšljivo gledate kmete, ki kupijo traktor s 85 kW?

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej veš zakaj gužva rata. Za same Ljubljančane je ulic in cest dovolj, da je ne bi bilo. Ko pa pride še 150.000 neljubljančanov v LJ vsak delovnik in od tega večina z avti je pa pač iluzorno pričakovat, da gneče ne bo. Ampak kljub temu še vedno ni taka kot v večini velemest drugod.

pred 10 urami je FuManchu napisal:

Zgleda, da še bolj. Drugo leto bom moral it na servis za automat v Lj. Pa  razmišljam, da bi ga kar sam naredil :D

 

Tudi jaz se strinjam in te podpiram... kaj boš zaradi take malenkosti v Lj hodu... doma je pač najlepše 😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa lj super... Še ko sem do svojega 23ega leta živel v Grosupljem,sem izkoristil vsako možnost iti v Lj. Pa imam rad naravo in tišino,ampak življenje v Lj ima en kup plusov; za transfer po mestu je dovolj kolo in mi tudi po 2tedna stoji avto, večerna kava v centru je skoraj tako dobre kot tista jutranja ob sprehodu po centru. 

 

Vse je pri roki,en kup ljudi,ampak noben o nikomer ne ve kaj dosti (zagotovo so na vasi bolj firbcni in povezani).

 

Meni je top kombinacija življenje v mestu in občasen pobeg v tišino ,magari samo 15km stran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je TiEn napisal:

Sej star del LJ je faj pa ostali lepi kotički, mene moti samo promet/gužva,...nisem tega navajen

Za PO prestolnici je bicikl idelno sredstvo transporta, hitro si na kateremkoli delu, obenem pa z nasmeškom občuduješ zgoščeno pločevino, ki se skorajda ne premika po mestu. Pa še stroški goriva NULA. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo :)

 

WWW.ZURNAL24.SI

Moraš pa res imeti pogum, da leta 2022 predstaviš povsem novega šestvaljnega dizla. A pri Mazdi dokazujejo, kako varčna in čista je lahko uveljavljena tehnologija.

 

  • Všeč 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Današnja odločitev; vpisal se bom v DeSUS. Danes se kolesom do izvira Kamniške Bistrice in nazaj, skupaj 36km, takoj potem 2h mivkaste odbojke in zdaj sem kaputt, k zmaj. :)

 

DeSUS bo očitno prava izbira. :)))

  • Všeč 2
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej veš zakaj gužva rata. Za same Ljubljančane je ulic in cest dovolj, da je ne bi bilo. Ko pa pride še 150.000 neljubljančanov v LJ vsak delovnik in od tega večina z avti je pa pač iluzorno pričakovat, da gneče ne bo. Ampak kljub temu še vedno ni taka kot v večini velemest drugod.
 
Tudi jaz se strinjam in te podpiram... kaj boš zaradi take malenkosti v Lj hodu... doma je pač najlepše

Očitno je v Ljubljani toliko služb da morajo iz cele Slovenije tja hodit oz. se vozit


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 7. 2022 ob 9:18 je Z M A J napisal:

Za PO prestolnici je bicikl idelno sredstvo transporta, hitro si na kateremkoli delu, obenem pa z nasmeškom občuduješ zgoščeno pločevino, ki se skorajda ne premika po mestu. Pa še stroški goriva NULA. :)

Ja jaz sem sedaj na Brezovici z Viča hitreje kot prej z avtom. Pa nisem nek Pogačar 😀

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 7. 2022 ob 9:18 je Z M A J napisal:

Za PO prestolnici je bicikl idelno sredstvo transporta, hitro si na kateremkoli delu, obenem pa z nasmeškom občuduješ zgoščeno pločevino, ki se skorajda ne premika po mestu. Pa še stroški goriva NULA. :)

 

Kaj pa gorivo zate - futr, pijača je dražje kot bencin.:nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je g.Wankel napisal:

Ja jaz sem sedaj na Brezovici z Viča hitreje kot prej z avtom. Pa nisem nek Pogačar 😀

 

Bo kakšna šestnajstletna pubertetnica spet naoblala tiste starce v Bruslju, pa boš videl hudiča, ko bodo še tebi začeli izpuste merit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.