Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ko ne veš, a se možakar zeza ali resno misli. Pošljem svojemu šefu tole sliko:

 

IMG_20220721_065750210.jpg

 

Pa mi odgovori, če lahko ocenim, koliko se je zaradi tega zmanjšala statična stabilnost konstrukcije.

 

A se res tako slabo vidi vsa ta rjavina? Če polovice profila ni več, koliko je še ostalo "statične stabilnosti"?

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 7. 2022 ob 7:14 je Slivka napisal:

Ko ne veš, a se možakar zeza ali resno misli. Pošljem svojemu šefu tole sliko:

 

IMG_20220721_065750210.jpg

 

Pa mi odgovori, če lahko ocenim, koliko se je zaradi tega zmanjšala statična stabilnost konstrukcije.

 

A se res tako slabo vidi vsa ta rjavina? Če polovice profila ni več, koliko je še ostalo "statične stabilnosti"?

To je za probat koliko še zdrži

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 7. 2022 ob 7:14 je Slivka napisal:

Ko ne veš, a se možakar zeza ali resno misli. Pošljem svojemu šefu tole sliko:

 

IMG_20220721_065750210.jpg

 

Pa mi odgovori, če lahko ocenim, koliko se je zaradi tega zmanjšala statična stabilnost konstrukcije.

 

A se res tako slabo vidi vsa ta rjavina? Če polovice profila ni več, koliko je še ostalo "statične stabilnosti"?

mislim da je stabilnost hudič uzel že par let nazaj. Bi se mogu mal zamislit kak to sploh še stoji :). komplet profil zamenjt oz kr oba. a je mel to v kislini namočen al je že tolk staro pa ni bilo nič zaščiteno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 7. 2022 ob 7:14 je Slivka napisal:

Ko ne veš, a se možakar zeza ali resno misli. Pošljem svojemu šefu tole sliko:

 

IMG_20220721_065750210.jpg

 

Pa mi odgovori, če lahko ocenim, koliko se je zaradi tega zmanjšala statična stabilnost konstrukcije.

 

A se res tako slabo vidi vsa ta rjavina? Če polovice profila ni več, koliko je še ostalo "statične stabilnosti"?

Sem mislil, da si od mazde podvozje slikal 🤣

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 7. 2022 ob 17:22 je NevLado napisal:

Povej več?

Gre takole, da večjemu gradbenemu podjetju že 1,5 leta pripravljamo ponudbe tehnične rešitve, posveti z projektanti, za večji projekt poplavne zaščite.....

 

Po dolgem času uspemo spraviti tako daleč želje, ceno tehniko in končno pride naročilo - pogodba. Seveda je rok za prvo dobavo zelo kratek in dobavitelj iz tujine, kljub kolektivnemu dopustu vso proizvodnjo prilagodi tej dobavi in pristane na to, da bo takoj po kolektivnem vse dobavljeno. Temu se dobavitelj zaveže tudi z podpisom pogodbe. 

 

Nakar pa pride petek in kupec (nabavnik) sporoči, da je dobil nalogo od vodstva, da mora materila kupiti pri drugem dobavitelju in pri nas vse stornirati.

 

Nemcem pa seveda nič jasno, kako je to možno in so se odločili, da tejs starnki pač nebodo dajali ponudb v bodoče, ker nima smisla.

 

In potem se sprašujemo zakaj je pri nas vse dražje kot v tujini.

Popravljeno od mazdaman
  • Zmeden 2
  • Žalosten 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 1 minuto je Bini napisal:

🥴

Če ni zmrzali ali toče je pa suša ali pa preveč obloženo drevje, da se vse lomi..... 😟

IMG_20220804_101240.jpg

ajej. ka maš to viljamovke?

 

Mene je pa dons pošteno pretresl ko sem se vozil 80-85km/h. po sem pospešil na 100+ se je avto umiril..... 

zdej pa ne vem al bo treba kam na servis al je pa bla pa cesta tolk slaba, cesta od Trojan (@Bini: sem nabavu Kremšnite :D) do Prebolda. bom moral še na kako testno vožnjo kam drugam. 

Če ne bo bolš bo treba spet denarnico preluftat. tko da že tuhtam kam na centriranje in optiko. Če pa to ne bo pomagal pol pa kr na uradnega pa naj pregledajo k imam še ''car garantie'' do januarja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

ajej. ka maš to viljamovke?

 

Mene je pa dons pošteno pretresl ko sem se vozil 80-85km/h. po sem pospešil na 100+ se je avto umiril..... 

zdej pa ne vem al bo treba kam na servis al je pa bla pa cesta tolk slaba, cesta od Trojan (@Bini: sem nabavu Kremšnite :D) do Prebolda. bom moral še na kako testno vožnjo kam drugam. 

Če ne bo bolš bo treba spet denarnico preluftat. tko da že tuhtam kam na centriranje in optiko. Če pa to ne bo pomagal pol pa kr na uradnega pa naj pregledajo k imam še ''car garantie'' do januarja.

Jp, Viljamovka, bo kakšna v flaši manj.... 😪😟

Centriral boš pa bo ok, ful je vroče in liže gume👍

Aja pa okoli ust se obriši, ker si čist od smetane..... 😊😂🤣😉

Še mi kar sline cedijo.... 🤤🤤🤤😉

Se nadaljuje pri Nashi-hruški... :hohoho:

IMG_20220804_161152~2.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Jp, Viljamovka, bo kakšna v flaši manj.... 😪😟

Centriral boš pa bo ok, ful je vroče in liže gume👍

Aja pa okoli ust se obriši, ker si čist od smetane..... 😊😂🤣😉

Še mi kar sline cedijo.... 🤤🤤🤤😉

Se nadaljuje pri Nashi-hruški... :hohoho:

IMG_20220804_161152~2.jpg

kera škoda....

 

hahaha, ni panike glede smetane, niso blejske pa ni bla tok nadebel namalana :) 😋

 

Mal mi je smotan spet na centriranje peljat glede na to da sem nove gume konec maja gor dal....sam je pa najcenej varjanta če je to problem. Grem jutri zjutraj mal šponat da se prepričam al je cesta al bo res treba it na manjši poseg.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gostilna Gala mi je bila zelo pri srcu, tokrat zgrožen nad cenami, prilagam račun.

 

Otroška porcija Dunajca in pomfri: 16.30

3 dl točene Fante oz. Ore: 3*1,35 = 4.05

 

Mah ne grem nikoli več in tudi ostalim odsvetujem, slabo se jim piše na ta način. :(

IMG_20220804_195834.jpg

  • Všeč 1
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Gostilna Gala mi je bila zelo pri srcu, tokrat zgrožen nad cenami, prilagam račun.

 

Otroška porcija Dunajca in pomfri: 16.30

3 dl točene Fante oz. Ore: 3*1,35 = 4.05

 

Mah ne grem nikoli več in tudi ostalim odsvetujem, slabo se jim piše na ta način. :(

IMG_20220804_195834.jpg

Tak to gre,spravljajo not predlansko leto,ko so bli zaprti!🥴 Nič bo treba tko nardit; pogledat meni in ko vidiš take extra nategunske cene rečt hvala lepa adijo"ne nasvidenje"! :nevem:

Me res zanima če za te dvojne cene dobijo tudi kelnerji dvojno plačo?🤔

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Gostilna Gala mi je bila zelo pri srcu, tokrat zgrožen nad cenami, prilagam račun.

 

Otroška porcija Dunajca in pomfri: 16.30

3 dl točene Fante oz. Ore: 3*1,35 = 4.05

 

Mah ne grem nikoli več in tudi ostalim odsvetujem, slabo se jim piše na ta način. :(

IMG_20220804_195834.jpg

Men zgleda da so te :whatever: pa računali kar normalno porcijo po dunajsko. Pa 1dcl ore je v trgovini 1l, sicer je pa skor povsod tak, sam da mogoče dobis 0.33l za tako ceno.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

Mogoče pa zgledaš kot švaba pa so ti udarili ta "muško" ceno. Tist dvojni W v tvojem drugem imenu jih je verjetno zavedel 🤪

Dvojnega W nimam na čelu graviranega, pa frend je vozil s Passatom, hehe.

 

Kakorkoli cene so ultra navite, naj grejo v maline, požrešneži.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, če se je pa dvignila cena nafte in polprevodnikov...

 

Ko gledam, po kakšni ceni letos prodajajo med, se sprašujem, če njihove čebele letijo na kerozin... Za 1000 gramov medu hočejo od 12,34€ do 14,44€, če pa gre za med z geografskim poreklom, so pa cene še za kakšen evro ali dva po kilogramu višje...

 

Pa to še ni najhujše.

 

Tudi purani so prišli na 10,51 € za kilogram, a jaz jih pa zase zredim po ceni okoli 4€ na kilogram. No, ja, rabim še bencin za helikopter, da jih zvečer s pašnika naženem domov, pa pridem blizu tistih 10 evrov...

 

Kar se pa kokošjih jajc tiče, imam pa občutek, da vsako jajce posebej čipirajo, kajti kokošja jajca so od 3 € za 10 jajc do 3,60 € za 10 jajc, pa vse tja do 4,10 € za 10 jajc. Take cene pa zato, ker so zdaj težave s polprevodniki, ki so bistveni sestavni del čipa. In zna biti, da jaz zato toliko ceneje pridem skozi, ker jih ne čipiram...

 

V času druge svetovne vojne so take streljali na licu mesta, ma ne da so dokazali, da gre za vojno dobičkarstvo. ne, dovolj je bil že sum, da je nekdo vojni dobičkar, pa so ga že obravnavali kot izdajalca. In izdajalce so v vojni hitro obsodili in obsodbo hitro uresničili...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.