Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 45 minutami je Z M A J napisal:

Ej po stari cesti od Dolgega mostu do Vrhnike, to se ti zmeša. Medtem na AC itak vse stoji, na tej vzporedni cesti pa 3x semafor in promet poteka izmenično.

 

Če ima kdo viška časa in goriva, priporočam. :)

 

 

Jaz grem ponavadi, ce je res hud zastoj na AC, kar cez Horjul... Je malo dlje... ampak je vsaj brez gradbisc :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz včeraj nazaj proti Lj na Uncu ven, ker je bila kolona, ki se je začela par kilometrov pred Logatcem in trajala glede na AMZS aplikacijo do Brezovice. Drugač pa ja, ena rešitev je Horjul, druga pa na drugo stran proti Borovnici.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Ej po stari cesti od Dolgega mostu do Vrhnike, to se ti zmeša. Medtem na AC itak vse stoji, na tej vzporedni cesti pa 3x semafor in promet poteka izmenično.

 

Če ima kdo viška časa in goriva, priporočam. :)

 

Sm kmet an s hribu doma, pa učas kej ne zastopm lih tanartabl. A to nas vabiš tako kot gredo nekateri se vozit po ovinkih v Dolomite? So Ljubljanski zastoji postala turistična atrakcija?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Jaz včeraj nazaj proti Lj na Uncu ven, ker je bila kolona, ki se je začela par kilometrov pred Logatcem in trajala glede na AMZS aplikacijo do Brezovice. Drugač pa ja, ena rešitev je Horjul, druga pa na drugo stran proti Borovnici.

... tretja pa, da ne greš v tej gneči nikamor. V zadnjih treh primerih, ko sem šel v Ljubljano, sem vsakokrat porabil točno dve uri za to kratko pot. V enakem času pridem do Venezie. Še pol ure zraven in sem v Veroni. 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Jaz včeraj nazaj proti Lj na Uncu ven, ker je bila kolona, ki se je začela par kilometrov pred Logatcem in trajala glede na AMZS aplikacijo do Brezovice. Drugač pa ja, ena rešitev je Horjul, druga pa na drugo stran proti Borovnici.

moja izkušnja (Gorenjka) pa je, da je najbolje kar ostati na AC, ker če je gneča se premikaš počasi, če je nesreča se premikaš počasi, razen če bi bila cela AC zaprta, pa še to uredijo hitro in se potem odpelješ, bolj počasi....ker vse ostale obvozne ceste (celovška-> medvode, celovška->tacen, ali potem vodice je full stop, ker vsi tja rinejo in je še večji kolaps....)....tako da sam ne prakticiram več obvozov po regionalkah.....možgani na off in lepo na easy po AC :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se da, ampak moraš res poznat še bolj stranske ceste od stranskih.

 

Je bil pa danes spet kolaps, tako na Lj obvoznici, kjer se je trlo prikoličarjev in avtodomarjev, zraven s kamioni in drugimi nomadi. Še dobro, da je bila sobota in se je dalo skozi mesto pišit skoraj po praznih ulicah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo mi je sedaj opazovati različne stile voženj,ko sam ne morem voziti. In me drugi vozniki, različni, prevažajo okoli. 

A ni nekako  samoumevno, da ljudje poslušajo motorne obrate in menjajo, ko je potrebno? Ne... V drugi na 4000 obratih. 70/uro.🙄... jaz bi bil že v šesti brzini. In kar je najbolj zanimivo pri vsem? To, da vozijo nekateri zelo počasi a hkrati imajo zelo veliko porabo. 

Skratka, zelo trpim kot sovoznik, ko nekdo matra motor. Najraje bi se presedel in sam vozil. 😬

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobno sem nekoč tudi sam opažal. A te lahko potolažim: z leti postaneš imun na to. Ne, da to ignoriraš ali pa da se na to navadiš. Ne, z leti postaneš naglušen. In takrat postane vzdrževanje avta bistveno cenejše, ostali vozniki bistveno lepše vozijo, piš vetra pri večji hitrosti neslišen, pnevmatike tišje in ozvočenje avta odlično, pa četudi je HanTue namesto Bose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jumbo Visma spet razpada po dolgem in počez - kako si najboljša ekipa sploh lahko privošči take šlamastike. Rogla je dobesedno ves čas sam, ker v zaključkih ni nobenga ob njem. Sem že pred Tourom rekel, da bi Roglič moral zamenjati ekipo.

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Jumbo Visma spet razpada po dolgem in počez - kako si najboljša ekipa sploh lahko privošči take šlamastike. Rogla je dobesedno ves čas sam, ker v zaključkih ni nobenga ob njem. Sem že pred Tourom rekel, da bi Roglič moral zamenjati ekipo.

Res je. Roglič je na Vuelti z tretjo ekipo. 

Na vsakem malo ve"jem vzponu ostane sam. Je pa dejstvo, da je prišla prevlada teh mladih kolesarjev, ki gredo na polno in se ne držijo ustaljenega dirkanja. Tej starejši kolesarji enostavno ne morejo držati njihovega tempa. Letos je na Vuelti enako. Saj Roglič in Mass dobro vozita, a kaj, ko Evenepoel raztura. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pa mamo covid spet pri hiši. Najprej je v nedeljo "zakuhal" tamlajši sin,v sredo starejši,danes sva pa še z mojo dobila pozitiven test. Mi je pa zanimivo, da sva imela simptome že pred dnevi, test je pa šele danes pokazal.

Je pa takov,da je tamala2 položilo za en dan (prespala dan z vročino),že naslednji dan sta bila kot nova. Midva imava pa boleče grlo, pa iz nosa nama teče. Mogoče bi lahko dodal še rahle bolečine v nogah.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sekiraj se, en teden pa bo dobro. Od brata familija ravno zaključuje 9 dni kovidiranja in so simptomi bili točno taki kot opisuješ - en dan so bli bolj slabi zdaj so pa k rožce, sam testerji pa še vedno kažejo da so pozitivni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja žal, smučarske skoke je nehal zaradi padca in nevarnosti nadaljnih padcev pa je šel med bicikliste, kjer je pa očitno še bolj nevarno glede padcev.

 

Na jugu bi takmu rekli baksuz ali pa "privlači nevolje" ☹️

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Ja žal, smučarske skoke je nehal zaradi padca in nevarnosti nadaljnih padcev pa je šel med bicikliste, kjer je pa očitno še bolj nevarno glede padcev.

 

Na jugu bi takmu rekli baksuz ali pa "privlači nevolje" ☹️

Mah kaj vem, pred časom sem bral izjave večih kolesarskih konkurentov, da vozi zelo agresivno oz. 'čudno' in da je potem razumljivo, da je toliko po tleh. (Povzemam besede kolesarskih mojstrov).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Z M A J napisal:

Mah kaj vem, pred časom sem bral izjave večih kolesarskih konkurentov, da vozi zelo agresivno oz. 'čudno' in da je potem razumljivo, da je toliko po tleh. (Povzemam besede kolesarskih mojstrov).

bojda pač nima kolesarskega občutka, ker je tako pozno začel in ni kolesar od vsega začetka, ampak je pa tako ali drugače CAR. p.s. mi je pa zelo čudno zakaj za boga mu jumbo visma sport director ni mogel reči, da je imel Remco defekt in da itak ne rabi šrintat za bonifikacije (ker kot drugo itak proti šprinterjem ni imel niti možnosti, da bi bil med 3) in da bi lahko prišel normalno 5 v cilj, pridobil 8 sek in danes in v drugih etapah napadal še teh 1.26 deficita....to je najbolj čudno od vsega....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je sportman333 napisal:

 p.s. mi je pa zelo čudno zakaj za boga mu jumbo visma sport director ni mogel reči, da je imel Remco defekt in da itak ne rabi šrintat za bonifikacije (ker kot drugo itak proti šprinterjem ni imel niti možnosti, da bi bil med 3) in da bi lahko prišel normalno 5 v cilj, pridobil 8 sek in danes in v drugih etapah napadal še teh 1.26 deficita....to je najbolj čudno od vsega....

 

Tale Jumbo Visma mi po taktiki in strategiji deluje kot da so resna konkurenca Ferarriju...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Odbojka, zelo slab uvodni niz.

Slab zacetek, dober konec…. ;) 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odprem 24ur: kraljica Elizabeta.

Odprem Siol: kraljica Elizabeta.

Odprem Regional: kraljica Elizabeta.

Odprem Žurnal: kraljica Elizabeta.

Odprem Primorske novice: kraljica Elizabeta.

 

Dobro, je monarhinja in pomembna osebnost, ma kaj ima angleška kraljica z nami in kaj nas briga angleški kraljevi dvor?

 

Zdaj bi moral it še tankat, pa se bojim, da ko odprem rezervoar, da bo notri kraljica Elizabeta pa ji bom umazal obleko z nafto...

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.