Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Twito ga spet serje... in zavaja ... 

 

Prva slika je iz Planice 2018. .. Nisem vedel, da je takrat bila "diktatura" ... :) Takrat je bil PV kdo? Cerar?

 

 

 

image.jpeg

  • Všeč 3
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tole Planico so itak naredili cel dizaster. Glavni sekretar OK Planica pa izjavlja, da je za majhen obisk kriv Covid-19 in vojna v Ukrajini, da Poljaki ne morejo prit ker vsi gostijo doma Ukrajinske begunce. Mislim, sam še dodat bi moral, da so tudi krivo globalne klimatske spremembe in so mislili gledalci, da snega sploh ne bo, zato niso prišli.

 

Jeba je ko pohlep in požrešnost hodita z roko v roki skupaj z nesposobnostjo. Da o sprejemanju odgovornosti sploh ne omenjam, ker smo o tem že parkarat debatirali tudi na tem forumu.

  • Všeč 9
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 2. 2023 ob 12:25 je Jest napisal:

Twito ga spet serje... in zavaja ... 

Prva slika je iz Planice 2018. .. Nisem vedel, da je takrat bila "diktatura" ... :) Takrat je bil PV kdo? Cerar?

 

Sej se mi je zdel, da iz covidnih cajtov ne more bit taka slika :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Boss napisal:

S tole Planico so itak naredili cel dizaster. Glavni sekretar OK Planica pa izjavlja, da je za majhen obisk kriv Covid-19 in vojna v Ukrajini, da Poljaki ne morejo prit ker vsi gostijo doma Ukrajinske begunce. Mislim, sam še dodat bi moral, da so tudi krivo globalne klimatske spremembe in so mislili gledalci, da snega sploh ne bo, zato niso prišli.

 

Jeba je ko pohlep in požrešnost hodita z roko v roki skupaj z nesposobnostjo. Da o sprejemanju odgovornosti sploh ne omenjam, ker smo o tem že parkarat debatirali tudi na tem forumu.

Pa te cene niso od sedaj, ko je prvenstvo. Kolega je plačal hotel v Kranjski Gori, med zimskimi počitnicami, 

70€ na osebo (spanje + zajtrk). 

Mi smo dali v Canazei-u, v srcu Dolomitov za spanje + zajtrk + večerja 60€/ osebo. In potem se čudijo, da ni ljudi. Da ne govorimo o hrani v Planici. 

Na višini 2600 m smo plačali hamburger+, pomfrit 8€.,štrudel 5€,4 dcl pive 4 €. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

Na višini 2600 m smo plačali hamburger+, pomfrit 8€.,štrudel 5€,4 dcl pive 4 €. 

 

Kje pa?

 

Si delam mal mape za v prihodnje, sem že na smučarskem forumu bral podobne poste, cene so res od do...tole je poceni za Dolomite, zato me zanima. Pač da se ne vozim od koče do koče in gledam cene, ampak da se že namensko nekje ustavim/planiram pot..

Popravljeno od SeekK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SeekK napisal:

 

Kje pa?

 

Si delam mal mape za v prihodnje, sem že na smučarskem forumu bral podobne poste, cene so res od do...tole je poceni za Dolomite, zato me zanima. Pač da se ne vozim od koče do koče in gledam cene, ampak da se že namensko nekje ustavim/planiram pot..

Uf. Ne vem točno imena. Je bilo pa to na poti iz doline  Val di fassa v Val Gardeno. Se je najprej ustavila žena, nato smo se pozneje  še mi ostali. Je pa res, da cene varirajo. Lahko boš plačal štrudel tudi 8€, pivo 6€. Moraš malo sproti gledati za cene. 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Pa te cene niso od sedaj, ko je prvenstvo. Kolega je plačal hotel v Kranjski Gori, med zimskimi počitnicami, 

70€ na osebo (spanje + zajtrk). 

Mi smo dali v Canazei-u, v srcu Dolomitov za spanje + zajtrk + večerja 60€/ osebo. In potem se čudijo, da ni ljudi. Da ne govorimo o hrani v Planici. 

Na višini 2600 m smo plačali hamburger+, pomfrit 8€.,štrudel 5€,4 dcl pive 4 €. 

 

Ja ampak recimo v Ratečah so šli apartmaji s 70€ v času pred prvenstvom na 180€ v času med prvenstvom. Vem, ker ima ena iz naše službe apartma...

  • Začuden 3
  • Jezen 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

S tole Planico so itak naredili cel dizaster. Glavni sekretar OK Planica pa izjavlja, da je za majhen obisk kriv Covid-19 in vojna v Ukrajini, da Poljaki ne morejo prit ker vsi gostijo doma Ukrajinske begunce. Mislim, sam še dodat bi moral, da so tudi krivo globalne klimatske spremembe in so mislili gledalci, da snega sploh ne bo, zato niso prišli.

 

Jeba je ko pohlep in požrešnost hodita z roko v roki skupaj z nesposobnostjo. Da o sprejemanju odgovornosti sploh ne omenjam, ker smo o tem že parkarat debatirali tudi na tem forumu.

Narod je prepožrešen ratal prenahitro.

Prav je tako, da je prazno. Še bodo kmalu tolkli po betici.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je AmpeR napisal:

Jaz sem plačal poleti na cca 2300m pri Passo Pordojem 39€/osebo za spanje + zajtrk.

Itak. Se dobi smešno poceni nastanitev v Dolomitih. Včasih so hotelirji n lastniki apartmajev zahtevali, da si cel teden pri njih, sedaj pa lahko rezerviraš tudi za dan, dva. Ni problema. Se da zmenit. 

Pa toliko so naši na tv nabijali, da kako so podražali avtrijci in italijani svoje nočitve in žičnice. A nič o tem, kako je drago pri nas. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je AmpeR napisal:

Jaz sem plačal poleti na cca 2300m pri Passo Pordojem 39€/osebo za spanje + zajtrk.

Tudi mi poleti v Dolomitih v Mazzinu (nedaleč od P. Pordoi ) 35eur/osebo/noč. Sam mal je treba poiskati poceni hotele. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pa se na te reči ne zastopm lih tanartabl. Mislm, kej ni logično, da poleti dobiš poceni apartma ob smučišču? Ker, domnevam, jih je bolj malo, ki gredo poleti smučat...

Poleti se hodi tja gamse gledat ne pa smučat.....🤣😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je AmpeR napisal:

V dolomitih je poleti gužva😁. Gravna sezona😉

 

Ja seveda je gužva... ker pameten pa ne bi zamudil tolk ugodne prilike za pocen bivanje. Sej ni važen, če ni smučanja, važn, da je pocen oziroma sconto. Sej se boste naučil, da je tud polet brez veze hodit na morje, ker je predrago, počakat je treba na zimo pol je pa full cnej. 😜

  • Haha 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

 

Ja seveda je gužva... ker pameten pa ne bi zamudil tolk ugodne prilike za pocen bivanje. Sej ni važen, če ni smučanja, važn, da je pocen oziroma sconto. Sej se boste naučil, da je tud polet brez veze hodit na morje, ker je predrago, počakat je treba na zimo pol je pa full cnej. 😜

E moj Boss. Pa ni vse v smučanju. Mi smo bili tudi lani poleti v Dolomitih in imaš en kup stvari za počet. V bistvu je enakovredno smučanju. Recimo, da si kolesar. Greš z gondolo na vrh gore in se spustiš do dna. Verjetno je to super doživetje. Pa tudi sicer so dolomiti raj za kolesarjenje, pohodnštvo, planinarjenje,enostavne sprehode. 

Kjer ti za bistveno manj denarja kot pri nas ponudijo bistveno več. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.