Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Pravijo, da bo od jutri dalje cena 1,65 evra za liter.

 

Me ima, da bi šel danes danes tankat tisto, ta-boljšo nafto. Cena bi bila tam-tam z jutrišnjo, samo, da bi imel občutek, da motor bistveno lepše teče in bistveno manj porabi...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Meni je popoldan zacela svetit lucka… pa sem sel v Medvodah tankat… Cakal sem ene 10 minut… ampak vecino zato, ker ljudje potem cakajo na blagajni, da bi placali ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Sicer v albanscini ampak vseeno dobra fora.

Prevod"izvolite"

"hvala, samo gledam"

😂

FB_IMG_1646631493231.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Napisano

Prejle sem se peljal po Dunajski v Ljubljani. Ljudje so nori. Še dobro, da ima dva pasova, eden je bil zaseden z vozili, ki čakajo v vrsti za bencinsko. Norost. Ljudje so pripravljeni pol ure (ugibam?) čakati v vrsti, da bodo prihranili dva ali tri evre - dvomim, da so vsi "na rezervi".

 

Imam 1/3 poln tank. Tankal bom, ko posveti lučka. Mi na misel ne pride, da bi izgubil pol ure življenja za čakanje v vrsti na bencinski.

Napisano

Jaz sem sel tankat ... ker sem imel prazno :)

 

Je pa v Zireh ze popoldne zmankalo dizla. Zato sem rekel ok bom sel v LJ. Se pripeljem do crpalke in nora guzva sem sel samo naprej. Sem hotel na vrhniki ... se slabse kot v LJ. V zireh sem pa prisel takoj na vrsto. Je pa res, da se je potem pod vecer tudi naredila nora guzva in je zmankalo tudi 95 goriva. So potem tankali 100.

Napisano
pred 11 urami je Hixxy napisal:

Sam to bom rekel - folk je ponorel.

 

Se ne spomnim kdaj je bilo tako nazadnje - 2010?

 

Itak. Slovenceljni pa zopet zganjajo celo paniko za par evrov več/rezervoar. Smešno. Celo dodatne posode so nosili s seboj in jih polnili z gorivom. Ha, ha.🤣🤣 Ko vidiš take scene veš, da se je nekaterim res odpeljalo. Potem pa se čudimo nekaterim komentarjem. 😉

 

 

Napisano

Se ne dolgo nazaj so lahi v vasih koncih delali tako guzvo na “slovenceljskih” crpalkah… 😂 … 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 51 minutami je Alex napisal:

 

Itak. Slovenceljni pa zopet zganjajo celo paniko za par evrov več/rezervoar. Smešno. Celo dodatne posode so nosili s seboj in jih polnili z gorivom. Ha, ha.🤣🤣 Ko vidiš take scene veš, da se je nekaterim res odpeljalo. Potem pa se čudimo nekaterim komentarjem. 😉

So ljudje, ki jim vsak euro šteje konec meseca. Samo ti tega ne veš in ne vidiš. Ti si fejstbuk doktor. 

Napisano

No mogoce bo folk manj zacel uporabljat avta za 2km poti in pogruntal da se da take potke prevoziti pes/kolo/skiro/rolerje itd

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Napisano (urejeno)
pred 43 minutami je Shrek napisal:

So ljudje, ki jim vsak euro šteje konec meseca. Samo ti tega ne veš in ne vidiš. Ti si fejstbuk doktor. 

 

Seveda. Samo potem ne bi ostalo dovolj za cigarete in pivo.Veliko teh ki imajo najmanj, kadi kot turki in pijejo kot žolne. In potem je par evrov za poln tank problem. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

 

Itak. Slovenceljni pa zopet zganjajo celo paniko za par evrov več/rezervoar. Smešno. Celo dodatne posode so nosili s seboj in jih polnili z gorivom. Ha, ha.🤣🤣 Ko vidiš take scene veš, da se je nekaterim res odpeljalo. Potem pa se čudimo nekaterim komentarjem. 😉

 

V Novi Gorici je bila včeraj tudi norišnica. Najbolj zanimivo mi je pa bilo, da je bil vsak šesti avto s slovenskimi tablicami - ostalo vse Italijani...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano (urejeno)

Sem danes slišal,da je tudi pri nas včeraj zmanjkalo dizla,ker so nekateri s traktorji vozili kanistre polne nafte na zalogo domov....😳😲

Jaz osebno bi take stvari prepovedal.....🤔 

MOL ima bencin 1.564€ 😉 ni neke panike.....😊 

Je pa tudi nekaj dobrega v vsem skupaj,prazne cisterne so sedaj polne čistega dizla brez VODE....💯% 👍👌

Popravljeno od Bini
Napisano

Drugje je cenejse :D

 

 1908544264_Cene_naftnih_derivatov_and_Sprememba_cene_goriv_-_Stran_91_-_Splosna_debata_-_Mazda_forum_Slovenija.thumb.png.0c71d91cf19decfb32c72dc9a58269fc.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 4 minutami je Jest napisal:

Drugje je cenejse :D

 

 1908544264_Cene_naftnih_derivatov_and_Sprememba_cene_goriv_-_Stran_91_-_Splosna_debata_-_Mazda_forum_Slovenija.thumb.png.0c71d91cf19decfb32c72dc9a58269fc.png

Petrol je tako cenejši za cent dva od OMV in MOLa,sem hotel samo omenit koliko je cena danes glede na včeraj,ko sem se ravno mimo MOLa peljal.....👍

Napisano (urejeno)
Quote

Seveda. Samo potem ne bi ostalo dovolj za cigarete in pivo.Veliko teh ki imajo najmanj, kadi kot turki in pijejo kot žolne. In potem je par evrov za poln tank problem. 😉

 

Itak, ker drugače ne bi mogli tok pokadit. Saj je logično. 

 

Ista teorija je lahko za nekoga ki ima dober ali par recimo drag avto, pa je ful škrt in preračunljiv. Ker mogoče, če ne bi bil tak, tudi ne bi imel takega avta...Ok, je plastičen primer pa vseeno :)

Popravljeno od SpEkTr
Napisano
pred 41 minutami je Bini napisal:

Jaz osebno bi take stvari prepovedal.....🤔 

 

Če citiram mazdašico:

 

image.png.913e07f0e196c148c366602b58fbff66.png

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 39 minutami je Bini napisal:

Sem danes slišal,da je tudi pri nas včeraj zmanjkalo dizla,ker so nekateri s traktorji vozili kanistre polne nafte na zalogo domov....😳😲

 

 

sej u bistvu je prepovedano...

WWW.PISRS.SI

Zakon o prevozu nevarnega blaga (ZPNB). SOP 1999-01-3756. EVA 1998-1711-0005. EPA 0748-II

 

pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

 

Če citiram mazdašico:

 

image.png.913e07f0e196c148c366602b58fbff66.png

 

no ja, za par sekund si me prehitel :D

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

 

Seveda. Samo potem ne bi ostalo dovolj za cigarete in pivo.Veliko teh ki imajo najmanj, kadi kot turki in pijejo kot žolne. In potem je par evrov za poln tank problem. 😉

Nihče, povdarek, da nihče ne pije in kadi za TVOJ denar. Marsikdo ima razlog, da kadi in pije. Ne vidi drugje rešitve. Gužva na pumpah je bila, kot v trgovinah na črni petek, kot v trgovinah, ko so akcije in popusti. Sam ne mi rečt, da ti NIKOLI NIČ V AKCIJI ALI S POPUSTOM ne kupiš. Pa se nihče v tvoja dejanja ne spotika. Če nisi toliko inteligenten, se s takimi izjavami izkazeš in žališ ljudi. 

Napisano

V stilu včerajšnjih tankanj pred podražitvijo: jaz bom pa avto spoliral. Ker vse tiste drobne praskice na avtu povzročajo dodatno neželeno vrtinčenje zraka in s tem turbulenco in zato večji zračni upor. Če avto spoliram, zgladim površino laka, s čimer zmanjšam zračni upor in prišparam 0,001 liter goriva na 100 km. Na 6000 km prišparam tistih 10 evrov, ki bi jih, če bi šel včeraj tankat...

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.