Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Edini si tu, ki se hraniš s politiko. Mene in marsikoga tu ne zanimajo tvoji strokovni politični komentarji. V vsaki temi smetiš s politiko. Mogoče, res mogoče bi se lahko malo ampak res malo zamislil kaj in kje pišeš. 

Napisano
pred 8 minutami je Z M A J napisal:

Alex, če ti je tako lušno na dopustu, zakaj za vraga potem še med tem rajskim početjem, haraš po forumu in zapravljaš (dragoceni) čas, preživet v obljubljeni deželi?

 

 

Vidis, da pride samo zato, da druge namerno "drka" ... potem bo pa spet jok in stok, da je ves forum zasvinjan ... Zasvinjan je pa pretezno zaradi njega ... ker skoraj v vsako temo zvlece politiko ... in zacne z zalitvami tistih, ki mu ne lezejo v rit ... 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Ti pa pri svojih. 😉

So veliko bolj kulturni kot večina naših nevzgojeni slovenceljnov. 😉 

Zato pa ne hodimo h hrčkom, da mi ni treba janezov s pivo v roki gledati, kako tulijo po plažah. 😊

Ti to vse veš iz prve roke. 

Mislim, da se tvoji kulturni makaronarji najbolj derejo na plaži, ko pridejo na našo in Hrvaško obalo. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Napisano
pred 4 minutami je Shrek napisal:

Edini si tu, ki se hraniš s politiko. Mene in marsikoga tu ne zanimajo tvoji strokovni politični komentarji. V vsaki temi smetiš s politiko. Mogoče, res mogoče bi se lahko malo ampak res malo zamislil kaj in kje pišeš. 

Torej  ne rabiš brat. 😉 Jaz tudi ponavadi tvojih umotvorov ne prebiram. 😉

 

 

Napisano
pred 8 minutami je Jest napisal:

 

 

 

Potem je pa skrajni cas, da se odselis od "slovenceljnov" k tvojim makaronarjem... pa se hrckov ne bos imel za sosede :D  ...

Seveda se šališ, ko predlagaš take bedarije. Meni  je življenje na obali super. 😉

Grem pa res velikokrat čez k zahodnim sosedom, da si pri njih ogledam svetovne znamenitosti in uživam v dobri kulnariki. 😊

Naše  turistične delavce- kekce iz Portoroža, bi lahko naložili v en avtobus in jih peljali na ogled k njim, da vidijo, kaj je  pravi turizem. Ne pa, da sredi Portoroža vzniknejo prodajalne čevapov. Naj se že enkrat odločijo, kaj hočejo tržiti. 

Pa cene pri nas niso normalne.V Portorožu se že prijemljejo za glavo, kje so turisti, saj jih je letos za tretjino manj. 

 

 

 

Napisano
pred 16 minutami je Alex napisal:

Torej  ne rabiš brat. 😉 Jaz tudi ponavadi tvojih umotvorov ne prebiram. 😉


 

Zanimivo…. Odgovoris pa prav na vsakega s kaksno zalitvijo… ?zmeden?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 23 minutami je Shrek napisal:

Ti to vse veš iz prve roke. 

Mislim, da se tvoji kulturni makaronarji najbolj derejo na plaži, ko pridejo na našo in Hrvaško obalo. 

 

Sam to je dejstvo... od nekdaj se lahi najbolj derejo pa naj bo to v plaži, gostilni al pa kar tako na sprehodu po mestu recimo. Jih ne moreš zgrešit, ker so tako polni samega sebe, da ne rezumejo, da je velik del kulture to, da se normalno obnašaš in se ne daješ ven za vsako ceno. Je pa res, da pač nekateri je to prijetno in jim je tak način všeč in ja verjamem, da se potem bolja počutijo v Italiji kot doma. :(

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

V Sloveniji so predolga desetletja vladali komunajzli. In rezultat? Veliko ljudi je spranih in ne znajo s svojo glavo razmišljati. Zato pa na vsakih volitvah znova  volijo vsakega  novega modela, ki ga kje  na ulici najde mali rdeči. 

In potem, ko se izkaže totalno nesposoben, nastavijo drugo lutko.

 

Ampak, ampak, tole je pa tako konfuzno napisano, da mi ni nič jasno. Edini vodja stranke v kateri je bilo kar ogromno komunajzov je tisti, ki ti je najbolj všeč. Res ne razumem, kako udrihaš čez komuniste, a slaviš nekoga, ki se je opurtunistično obrnil proti svojim. Prej tako zagrizen komunist, a ko je videl priliko je zamenjal stran. Edini, ki od časov komunizma še zaseda vrh stranke pa še spreobrnjenec za povrh, se pravi nezaupanje vreden samo zaradi tega dejstva, da najprej si z vsem srcem zraven, v naslednjem trenutku pa udriha po svojih bivših kolegih. Tak karakter ne bi želel imeti v svoji bližini - nikakor za prijatelja in za sodelavca, ker taki čakajo samo priliko za zasadit nekomu nož v hrbet.

 

Kdo je kle spran je iz aviona jasno... a tisti, ki niso zadovoljni s svojim in ga ob prvi priliki zamenjajo al tisti, ki svojega držijo na čelu že več kot 30 let in še malo pa bo presegel nekega Josipa iz Kumrovca. Ja taki tud izbirajo in ustoličujejo avtokratke tipa Erdogan, Lukašenko, Orban, Putin, ker ne marajo sprememb ampak in se raje postavijo v vlogo vodljive ovce, ki rabi poznanega pastirja, da jo vodi.

 

Pa pustmo zdej to, Alex zdaj k si nazaj, a si že našel avto tistega Italijana, da ne bo revček brez vozila ostal.

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Kolone dolge par kilometrov proti morju. 😊

 

Uff ja, vse rdeč...

image.png

 

null

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Ej ej ej, sej veš da Alex ne verjame v aplikacije in statistike, ker vsi zavajajo in lažejo, tko da tole je pač še en fejk news več. Če je videl kilometrske kolone jih je videl, tko k tisti, ki vidijo bele miške al pa pingvine jih pač vidijo.:punk:

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Alex napisal:

V Sloveniji so predolga desetletja vladali komunajzli. In rezultat? Veliko ljudi je spranih in ne znajo s svojo glavo razmišljati. Zato pa na vsakih volitvah znova  volijo vsakega  novega modela, ki ga kje  na ulici najde mali rdeči. 

In potem, ko se izkaže totalno nesposoben, nastavijo drugo lutko. 

In ko je ta še bolj nesposoben kot prejšnji in naredi še več škode, se zgodba ponovi. 😉 Taki ste, nimamo kaj. In potem taisti, ki so volili te smešnice, najbolj kritizirajo, kako se nič ne naredi. 😊

 

Sem se vrnil. 😊 In ugotovil, da ni nič novega v tej deželici. Kolone dolge par kilometrov proti morju. 😊

 

Nimam kaj, se strinjam. 

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 43 minutami je Jest napisal:


 

Zanimivo…. Odgovoris pa prav na vsakega s kaksno zalitvijo… ?zmeden?

Mi vrže ven podčrtano z rdečo, če kdo kako neumnost napiše. 😊

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

 

Nimam kaj, se strinjam.

 

20230815_100325.jpg

 

In kaj to sedaj lepiš tu gor?.. Sam poznam veliko zagrizeni bivših komunistov, ki so pravočasno spregledali, kako in koliko časa so bili v zablodi. Sedaj so na pravi poti, se pravi ozdravljeni komunisti. Kot recimo- ozdravljeni alkoholiki. 

 

 

Napisano

Aha opurtunizmu se danes torej reče, da si spregledal - ja če je vse woke pa naj bo še to. :nevem:

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 14 minutami je Alex napisal:

Mi vrže ven podčrtano z rdečo, če kdo kako neumnost napiše. 😊

In kaj to sedaj lepiš tu gor?.. Sam poznam veliko zagrizeni bivših komunistov, ki so pravočasno spregledali, kako in koliko časa so bili v zablodi. Sedaj so na pravi poti, se pravi ozdravljeni komunisti. Kot recimo- ozdravljeni alkoholiki. 

 

Zelo bi bil vesel, če bi tudi ti kdaj nalepil kakšen dokaz v potrditev svojih trditev. 🙂 Si tudi ti ozdravljen komunist? V resnici me ne briga. Motijo me neumni argumenti in za lase privlečeni izgovori. 

 

Pravi komunisti so živeli skromno pošteno življenje in počitnice preživljali v službenih sindikalnih apartmajih. Ozdravljeni komunisti pa očitno na jahtah dobičkarjev javnih financ. 😃

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Alex napisal:

Danes sem v okolici Verone (pri tvojih makaronarjih) tankal izven avtoceste 95 benzin po 1,62€. Tako, da ni bil dosti nad našimi cenami. 

Se je pa golobnjak izgleda ustrašil, ker mu je najbrž njegovi "ta mali" šef zabičal, da sedaj ni čas za dvigovanje cen goriv. 

Saj bi ga še linčali, ko bi se pojavil kje na poplavljenih področjih. 😊

Prejšnji teden sem gledal cene. Od Gradeža, to Sežane. Stara cesta.

Niti ena pumpa ni imela pod 1.8, mogoče, skoraj bi lahko da roko v ogenj, da pod 1.9 nisem videl.

Kje si ti ta čudeš našel, verjetno še morjo lanski bencin spravit.

Popravljeno od godlike
Napisano
pred 57 minutami je Boss napisal:

Ej ej ej, sej veš da Alex ne verjame v aplikacije in statistike, ker vsi zavajajo in lažejo, tko da tole je pač še en fejk news več. Če je videl kilometrske kolone jih je videl, tko k tisti, ki vidijo bele miške al pa pingvine jih pač vidijo.:punk:

 

Mogoče je bil pa prvi v koloni? 🤔😂

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 48 minutami je Janez007 napisal:

 

Zelo bi bil vesel, če bi tudi ti kdaj nalepil kakšen dokaz v potrditev svojih trditev. 🙂 Si tudi ti ozdravljen komunist? V resnici me ne briga. Motijo me neumni argumenti in za lase privlečeni izgovori. 

 

Pravi komunisti so živeli skromno pošteno življenje in počitnice preživljali v službenih sindikalnih apartmajih. Ozdravljeni komunisti pa očitno na jahtah dobičkarjev javnih financ. 😃

 

 

"Pošteni" komunisti so bili  naivni delovni ljudje, ki so verjeli vodilnim  partijcem, ki so se bohotili v svojih  vilah(katerih izvor je vprašljiv) in vozili v prestižnih vozilih. In pa druga sorta "poštenih" komunistov, ki so bili to "sikom prilike", če so hoteli bit na vodilnih mestih. 

In tej pošteni komunisti so  verjeli v pravljice, kako lepo jim je medtem, ko se vozijo v svojih jugecih in hodijo po kavbojke in pomaranče vTrst. 😊

 

pred 24 minutami je godlike napisal:

Prejšnji teden sem gledal cene. Od Gradeža, to Sežane. Stara cesta.

Niti ena pumpa ni imela pod 1.8, mogoče, skoraj bi lahko da roko v ogenj, da pod 1.9 nisem videl.

Kje si ti ta čudeš našel, verjetno še morjo lanski bencin spravit.

Do Venezie ne boš našel nižjih cen, naprej pa ja. Le da moraš iz avtocest ven. So pa cene zelo različne, saj prodajalci sami oblikujejo cene in ni kot pri nas, kjer je neka vrste dogovorne ekonomije. 

 

 

Napisano

No, kaj hočeš povedat s to politično temo? A mogoče sexaš zram in ti prihaja? 

Napisano
pred 14 urami je Alex napisal:

V Portorožu se že prijemljejo za glavo, kje so turisti, saj jih je letos za tretjino manj. 


A je še kje kakšen drug Portorož? 
 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zaseden-vsak-centimeter-obale-kot-v-casu-stare-slave-naj-traja-cimdlje.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 8 minutami je Shrek napisal:

Iz prve roke...


To so gotovi spet krivi mediji iz “golobnjaka”, ki sirijo taksne neresnice… V resnici so verjetno hoteli prazni, tusristicni delavci pa si jajca praskajo in jamrajo… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Hej no... itak fake news. Portorož je prazen, piraneži pa grozijo, da se bodo odselili, ker v mestu strahov, kjer ni žive duše, ne mislijo več živeti.

33112_1.png

Napisano

Portorož nima za burek. Aja, bodo tudi bureke prodajali, še malo. Se pravi, prave slovenske jedi imajo:"ćevapi, kebab, burek. Super ponudba. 

Je nekaj turistov, a to je druga liga. 

Pravi turisti se ga izogibajo. 

 

 

Napisano

čist tko za info, kera liga turista si pa ti, ko greš k makaronarjem. Mislim, tolk, da znam primerjat kaj to pomeni.

 

 

Sem pa slišal neuradno iz prve roke in tretje noge, da so teli druga liga turisti še pred kratkim bili tretja liga in da so se za drugo morali šele kvalificirati v predturistićnem turnirju. A kej več veš na to temo?

33112_1.png

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

čist tko za info, kera liga turista si pa ti, ko greš k makaronarjem. Mislim, tolk, da znam primerjat kaj to pomeni.

 

 

Sem pa slišal neuradno iz prve roke in tretje noge, da so teli druga liga turisti še pred kratkim bili tretja liga in da so se za drugo morali šele kvalificirati v predturistićnem turnirju. A kej več veš na to temo?

Druga liga so turisti, ki ponavadi nimajo niti za  portoroški burek, a mislijo, da so prva liga, ker so v Portorožu, kjer lahko čakajo v dolgi vrsti za burek, a nato ugotovijo, da nimajo za burek. 😉

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.