Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

in zakaj bi blo kaj narobe, ce tankas navaden dizel?

Boss bo ziher reku da je gnojnca :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kdo morda v dilemi kam it tankat LPG, svetujem Verov?kovo, kjer imajo 0,555 za liter. NORO POCENI VO?NJA!  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve kdo kam gredo jutri cene?

Se spla?a ?e danes naro?iti kurilno olje?

 

Saj se spreminjajo na dva tedna ali? Prejsnji teden se je dizel malce pocenil, ostalo je ostalo nespremenjeno ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj, za 2,2 centa po litru, se bo opolno?i pocenil 95-oktanski bencin. Njegova nova cena bo 1,331 evra za liter.

Dizel se bo pocenil za 0,9 centa, za liter bo potrebno od?teti 1,178 evra.

Uauuu....super novica ,jutri grem napolnit...:-):-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uauuu....super novica ,jutri grem napolnit...:-):-):-)lp

Gelipter, ne pozabi ga nalit ?e v kantico 5L za domov, bo? pri?paral ?e nadaljnjih 11 centov.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, meni se bo tokrat precej poznalo. ?enina petka ima manj kot 1/4 rezervoarja, BTjki ?e 40 km sveti lu?ka, motor je tudi ?e bolj na hlape, pa ?e kak?nih 10 litrov v kantico za me?anico za motorko in kosilnico. Pri koli?ini se pa ?e malenkost kar nabere...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, meni se bo tokrat precej poznalo. ?enina petka ima manj kot 1/4 rezervoarja, BTjki ?e 40 km sveti lu?ka, motor je tudi ?e bolj na hlape, pa ?e kak?nih 10 litrov v kantico za me?anico za motorko in kosilnico. Pri koli?ini se pa ?e malenkost kar nabere...

Saj pozna? pregovor; kdor z malim ni zadovoljen, velikega vreden ni. No in tovrstni pohlep mene dostikrat tepe (po denarnici). Ker se nasmejem v stilu; heh 5?, pa to je totalni drobi?. Ampak 20 x 5? je pa ?e 100 in kot gre drugi pregovor; "kamen na kamen pala?a"  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipter, ne pozabi ga nalit ?e v kantico 5L za domov, bo? pri?paral ?e nadaljnjih 11 centov.  :hohoho:

Ej...dobra ideja..se bom potrudil,,lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam se 2000L cisterno zakopano pod vrtom za plin. Da to zdaj nafilas pa pocakas da bo benz 2? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.