Skoči na vsebino

Pozdravljeni vsi norci


Lojz

Priporočeno sporočilo

Ker je danes praznik vseh norcev (pust) sem se spomnil na vse avtomobilske forume in seveda tudi na vas dragi foruma?i.

Jasno je, da se na splo?no v vseh avtomobiilskih forumih zbere najve? cestnih in ostalih norcev (tudi ta forum ni izjema) zato sem si mislil, da se spodobi, da vam ?estitam k va?emu prazniku "dnevu norcev" . Vse najbolj?e vam ?elim in vam k va?emu velikemu dnevu ?estitam!

Hkrati bom malo pre?ekiral, seveda, ?e mi bo ?ef ?efova dovolil in me ne bo takoj BANal kak?ne neumnosti klatite in koliko se spet hvalite kje koliko in kolikokrat ste s svojimi bolidi divjali (noreli) po cesti.

 

Lepo vas pozdravljam

Lojz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 205
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Legenda se je oglasi in spotoma preveri ?e ga nismo blokirali in kakor sem obljubil ga nismo.

 

Lojz kdaj gremo zapit nategunsko vinjeto ? :vino:

 

Pol pa en varen krog do kopra po stari cesti ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu da je "skrit" ga ostali ne vidite, ampak ?e vedno je med nami. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, dans si daj du?ka naj se u zidanci fejst dogaja - sam merkej psa, da ne bo spet kakih motoristov obgrizu! :danzoman::bravo::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOJZ

 

naj te ne moti dejstvo da v hla?ah ima? ti?ka,kajti po du?i si ?e vedno pi?ka!!

Tudi tebi ?estitke!

 

dobljeni text posredovan naprej in kot nala?? za to temo!

 

Zdaj pa divjaj :harhar::harhar::harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOJZ

 

naj te ne moti dejstvo da v hla?ah ima? ti?ka,kajti po du?i si ?e vedno pi?ka!!

Tudi tebi ?estitke!

 

dobljeni text posredovan naprej in kot nala?? za to temo!

 

Zdaj pa divjaj :harhar::harhar::harhar:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boklonej za povratne ?estitke! V?eraj?nji praznik me je nekako spomnil na vas, pa sem vas ?el za va? veliki praznik malo pogledat. In ker me ?ef ?efova YavarYe X6V6 ni BANal sem mu iz dna du?e hvale?en in obljubim, da bom v zahvalo YavarYe X6V6- u za (NE)ban dal ?upniku za eno nedeljsko ma?o. Ma?a bo morala bit v nedeljo al pa za velik praznik in morala bo bit peta. Naj ko?ta kolkar ho?e.

Sicer vam pa moram povedat, da nisem ve? v va?em klubu. Mazdo sem prodal, ker ste mi jo vi priiskutili in zdaj vozim......ups, ne bom povedal.

Tisti ki me pa spra?ujete, kako sem kaj itd....naj vam povem, da ?e kar gre. Malo me sicer trga v levem kolku, zato ?e danes vem kak?no bo jutri vreme pa v ovinkih zarad tega malo bolj ?udno poskakujem, na podplatu (prav tako levem) pod malim prstom imam kurji u?, pa zlata ?ila na riti me ve?krat zajebava, ker preve? sedim v slu?bi. Prostata je pa ?e taka ko nova, dela kot bo? pumpa na Dizel Mazdi. Najbr? je to zato, ker mi jo moja ?tefka redno servisira pa tapravo olje ma?e. Sicer pa svoj prosti ?as "zapravljam" v svoji zidani?ki in vinogradu, pa na vikendici na morju v?asih kak?no ribo obrnem.

No, da ne bom samo jaz govoril, pa ?e vi povejte kako ste kaj! A ?e zmeraj divjate s svojimi avti pol se pa tukaj hvalite s tem? A se ?e zmeraj dobivate in dolgo?asite zadaj za Gamo v BTCju? A ste po ve?ini ?e zmeraj vsi ledik, brez bab itd...?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, vidm nis na teko?em z dogajanjem - v enem letu se je velik zgodil - sm iz hi?e izselu babo in zdej za desci ogledujem, torej sem postal Pedr, bi reku Labi! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.