Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

to?no tako!

Pes je zavarvan skupaj s hi?o in pa seveda treba vrjetno naredit kako prijavo al kako gre ta postopek.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imamo v vasi tudi enega takega cucka ampak ga je izgleda z leti sre?ala pamet. Se je dobesedno zaletaval v bok avtomobila, direkt v fri?no po?trihan bok od RSa mi je priletel, sem ?el kar do sosedov pa jim razlo?il, da naj ga prive?ejo. So ga, za kak teden pa kadar so bili ob njemu in je ?el avto so ga prijeli. Skratka, zdaj ga je sre?ala pamet, je pa za moje pojme to poden, da ima? psa in ga niti toliko v red ne spravi? (oziroma ga prive?e? ali ima? v kotli/hi?i), da ne laufa za avtomobili in motorji ko grejo mimo po cesti mimo hi?e. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem za primer, pred leti, ko se je me?anec med dogo in bernadincem zna?el pred Renault 5 ....posledica....reno totalka :hohoho: ...pes se je ustra?il in nekam zatekel za 3-4 dni, nato pa pri?el nazaj k bajti....kjer ?e vedno u?iva svoje ?ivljenje :jupiii: ....kot se je ?e napisalo, se je pa ?koda pokrila iz zavarovalne police za hi?o.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokovci, kaj vse jim ne pride na misel.

 

Jih spraviva v postelje, ugasneva lu?, sveto prepri?ana da spijo in v kuhunji se ?e dogovarjava za jutri, kako in kaj. Naenkrat za?ne v sobi grmet in treskat in pokat in hre??at in ko se je vse pomirilo, je bilo nekaj trenutkov ti?ine, nato se "tasrednji" otrok za?ne jokat in dret. Priletiva v sobo, pa omara le?i na tleh in na postelji.

 

Pokovc ni zaspal, ampak je hotel brat Andersenove pravljice (Hans Christian Andersen). Ker so vsi trije ?e majhni (6 let, 4 leta in 1 leto), so te knjige na zgornji polici, ker itak noben od otrok ne zna brat. Pa je pokovc odprl predale in po njih za?el lest gor. Ker so predali polni, so te?ki. in tako so bili vsi te?ki predali zunaj in ?e pokovc na njih, zadaj pa prazen okvir predalnika in zgoraj regal s knjigam, nad njim pa omara z zimskimi puhovkami in bindami, ki jih zdaj (?e) ne potrebujejo. In je omaro prevagnil, da se je prevrnila. Na sre?o je padel mimo postelje na tla, omara pa ?ez posteljo, tako da ga spodaj ni stisnilo. Je pa dobil eno polico na rokico.

 

Ma kaj vse jim ne pride na misel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, res imajo ideje. Danes odkrijem, da so zlati otroci na kamp prikolici odprli okno. ?e pred enim mesecem...

 

Ne vem, kako je drugod, a na Gori?kem ?e en mesec ni bilo sonca: najprej de?uje, nato rosi, pa ??ije kot zme?ano, pa je obla?no, pa spet de?uje,... V prikolici imam bazen...

 

Pokovci, kaj vse jim pride na misel.

 

Ja, omare priviti v zid - to pravzaprav sploh ni slaba ideja. Ker mulci imajo ideje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mariborska realnost v nedeljo zjutraj.

Ostanki vandalizma otrok brezposelnega ni?jega srednjega razreda in ?tirino?nih ljubljen?kov predstavnikov dobro situiranega vi?jega srednjega razreda:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

To mesto je GOTOFo!

 

Sam kako pa ves da so to bli res 'taki' :huh:

Loh je potepuski pes in pjan kdorkoli :unsure:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 pogreba ta teden :( , zenina stara mama ni vzdrzala, ampak po tem kar so ji nasli sedaj v bolnici mogoce se najbolje, da je mirno zaspala.

Fak ampak kolega sportnik, zdrav ko riba, brez kakih stresov odpovedalo srce pri 43....oce treh. Katastrofa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak ampak kolega sportnik, zdrav ko riba, brez kakih stresov odpovedalo srce pri 43....oce treh. Katastrofa.

 

Hja ne bo? verjel ampak kake dva meseca nazaj je tud ?el moj znanec ?portnik (celo preve? zagrizen) pa ?e ni dopolnil 40 let.

 

O?itno je lahko tud ?port ?kodljiv sploh, ?e se pretirava in preizku?a meje vzdr?ljivosti.

 

 

Verjetno je ?e najbolj?e tista razlaga, da naj se lotimo vsega v mejah normalnega brez pretiravanja pa naj bo to hrana, ?port, seks in druge razvade.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma bo treba z lopato tudi mulce malo obdelat...

 

Prideta ?e sosedova dva in se pri nas igrajo na dvori??u. In enkrat pride mlaj?i in re?e, da so pokvarili prikolico. Pa si mislim: kaj pa na prikolici lahko pokvarijo? In se niti ne sekiram. Zdaj pa pridem na dvori??e in tam samo dve kolesi na eni osovini in rudo s priklopom. So vse stranice dol pobrali in poden ven vrgli...

 

Ma pokovci pa res imajo ideje. Bo treba lopato pripravit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, na poti od Vranskega proti moji Sutjeski, spet naletel na pol?a, ki je izven naselja (omejitev dejansko 90kmh), vozil nekih 50, morda max.60 kmh. Ujel sem ga sredi nepreglednega ovinka, vozil sem takrat cca. 100kmh, ve? vsekakor ne. Pol sem mu nabil dolge lu?i, v smislu WTF???, pa ga prehitim, pa on meni dolge nazaj in pusti pri?gane. Mah ni se mi dal z njim ali njo naprej "prcat" in sem pa? svojih divja?kih 100kmh dalje odpeljal in verjetno ne rabim pripomnit, da sem se oddaljil s svetlobno hitrostjo od pol?a. Garant kak ?i?a za volanom, s klobukom na glavi in glavo potisnjeno genau do vetrobranskega stekla, ?e je bila pa ?enska, pa mo?no da je tekom vo?nje pletla jopico za ledene zimske dni. <_<:cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, na poti od Vranskega proti moji Sutjeski, spet naletel na pol?a, ki je izven naselja (omejitev dejansko 90kmh), vozil nekih 50, morda max.60 kmh. Ujel sem ga sredi nepreglednega ovinka, vozil sem takrat cca. 100kmh, ve? vsekakor ne. Pol sem mu nabil dolge lu?i, v smislu WTF???, pa ga prehitim, pa on meni dolge nazaj in pusti pri?gane. Mah ni se mi dal z njim ali njo naprej "prcat" in sem pa? svojih divja?kih 100kmh dalje odpeljal in verjetno ne rabim pripomnit, da sem se oddaljil s svetlobno hitrostjo od pol?a. Garant kak ?i?a za volanom, s klobukom na glavi in glavo potisnjeno genau do vetrobranskega stekla, ?e je bila pa ?enska, pa mo?no da je tekom vo?nje pletla jopico za ledene zimske dni. <_<:cheers:

 

js sm ?e navajen, take penzioniste js u bistvu do?ivljam vsak dan na poti na ?iht -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mesec vlo?u v sebe (remont) toliko denarja da bi si lahko kupil en lu?ten cabrio ala mx5 ...jebemti SLOvenijo, ne vem kam gre moj denar katerega mi trgajo za zdravstvo od pla?e zadnjih 10 let :whatever: ...da ne omenjam ?e dodatno zdravstveno na mese?ni ravni. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja u?ki so nadstandard... vem, ker imam skor cel ?ivljenje dioptrijo. :( ?e o?ala mora? sam pla?at, pa stanj?ane le?e tud, ?e no?e?, da zgledajo kot podni od pirovske fla?e.

 

Kolk si pa dal (bo? dal) za operacijo? Kolk pa ma? dioptrijo? Mene tud mal zanima sam sem full zajec za te zadeve - pa ne da bi se bal same operacije, bolj se bojim, da bi na koncu sli?al: "ja veste je ?lo pri operaciji nekaj narobe pa bodo posledice..." :o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa pogleda? na koledar v katerem letu smo, kako gre tehnologija naprej.....je ?e popolnoma nelogi?no da je to, da ?lovek dobro vidi nek nadstandard, da ne govorim da je operacija bolj rutina....10min in si fertik, verjetnost uspeha je pa tak?na kot pri kontracepcijskih tabletah :hohoho: ...investicija bo pokrita v nekje 8-9 letih (ra?unal samo ceno le?). Imam pa ?e 10 let le?e, o?al nimam, tudi motile bi me pri vseh ?portih fitnesu,teku,smu?anju, cele dneve sem okoli ipd., pa ?e kot pravi?....cena o?al :o (tistih iz Po?te Slovenije seveda ne ?tejem). Sam grem na SBK operacijo, malo dra?jo ampak hitrej?e okrevanje ipd....pride 1.900,00 EUR, + ?e nekaj prej?njih pregledov in sem nekje na max 2.200,00 eur....pa v SLO bom operiral, so kar lepo spustili cene. Dioptrija - 3,00.

 

Ne vem, mene so le?e ?e za?ele motiti (sploh proti ve?eru, potem suh zrak in se su?ijo, zve?er se ble??i na cesti, mrak mi je totalen ?it). Mislim pa da ni strahu glede uspe?nosti, ker so profesionalci, da ne govorim da je odnos na tak?nem nivoju da samo odpre? usta, tudi za okrevanje poskrbijo (kapljice ipd., vse ti dajo), pa ?e par pregledov po operaciji (vklju?eno v ceno), doktor na voljo 24ur na dan ?e se kaj zgodi ipd....samo sej, to se pa? pla?a.

 

Evo nisem dal kaska pri avtu pa nisem ?el v Zr?e, ne hodim ve? na polno ?urat vsak vikend pa sem pri?paral za ve? kot eno oko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, mene so le?e ?e za?ele motiti (sploh proti ve?eru, potem suh zrak in se su?ijo, zve?er se ble??i na cesti, mrak mi je totalen ?it).

 

Jaz sem pred leti tud ?tudiral ker mam en u? pofavlan, sam so mi pa rekel da je mo?en stranski pojav no?no ble??anje....

Sam tolk za info je pa res da je to ?e ene7 let nazaj blo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ble??anja zna biti malo na za?etku, jest upam da ne bom imel ker grem malo druga?no varianto opreacije....jih pa poznam ene par kateri so si operirali, ?e 10 let nazaj, oz. pred parimi meseci in vsi zelo zelo zadovoljni. Sem pa zadevo ?e tako na?tudiral da bi lahko okulist postal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a babi je prou za....ma nimam besed....

 

Ne vem ?e je ?e kdo videl te nove pizdarije za v kamin,...en kup ?elezja in v to natrese? te lesene brikete in to naj bi gorel "celo no?" in je na sploh najnajnajnajnajbolj?a mo?na stvar,..

 

Seveda naro?i to bedarijo, ji jo osebno dostav tip iz firme,...

 

Po treh dneh jo mam poln kufer ker ona opeva to, kok bo ona pr?parala s tem,...

 

Zadnja dva dni pa s tem, ker samo pizdi da no?e in no?e zagoret in da to ni tko k so rekl da bo (no faking shit a res????)

 

 

V?er se kon?no preda in re?e da bo ?la nazaj na drva in da je smotana, ker ?ist vsemu sranju nasede (ampak res,..od top shopa naprej vse jo naserjejo...) in da naj jo brcnem v rit, ?e bo mela ?e kdaj ka?ne pametne prebliske,...

 

........

 

Dons pijem kavo v spodnjem ?tuku in vidm en kombi,..grem vn,..paket za mati samo za podpisat,..jo kli?em koji k**** je spet,..je ona naro?ila neki kar u?teka? in "var?uje" elektriko,....

 

Nimam besed,..in njen izgovor...je pa? vodnarka in temu primerno naivna,...in potem se js ?udm ?e enmu drugmu vodnarju s kerim mam opravka zakaj je tak idiot naiven....

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a babi je prou za....ma nimam besed....

 

Ne vem ?e je ?e kdo videl te nove pizdarije za v kamin,...en kup ?elezja in v to natrese? te lesene brikete in to naj bi gorel "celo no?" in je na sploh najnajnajnajnajbolj?a mo?na stvar,..

 

Seveda naro?i to bedarijo, ji jo osebno dostav tip iz firme,...

 

Po treh dneh jo mam poln kufer ker ona opeva to, kok bo ona pr?parala s tem,...

 

Zadnja dva dni pa s tem, ker samo pizdi da no?e in no?e zagoret in da to ni tko k so rekl da bo (no faking shit a res????)

V?er se kon?no preda in re?e da bo ?la nazaj na drva in da je smotana, ker ?ist vsemu sranju nasede (ampak res,..od top shopa naprej vse jo naserjejo...) in da naj jo brcnem v rit, ?e bo mela ?e kdaj ka?ne pametne prebliske,...

 

........

 

Dons pijem kavo v spodnjem ?tuku in vidm en kombi,..grem vn,..paket za mati samo za podpisat,..jo kli?em koji k**** je spet,..je ona naro?ila neki kar u?teka? in "var?uje" elektriko,....

 

Nimam besed,..in njen izgovor...je pa? vodnarka in temu primerno naivna,...in potem se js ?udm ?e enmu drugmu vodnarju s kerim mam opravka zakaj je tak idiot naiven....

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

:whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a babi je prou za....ma nimam besed....

 

Ne vem ?e je ?e kdo videl te nove pizdarije za v kamin,...en kup ?elezja in v to natrese? te lesene brikete in to naj bi gorel "celo no?" in je na sploh najnajnajnajnajbolj?a mo?na stvar,..

 

Seveda naro?i to bedarijo, ji jo osebno dostav tip iz firme,...

 

Po treh dneh jo mam poln kufer ker ona opeva to, kok bo ona pr?parala s tem,...

 

Zadnja dva dni pa s tem, ker samo pizdi da no?e in no?e zagoret in da to ni tko k so rekl da bo (no faking shit a res????)

V?er se kon?no preda in re?e da bo ?la nazaj na drva in da je smotana, ker ?ist vsemu sranju nasede (ampak res,..od top shopa naprej vse jo naserjejo...) in da naj jo brcnem v rit, ?e bo mela ?e kdaj ka?ne pametne prebliske,...

 

........

 

Dons pijem kavo v spodnjem ?tuku in vidm en kombi,..grem vn,..paket za mati samo za podpisat,..jo kli?em koji k**** je spet,..je ona naro?ila neki kar u?teka? in "var?uje" elektriko,....

 

Nimam besed,..in njen izgovor...je pa? vodnarka in temu primerno naivna,...in potem se js ?udm ?e enmu drugmu vodnarju s kerim mam opravka zakaj je tak idiot naiven....

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

Dj ti mati razlo? da ne rab kurilca,drv,plina da ji bo vro?e, ne samo toplo.

Enega jeba?a, ko bo prtiskal ji bo toplo, ko jo bo pa razpizdil s kak?no bedarijo, ji bo pa zelo vro?e.

Sipl k svina. :rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dj ti mati razlo? da ne rab kurilca,drv,plina da ji bo vro?e, ne samo toplo.

Enega jeba?a, ko bo prtiskal ji bo toplo, ko jo bo pa razpizdil s kak?no bedarijo, ji bo pa zelo vro?e.

Sipl k svina. :rulam:

 

 

To ji kr ti osebno prid povedat :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.