Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Na testu Auto Bilda bolj slabo, saj se ni uvrstila niti v glavno testiranje, tako da ne pri?akuj preve? - pa? za mal denarja mal muske.

 

Sem imel tudi za veliko denarja gume pa je bilo zelo malo muzike. Npr. michelin alpin A4. Tako, da ?e tale upravi?i ceno/kvaliteta napram 2x dra?ji gumi slednjih ne kupujem ve?. Firbec pa?. Lokalni vulkanizer mi je rekel, da premium znamk proda iz leto v leto manj. Ker niso poceni gume toliko slab?e, kot so dra?je bolj?e. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel tudi za veliko denarja gume pa je bilo zelo malo muzike. Npr. michelin alpin A4. Tako, da ?e tale upravi?i ceno/kvaliteta napram 2x dra?ji gumi slednjih ne kupujem ve?. Firbec pa?. Lokalni vulkanizer mi je rekel, da premium znamk proda iz leto v leto manj. Ker niso poceni gume toliko slab?e, kot so dra?je bolj?e.

 

Sam imam Michelin a4,to bo tretja zima,cca 30t km. Za1x zadovoljen, Teb niso bile ok? Tk d mal vem kaj pri?akovati letos in naslednjo zimo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il termostat, tesnilno maso in antifriz za Mazdo. ?e ne bo preve? mrzlo bom zamenjal ?e pred zimo termostat. 

Avto sicer greje ampak bolj slabo.

teko?ine ima? pa dovolj? Preglej pri mrzlem koliko jo je v ekspanziji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ker o?itno tole z zimo in snegom o?itno mislijo resno, sem vsa tesnila vrat nasprejal s silikonskim sprejem . da ne bi kaj zmrznilo.

 

Pa ?e verige sem pregledal - za vsak slu?aj - in jih nasprejal z WDjem.

 

?e se bo iz?lo, jutri preverim ?e vitlo in ga malo podma?em.

 

Pa bo nared za zimo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem si dal malo du?ka in poskusil vse ?ive vragolije po snegu, tudi pri vi?ji hitrosti :ouje:  :hudicek:

Ugotovil sem, da je avto izjemno stabilen in se mora? kar fanj potrudit, da ga spravi? po ?es... Sistem stabilnosti odli?no opravlja svojo funkcijo :prstgor:  (?koda, da se ga ne da izklopit za take vragolije...). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Trenutno vozim Hyundaia in sem se zdele maw vrtev z rocno po snegu. Sicer bi blo bolj zanimivo pogon zadi :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Posodobil vse info sisteme v CX-5 (navigacijo, infotainment,...) ... in ni bilo treba imeti prizgan avto... je pa trajala nadgradnja infotainmenta skoraj eno uro ... 

 

IMG_8513-20180317-111426.jpg

 

IMG_2770-20180317-111447.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posodobil vse info sisteme v CX-5 (navigacijo, infotainment,...) ... in ni bilo treba imeti prizgan avto... je pa trajala nadgradnja infotainmenta skoraj eno uro ... 

pa dobro, tvoj lahko lavfa je bencinar  :rolleyes: .

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.