Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

No, ne danes, ampak vceraj sem namestil letne 18ke, zimske 17ke pa primerno ocistil in pospravil :). Zamenjal sem tudi gumi tepihe s tekstilnimi... pa se malo sem ga posesal na hitro :).

attachicon.gifIMG_20180322_221045_447.jpg

attachicon.gifIMG_20180404_134715.jpg

attachicon.gifIMG_20180404_125100.jpg

A ima? na ?rni barvi kaj hologramov oz. risic od pranja v avtopralnici?

Lepa barva a skrajno nehvale?na. Kako pa je poleti, na soncu?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ravno crna barva, ampak vseeno sem jih ene par zasledil na havbi. Zej nevem ali jo je prejsni lastnik pral v avtopralnici ali ne... Jest osebno se nikoli v zivljenju nisem peljal avta v avtopralnico. Vedno na roke :D vap pa gobica :). Je pa zanimiva barva in sicer ko je slabo vreme je avto ful temen in zgleda, kot bi bil crn na soncu pa malo na vijolcno vlece in pa perla pride do izraza :). Barva je pa drgac Radiant ebony mica.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa sedaj tako, kot vsako leto v planu, da se ga ornk ocisti tako zunaj kot znotraj pa se ga se potem poslika :).

A vsako leto ga slika??Zakaj pa to?

Ni ravno crna barva, ampak vseeno sem jih ene par zasledil na havbi. Zej nevem ali jo je prejsni lastnik pral v avtopralnici ali ne... Jest osebno se nikoli v zivljenju nisem peljal avta v avtopralnico. Vedno na roke :D vap pa gobica :). Je pa zanimiva barva in sicer ko je slabo vreme je avto ful temen in zgleda, kot bi bil crn na soncu pa malo na vijolcno vlece in pa perla pride do izraza :). Barva je pa drgac Radiant ebony mica.

Tudi moja ?e ni videla od znotraj avtopralnice...samo cev za vodo, ?kaf, goba in kvaliteten avto?ampon.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj vidi gnojnico zadnje ?ase in wap....itak pa se lak redno 'obnavlja' ?e je treba  :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posesal, opral, preveril teko?ine in pripeljal v Lj. Kdo mi je mahal iz srebrne mazde 6 na avtocesti? :D 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testiral sosedov stre?ni kov?ek. A mi zna kdo napisat, kateri model je ta kov?ek? Nikjer ni nobene oznake pa tudi sosed se ne spomni, kaj je kupil (nekaj let nazaj je bil nekaj ?ez 300? kao malo podrsan)...

Pribli?ne dimenzije 195x80x35 cm.

 

post-5804-0-84510800-1523216657_thumb.jpg

post-5804-0-09915000-1523216667_thumb.jpg

post-5804-0-54979800-1523216672_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ne danes, ampak vceraj sem namestil letne 18ke, zimske 17ke pa primerno ocistil in pospravil :). Zamenjal sem tudi gumi tepihe s tekstilnimi... pa se malo sem ga posesal na hitro :).

 

attachicon.gifIMG_20180322_221045_447.jpg

 

attachicon.gifIMG_20180404_134715.jpg

 

attachicon.gifIMG_20180404_125100.jpg

 

Heh, vidim  da imava enake felge za zimo in za poletje. Edino zimske mam prebarvane, no zdaj za letne 18tke mam tud v planu jih prebarvat.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo kon?no sem si vzel malo ve? ?asa za Mazdico, letne felge sem prebarval prej?nji vikend, danes pa je pri?la na vrsto monta?a. Ob tem sem ?e zamenjal sprednje diske in plo??ice in skalibriral ?obe.

 

post-5522-0-40915100-1524763474_thumb.jpg

post-5522-0-04843900-1524763528_thumb.jpg

post-5522-0-84789800-1524763633_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.