Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 41 minutami je Deeyan napisal:

Mal sem jo zglancal 😁

 

 

IMG_20210220_164056.jpg

Kaj uporabljaš za usnje? Da ne bo sedaj pregladko in se boš "vozil" levo desno? Meni je usnje šlo vedno na živce, ker se drsi. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

56 minutes ago, Alex said:

Kaj uporabljaš za usnje? Da ne bo sedaj pregladko in se boš "vozil" levo desno? Meni je usnje šlo vedno na živce, ker se drsi. 

 

Zdej sm prvic uporabu od Turtle Waxa, bomo vidli 🙂

 

Turtle Wax Power Out Leather Cleaner 400ml 2249.png

8 minutes ago, TiEn said:

kakšno operemo pa maš oz kaj nimaš da ti manjka en knof deeyan ?

 

Pojma nimam kaj bi manjkalo, drugace je Revolution Top SD

 

 

received_716946752353890.jpeg

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Flikal sprednjo šipo 😤 in kmalu potem dobil nov kamen. A se samo meni zdi ali so Mazda vetrobranska stekla zelo krhka. V enem tednu sem 3 kamne dobil v šipo, eden jo je rahlo počil da je bilo potrebno flikanje, 2 sta jo pa brez problema okrušila. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Deeyan napisal:

Pojma nimam kaj bi manjkalo, drugace je Revolution Top SD

 

 

received_716946752353890.jpeg


Pri moji prejsnji je bil tam gumb za izklop AFS... Ti imas pa ze verjetno LED

 

image.jpeg.2ae9d853962937f1e98c7bc780d0725f.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Husky1290 napisal:

Flikal sprednjo šipo 😤 in kmalu potem dobil nov kamen. A se samo meni zdi ali so Mazda vetrobranska stekla zelo krhka. V enem tednu sem 3 kamne dobil v šipo, eden jo je rahlo počil da je bilo potrebno flikanje, 2 sta jo pa brez problema okrušila. 

V svoji občini? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Husky1290 napisal:

Flikal sprednjo šipo 😤 in kmalu potem dobil nov kamen. A se samo meni zdi ali so Mazda vetrobranska stekla zelo krhka. V enem tednu sem 3 kamne dobil v šipo, eden jo je rahlo počil da je bilo potrebno flikanje, 2 sta jo pa brez problema okrušila. 

Res se takoj pozna gor vse. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Shrek napisal:

No vidiš, da je bila prepoved med občinami dobra za mazdo... 😂

Hvala, sem že včeraj hotel podobno napisat pa sem se premislil, da ne bi kdo narobe poštekal. 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

 

A spet... pa a ti resno v tem uživaš? :hudicek:

Ko se enkrat navadiš na palčko, se nekako kar "navlečeš". Enkrat v eno nosnico, drugič v drugo. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ratuje sumljivo - sploh glede na to da so te testerje dobavljali mladci, ki so znani po kokainskih zabavah. Da niso slučajno kaj zamešali pri dobavi v Slovenijo? Glede na to kolk se ljudje grebete za to testiranje bo treba še en test narest in sicer takega na prepovedane substance. :nevem:

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Boss napisal:

Tole ratuje sumljivo - sploh glede na to da so te testerje dobavljali mladci, ki so znani po kokainskih zabavah. Da niso slučajno kaj zamešali pri dobavi v Slovenijo? Glede na to kolk se ljudje grebete za to testiranje bo treba še en test narest in sicer takega na prepovedane substance. :nevem:


Mogoce se pa grebejo zato, ker upajo, da so zaceli ze z novo kitajsko metodo ... 🤪

  • Haha 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se mza usnjen interier vedno uporabljal samo krpico in mlačno vodo, da sem očistil sedeže. In celih 1x je sedeže zdajšnja žena namazala z običajno Niveo za roke. Nikoli nisem eksperimentiral s kakimi žaubami, ker se je uporaba vedno poakazala za strel v koleno. Enako je z raznimi motornimi aditivi.

Spodaj slikici sedežev enega mojih bivših avtov. Stanje pri takrat malo manj kot 250k km.

 

Drugače pa pripravljam zavore zamenjavo. Sem "surove" diske in bobne za 323f BJ prebarval, da ne rjavijo spodaj, Je nagravžno to gledat :D Slike sledijo...

 

19304408_z.jpg19304410_z.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Damijani napisal:

Jaz se mza usnjen interier vedno uporabljal samo krpico in mlačno vodo, da sem očistil sedeže. In celih 1x je sedeže zdajšnja žena namazala z običajno Niveo za roke. Nikoli nisem eksperimentiral s kakimi žaubami, ker se je uporaba vedno poakazala za strel v koleno. Enako je z raznimi motornimi aditivi.

Spodaj slikici sedežev enega mojih bivših avtov. Stanje pri takrat malo manj kot 250k km.

 

Drugače pa pripravljam zavore zamenjavo. Sem "surove" diske in bobne za 323f BJ prebarval, da ne rjavijo spodaj, Je nagravžno to gledat :D Slike sledijo...

 

19304408_z.jpg19304410_z.jpg

Ne vem, katere znamke avtov si vozil prej a pri Mazdi definitivno ne bodo izgledali usnjenisedeži tako, kot na sliki. Jaz sem jih na prejšnji 6-ki mazal z vsem mogočim pa so kar popokane. Na voznikovem sedežu se je kar razparalo na pol. Nivea je pa ena izmed slabših možnosti. Ni strojeno in barvano usnje enako kot naše roke. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.