Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Kdo se oglasa... 🤔 Ampak se pa strinjam... VSI se moramo malo prilagotiti (zal zaradi tebe) ... in bo mogoce bolje... drugace bom res zacel s talanjem brezplacnih pocitnic (upam, da mi se Boss pomaga, drugi moderatorji so pa itak bolj kot ne pasivni) ... Prvi na seznamu si ti Alex... so pa tudi drugi kmalu za tabo...ampak zal vsi zgolj zaradi tebe ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Kdo se oglasa... 🤔 Ampak se pa strinjam... VSI se moramo malo prilagotiti (zal zaradi tebe) ... in bo mogoce bolje... drugace bom res zacel s talanjem brezplacnih pocitnic (upam, da mi se Boss pomaga, drugi moderatorji so pa itak bolj kot ne pasivni) ... Prvi na seznamu si ti Alex... so pa tudi drugi kmalu za tabo...ampak zal vsi zgolj zaradi tebe ... 

No, med njimi si med drugimi tudi ti kandidat. Nisi tak angelček, kot si misliš. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

No, med njimi si med drugimi tudi ti kandidat. Nisi tak angelček, kot si misliš. 😉

 

 

Hvala... se beremo naslednji teden ... 

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi (velja tudi zame) bi morali do drugih gojiti malo več spoštovanja.

 

Recimo "če nimaš kaj pametnega za povedat raje ne komentiraj" ali "spet si zamudil priložnost, da bi bil tiho" deluje zelo pokrovitelsko, oblastno, ne izkazuje spoštovanja in ne prispeva k izboljšanju odnosov. :( 

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam, s takimi izjavami dajemo slab zgled na celoten forum... včasih ko berem kake komentarje morem pogledat, da nisem slučajno po pomoti pršu na kak otroški forum....🙄

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

V bistvu bova oba, svoja avta izmerila z istim telefonom. Jaz bom primerjal mojo 6-ko in mojo cx30, on svojo. 

Mogoče je njegova 6-ka,ki je že FL bolj zatesnjena. Tukaj se gre bolj za primerjavo med enim in drugim avtom. 

Točno tako. Rezultat bo "relativna" razlika hrupu med posameznimi avti in to v deci"malvaziji" :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 1 uro je Deeyan napisal:

se strinjam, s takimi izjavami dajemo slab zgled na celoten forum... včasih ko berem kake komentarje morem pogledat, da nisem slučajno po pomoti pršu na kak otroški forum....🙄

Sem bil par let moderator na bivšem avtoforumu in sem take stvari reševal sproti. Nek red mora biti.

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

V bistvu je to samo dokaz, da si starostno že naglušen. :hudicek: Alex pa tud, glede na to, da je star rocker, ki je čist preveč časa preživel zraven zvočnikov na ful.

Hahaha,čudno da čujem ropotanje v Citroenu ,S maksu,Berlingu,prejšnji 3ki itd.....🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 minutes ago, Scr3am said:

Ko berem to temo imam filing, kot da se otroci prepirajo. Mislim v katerem avtu je večji hrup. Really? Bolš bi bilo, da se kregata kdo ima večjega.

Sej verjetno gre za kompenzacijo 🤣 🤭

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Scr3am napisal:

Ko berem to temo imam filing, kot da se otroci prepirajo. Mislim v katerem avtu je večji hrup. Really? Bolš bi bilo, da se kregata kdo ima večjega.

To se že ve....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene veliko bolj motijo črički, kot sam hrup (če je motor zdrav še posebej). Trenutno mi na šestki škripa plastika, predvsem ko je avto zjutraj mrzel, praktično na vsaki luknji.

 

Seveda sem moral vzrok ugotoviti sam: plastika vrat (tapete) se pri zaprtih vratih dotika plastike praga, in to po tem, ko so tapeto na servisu dali dol in gor. Za popenit. 😩 Bodo menda zamenjali vse čepe z novimi, a jih moram še enkrat spomniti - zakaj jih niso že takoj, ali si vsaj dali v opomnik??? 😮

 

Tole z Mazda servisi me počasi utruja. Za uspešno rešitev reklamacij se moram zelo angažirat, namesto da bi se oni, ker so zato tudi tam. Sam moram iskati rešitve, jih večkrat spomniti, ker pozabijo ali ne naredijo nič ... to pa traja in traja ... 😏

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je TiEn napisal:

Sam kolkr sm zasledu vi testirate mazdo 6 pa cx-30 približno isti letnik ne ?

Prvotno je Alex omeni kako je njegova 6tka glasnejša od CX30  in potem se je razvila debata in zašla kamor je zašla, v franže.......🥴

pred 42 minutami je Janez007 napisal:

Mene veliko bolj motijo črički, kot sam hrup (če je motor zdrav še posebej). Trenutno mi na šestki škripa plastika, predvsem ko je avto zjutraj mrzel, praktično na vsaki luknji.

 

Seveda sem moral vzrok ugotoviti sam: plastika vrat (tapete) se pri zaprtih vratih dotika plastike praga, in to po tem, ko so tapeto na servisu dali dol in gor. Za popenit. 😩 Bodo menda zamenjali vse čepe z novimi, a jih moram še enkrat spomniti - zakaj jih niso že takoj, ali si vsaj dali v opomnik??? 😮

 

Tole z Mazda servisi me počasi utruja. Za uspešno rešitev reklamacij se moram zelo angažirat, namesto da bi se oni, ker so zato tudi tam. Sam moram iskati rešitve, jih večkrat spomniti, ker pozabijo ali ne naredijo nič ... to pa traja in traja ... 😏

 

image.png

 

Če je tako je res žalostno,poskusi iti na boljši servis👍 Kam že hodiš?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Recimo "če nimaš kaj pametnega za povedat raje ne komentiraj" ali "spet si zamudil priložnost, da bi bil tiho" deluje zelo pokrovitelsko, oblastno, ne izkazuje spoštovanja in ne prispeva k izboljšanju odnosov. :( 

 

ja kaj, če je pa res 🤪 glej Alex nas trola in preverja kako bomo reagirali a zdej ga bom pa še mirkal, da ne bo užaljen ... pa sej ni snežinkica, da se bo stalil. Je pač tako, da če se roastamo pol pač kej prleti tud nazaj, to je tako, če si na žaru. 🤡

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To prepucavanje na forumu zadnje čase je ratalo kot kaka limonada. Je pa občasno že malo prešlo izven meja, razna žaljenja... 

Sam se sicer ne vključujem v take zadeve, ker mi je škoda časa, ampak mi je malo škoda foruma, ker s takim prepucavanjem forum izgublja na kvaliteti. 

Sem prijavljen tudi na druge po večini tuje forume (predvsem nemške) in tam opažam je bolj red in več spoštovanja med člani. 

Ponavadi se prvo dobi opozorilo, naslednje pa kr banovce. 

 

  • Všeč 5
  • Ljubim 2

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj namen ni tekmovati z bilo kom, samo moji občutki pri vožnji z obema avtoma niso enaki kot Aleksovi... to je vsa poanta tega in je dejansko nepomembno..  Mi je pa žal, će je bilo to napačno razumljeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

 

ja kaj, če je pa res 🤪 glej Alex nas trola in preverja kako bomo reagirali a zdej ga bom pa še mirkal, da ne bo užaljen ... pa sej ni snežinkica, da se bo stalil. Je pač tako, da če se roastamo pol pač kej prleti tud nazaj, to je tako, če si na žaru. 🤡

mislim da bi blo bolš če se ob kavi, piru pa kakem prigrizku dobimo pa pade tm kaka debata :) 

  • Ljubim 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.