Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Bini hvala za dobrodošlico, ostalim pa za obilo humorja. S CX30 sem v dobrem letu prevozil kakih 10.000 km, nekaj z AT in nekaj z MT. Privat pa ne vozim nemških premium jajc ampak japonska jajca, če nekateri avtom sedaj tako pravite. Bi pa z veseljem imel premium nemca. 😀

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Joda napisal:

Bini hvala za dobrodošlico, ostalim pa za obilo humorja. S CX30 sem v dobrem letu prevozil kakih 10.000 km, nekaj z AT in nekaj z MT. Privat pa ne vozim nemških premium jajc ampak japonska jajca, če nekateri avtom sedaj tako pravite. Bi pa z veseljem imel premium nemca. 😀

 

@Joda, daj kaj povej o razlikah med tema dvema CX-30, kateri motorji, oprema, kilometri, dobre in slabe izkušnje, itd.  🙂

 

WHY JAPANESE PEOPLE?】Why do Japanese people eat raw eggs?

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Joda napisal:

Bini hvala za dobrodošlico, ostalim pa za obilo humorja. S CX30 sem v dobrem letu prevozil kakih 10.000 km, nekaj z AT in nekaj z MT. Privat pa ne vozim nemških premium jajc ampak japonska jajca, če nekateri avtom sedaj tako pravite. Bi pa z veseljem imel premium nemca. 😀

. 😉

V bistvu se bolj malo voziš, če si v letu dni z obema variantama (v kar dvomim) res prevozil le 10Kkm.

Najbrž bolj doma sanjaš o nemških prestižnih jajcih. Mimogrede, sedaj ko sem bil na dopustu, so večinoma šlepali z večnimi službami razne mercedese, pa bmw je bil zraven, pa volvo. Videli smo pa audija, ki je gorel na italijanski avtocesti. 

Aja, v st. Tropezu so ravno nalagali Ferrarija na kamion. Kako je trokiral in dimil, ko ga je šofer peljal na kamion. 

-7900953434008610780__01.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Bini napisal:

Evo to je relevantna poraba glede na način vožnje po omejitvah, super... 👌

Tocno tako, s predvidevanjem in cimbolj tekoco voznjo (brez rektalnih zapikavanj, kar obožujejo bmw fahrerji, sem prejsnji teden glih razmisljal da mora bit ogromno bmw voznikov gejev 🙃🙃🙃🙃). 

 

Bi pa res enkrat rad sprobal x186 motor na moj stil voznje, po moje bi enako turo zvozil s porabo 5

Popravljeno od scania
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Evo to je relevantna poraba glede na način vožnje po omejitvah, super... 👌

Ja, pa še celo pot se voziš “dol”.

 

Jaz sem tudi včeraj 

Prispel blizu crikvenice…pa nisem resiteral števca, je pa padlo na 8.4

 

Za moje pojme je to super poraba :bravo:

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Tocno tako, s predvidevanjem in cimbolj tekoco voznjo (brez rektalnih zapikavanj, kar obožujejo bmw fahrerji, sem prejsnji teden glih razmisljal da mora bit ogromno bmw voznikov gejev 🙃🙃🙃🙃). 

 

Bi pa res enkrat rad sprobal x186 motor na moj stil voznje, po moje bi enako turo zvozil s porabo 5

Ja, vprašanje koliko bi še šlo dol glede na to, da je že to bolj kot ne na podnu... 🤔Pri M3 g122 napram sedanji cx30 X186 je povprečje nižje na podobnih relacijah cca 0.2-03 na 100.s tem, da ima še malo več zračnega upora..... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Alex napisal:

. 😉

V bistvu se bolj malo voziš, če si v letu dni z obema variantama (v kar dvomim) res prevozil le 10Kkm.

Najbrž bolj doma sanjaš o nemških prestižnih jajcih. Mimogrede, sedaj ko sem bil na dopustu, so večinoma šlepali z večnimi službami razne mercedese, pa bmw je bil zraven, pa volvo. Videli smo pa audija, ki je gorel na italijanski avtocesti. 

Aja, v st. Tropezu so ravno nalagali Ferrarija na kamion. Kako je trokiral in dimil, ko ga je šofer peljal na kamion. 

-7900953434008610780__01.jpg

 

Samo fak mi je hud ta Ferrari👌

ČE bi imel denar bi bil v moji garaži, pa mi je vseeno  če ni zanesljiv, če maš tak avto imaš tudi za asistenco in popravila.😜

  • Všeč 1
  • Haha 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je scania napisal:

Tocno tako, s predvidevanjem in cimbolj tekoco voznjo (brez rektalnih zapikavanj, kar obožujejo bmw fahrerji, sem prejsnji teden glih razmisljal da mora bit ogromno bmw voznikov gejev 🙃🙃🙃🙃). 

 

Bi pa res enkrat rad sprobal x186 motor na moj stil voznje, po moje bi enako turo zvozil s porabo 5

 

Kaj bi bilo šele, če bi vozil X198 - bi prišel že do negativne porabe...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Slivka napisal:

 

Kaj bi bilo šele, če bi vozil X198 - bi prišel že do negativne porabe...

X198?? A je to kak motor, ki ga mi ostali še ne poznamo? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Aless napisal:

Danes je dobila Super Premium pranje. Zdaj je tudi moja Mazda Super Premium. 😉😎🤪

IMG_20220809_130639.jpg

Lahko vam, ki vam je dovoljeno pranje avtov. Moji dve mazdi sta umazani kot že dolgo ne. V bistvu še nikoli. Tudi,če  se odpraviš v kako ekspres ročno avtopralnico je zaradi suše  in prahu v zraku drugi dan enako. 😬

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Lahko vam, ki vam je dovoljeno pranje avtov. Moji dve mazdi sta umazani kot že dolgo ne. V bistvu še nikoli. Tudi,če  se odpraviš v kako ekspres ročno avtopralnico je zaradi suše  in prahu v zraku drugi dan enako. 😬

te čist zastopim. do včeraj je bla moja še kokr tolk ok za pogledat, pa je ponoč padlo par kapel dežja in dans zgleda k da bi jo ptiči z drisko posral.

Popravljeno od TBA
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se je fajn vozit... ane... Gres do Ljubljane... v pralnico... gremo na eno pivo... pol pa nazaj  :D 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Jest napisal:

Saj se je fajn vozit... ane... Gres do Ljubljane... v pralnico... gremo na eno pivo... pol pa nazaj  :D 

 

js mam pralnico 2min stran :) . Lahk se pa kamot kje dobimo pa kako rečemo in pohvalmo kak fajn avto ma Alex :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker pa je tvoj? CX-30 si rekel, da bo zenin, ce se prav spomnim... ali da da ga bo zena vozila? Sestko pa vozi sin... ali? :P :D 

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Katerega? 6-ko i cx30? 😊

Odvisno kater je nate pisan pa s kero  prideš :D .

 

pred 58 minutami je Jest napisal:

Ker pa je tvoj? CX-30 si rekel, da bo zenin, ce se prav spomnim... ali da da ga bo zena vozila? Sestko pa vozi sin... ali? :P :D 

 

Če je CX30 pisan na lepšo polovico in Alex pride z CX 30 pol pohvalmo kak fajn okus pa avto ma žena :) . 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.